Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miluśka1314

pozytywne testy ciążowe a dzień potencjalnej miesiączki

Polecane posty

Gość Miluśka1314

Witam, od kilku dni czułam mocne kłucia w jajnikach, były to kilkusekundowe ukłucia (nie pamiętam, żebym kiedyś takie miała) i myślałam, że to może przed @ takie objawy, jednak podświadomie czuję, że to może ciąża ;) Powinnam dziś dostać @ (zazwyczaj 23 lub 26 dostaję) jednak @ nie widać, więc postanowiłam zrobić test ciążowy. Wyszedł pozytywny, więc zrobiłam jeszcze 2 (każdy z innej firmy) i też były pozytywne. Jutro postaram się iść na badanie krwi, żeby mieć pewność. Pytanie do Was - tak wcześnie wykrywałyście u siebie ciążę? Miałyście takie bolesne ukłucia? Bo nie wiem czy te ukłucia były czymś poważnym czy tylko znakiem, że zaczyna się ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w dni miesieczki tak jakoś pobolewalo jakby to miała być miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test pozytywny 3 dni przed@. Tez miałam takie klucia i aktualnie śpi kolo mnie 8miesieczniak. Powodzenia i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluska1314
O to super ;) Jutro pójdę na krew i będę miała pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża na pewno jest, testy nie mylą się w tę stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluska1314
Mam wynik: 2281,0 mIU/ml Według tych wszystkich tabel pokazuje, że to 5 tydzień, ale 23 marca zaczęła mi się ostatnia miesiączka więc nie wychodzi mi, żeby wtedy zaszła w ciążę.. W którym tygodniu miałyście podobny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia okresu poprzedzającego zajście w ciąże więc od właśnie 23.03. w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, a jak z Waszymi wynikami hcg w tym okresie (3-4 tc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie robiłam bety wcale. A jakie to ma znacznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluska1314
teoretycznie żadne znaczenie, ale wg norm to wychodzi, że jestem w 5. tyg ciąży, a mi wydaje się, że to maks. 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długie masz cykle i czy regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluska1314
od około 2-3 lat mam dość regularne, co 28-20 dni (najczęściej 23-26 dnia miesiąca się zaczyna) dlatego myślę, że dopiero 3 tydzień ciąży jest, a wg tych norm to wychodzi, że ok 5., to tak jakbym zaszła w ciążę podczas ostatniej miesiączki.. a to nierealne raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci tłumaczę przecież że ciążę się przyjmuje że zaczyna się od pierwszego dnia ost. okresu!! Nie znaczy to że wtedy zaszłaś ale pierwszy dzień okresu oznacza że w tym cyklu zaszłaś w ciążę i średnio do wieku od zapłodnienia dodaje się 2 tyg. Zobacz sobie w tym kalendarzu! http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=20&dzien=23&miesiac=3&rok=2017&bg=000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×