Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość armolka

Ogrodzenie siatka brak prywatności

Polecane posty

Gość armolka

Mam ogrodzenie w postaci zwykłej siatki, posadziłam trochę drzewek przy działce ale dalej przeszkadza mi brak prywatności (działka przy głównej ulicy) co jeszcze mogę zrobic? :(

Gość gość
mam i polecam taśmy osłonowe thermoplast tuje wcale tak szybko nie rosną a i tak nie dają pełnej prywatności, drewniane płotki szybko się niszczą, u mnie wytrzymały max 2 sezony i wyglądały baaardzo źle

Gość gość
Tuje są zbyt regularne i nie dają poczucia intymności a muru. Idź do sklepu i popatrz co Ci się podoba - maty, wiklina, płotki..... można zasadzić pnącza, szybko rośnie bambus lub kup coś ładnego szczepionego na pniu. W ostateczności można zamienić siatkę na murek z kamienia.

Gość gość
Wszystko jest kwestią czasu. Gdy założyłem siatkowane ogrodzenie od www.pro-met.com.pl , a następnie zasadziłem krzaki to wiedziałem, że przez pewien okres czasu będzie mi towarzyszył ten kłopot. Na szczęście minął rok i krzaki osiągnęły wystarczające rozmiary. :)

Dokładnie. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu prywatności w ogrodzie warto rozważyć zakup ogrodzenia panelowego, bądź murków gabionowych. Wszystko zależy od Twojego gustu. :) Murki gabionowe zyskują teraz na popularności, dzięki lżejszej konstrukcji, niż murki z kamienia i możliwości wypełnienia ich dowolnym materiałem - od szkła, przez korę drzewa po kamienie. Plusem jest to, że kiedy uznamy, że chcemy coś zmienić w ogrodzeniu, możemy po prostu wymienić wypełnienie. O zaletach murków gabionowych możesz przeczytać więcej tutaj http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/powiedz-stop-halasowi,336/.

Gość Jarek676
Dokładnie dlatego jeżeli już wykonywac ogrodzenie to wykonane z elementów betonowych typu mur samonośny Genua czy ROtterdam

Gość Dorik88
Właśnie dlatego zdecydowalem się na wybor muru samonosnego, który zapewnił mi w pełni prywatność oraz bezpieczeństwo. Zobacz jakie modele przygotował producent Pozbruk, a chodzi tu m.in o elementy Gardeo czy mur Milano 22.5 dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Gość Darek W
Moim zdaniem siatka kompletnie odpada, jeżeli już miałbym wybierać dobrej jakości ogrodzenie to szedłbym w kierunku który obrał pój poprzednik czyli mur samonośny.

Gość gość Marta
ja wybrałam ogrodzenie z firmy joniec, solidne i zarówno z jakości jak i wyglądu jestem bardzo zadowolona; modułowe roma classic; właśnie na wyższej podmurówce, tak żeby trochę bardziej zasłonić; słupki też szersze właśnie; wyszło elegancko :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować