Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pmarkotka

Pytanie do facetow ..zonatych

Polecane posty

Gość pmarkotka
5 lat jestesmy po slubie dosc dlugo..Ale on jest wogole ostatnio inny no fakt ja nogdy nie bylam taka zacieta na ten seks zeby wymagac nie wiem czego ..i teraz cos w sumie sie we mnie obudzilo taka potrzeba dziwna chciala bym robic wiele rzeczy zwiazanych z seksem a on nie godzi sie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
A najgorsze jest to ze ja jestem atrakcyjna kobieta I mam swiadomosc ze obcy faceci ogladaja sie za mna a wlasny maz nie potrafi pozwolic mi sprawic sobie przyjemnosci ..Bo on twierdzi ze on nie potrzebuje np.loda a nie pomysli ze ja bym chciala zobaczyc jak to jest moze mi die spodoba I bedzie mnie to podniecalo bardziej I nie bede myslala o seksie z kobieta czy innych glupotach jak on to mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Tylko Ty się zmieniłaś czy on też? Pytam bo to ciekawe, temperament u kobiet podręcznikowo rośnie podobno z wiekiem, a facetom maleje. Ale jak widać na tym forum więcej tu napalonych samców w wieku 30,40+ niż kobiet. Ale może to kwestia odwagi. Czeka Cię po prostu "zdrada", tak wyrokuję. Będziesz musiała z tym żyć, ale mam nadzieję, że żałować nie będziesz. :) tzn jeśli już to na początku, później to będzie bez znaczenia. a może nawet fajnym wspomnieniem. Bardziej boję się o zachowanie tej koleżanki, bo wiesz... w zdradzie dyskrecja to podstawa, a ona może nie zachować się jak facet w konspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Wiesz co ..On zawsze taki byl mi to pasowalo nie bylam jakas mega napalona itd wlasnie mi w to graj bylo ..A teraz ja mysle ciagle o seksie w kolo a moj maz Ewelina uspokoj sie to jest nie normalne ty taka nie bylas blaa blaaa blaaa belkot ..On nie rozumie ze ja sama nie wiem co sie stalo dla czego taka jestem ..No I mam Kare na sex to dopiero dzis mnie dobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
wiesz, tu nie miejsce na ciągnięcie tej rozmowy podałem swój adres w temacie "Nudzę się.." :) napisz, ciekawy jestem jak to się dalej rozwinie. Niech Cię nie przeraża moje flirtowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Byla taka sytuacja ze zawsze ale to zawsze mialam ochote na zabawe z cieplym woskiem lub kostkami lodu i ostatnio moj maz lezal juz w wielkiej komnspiracji po stosunku jak to on nazywa i wzielam takim bardzo zimnym jezykiem zaczelam jezdzic mu po szyji ..Stwierdzil ze przeziebie mu wezly chlonne ..f**k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
jego zachowanie też normą nie jest w związku a zwłaszcza w sexie trzeba dawać i brać musi być jakaś równowaga, choćby w założeniu ludziom temperamenty się zmieniają, albo nie mieli okazji odkryc w sobie cech które gdzieś tam były, schowane za wychowaniem, religią, kodem kulturowym otoczenia właśnie widziałem w tv reportaż o facecie z korei pn, który czuł że jest z nim coś nie tak, jest jakiś inny, ale nie wiedział co. uciekł przez pole minowe na granicy do korei pd i tam się okazało że jest gejem. w korei pn nie miał dostępu do wiedzy... niezłe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Faktycznie ..Podaj mi meil Bo Tu nie moge znalesc wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
dario044 interia pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
kurcze nic nie dostałem, zaadresowałas dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu lecz przy mnie a najlepiej z moim udziałem. Gdyby zrobiła beze mnie bym się rozstał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Dobrze a podales dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Moze napisz ty .pmarkotka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie ja postanowiłem spróbować tak z żoną i była bardzo zadowolona z tego nie można bronić nic nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pmarkotka jak bym miał taką żonę to bym z nią szala po całym domu i spełniał jej zachcianki kobieta jest szczęśliwa jak jest spełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Moj maz to zazdrosny egoista ..Frajer ma konto na sexamore..Swiety k***a zjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelinka szkoda mi Ciebie ale jak bys byla moja zona to na kobiete bym Ci pozwolil a miedzy nami nawet mnie taki uklad podnie a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłbym wniebowzięty taką propozycją. Jeszcze do tego jakby się jej spodobało i mógłbym jakoś w tym uczestniczyć .... Marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
No tak tylko teraz pytanie czego on tam szuka ?? Mi nie daje sie spełnić w tak glupiej fantazji ..bo brzydzi go zdrada ..A sam ***** na boku ..albo i nie wiem wali do komputera ukradkiem i sprawia ze tracę pewność siebie czy poczucie atrakcyjności ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej żonie sugerowałem nawet, żeby z koleżanką jakby miała ochotę, to nie ma sprawy, ja tylko chciałbym popatrzeć, ale ją to brzydzi, szkoda. Co do Ciebie to facet jakiś zj.b jest, tym bardziej, że na boku kombinuje w necie. Ja nic nie miałbym przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pmarkotka :) gotujesz obiad?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Dzis na obiad moj mąż dostanie cos ostrego wiadro żyletek ..Od mojej osoby to on nie dostanie juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snajpers
Nie poddawaj się i delikatnie ale konsekwętnie rozmawiaj o fantazjach i obserwuj co go kręci może coś co tobie się nie spodoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Jego kreca uklady MMK 3katy ale nie z zona tylko po Hotelach ..Bo to swinia j****a i zgrywa dobrego Meza a jest gorszy jak d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pisałaś ze taki dobry katolik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snajpers
Widzę że coraz bardziej się denerwójesz nie warto pomyśl o sobie i twoich potrzebach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Wlasnie a taki Swiety ..Nie bede napewno sie prosila o sex ..Az tak nisko nie upadlam ale Kara musi byc adekwatna do czynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
A zreszta teraz to juz mnie brzydzi . Jeden chuj wie co on w buzi trzymal ..aalbo mial fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasługujesz na coś więcej! jak można nie pozwolić żonie na realizację takiej fantazji? jak sobie pomyśle, że Żona by tak chciała aż mi się gorąco robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×