Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z kim z cafe uprawialiscie sex?

Polecane posty

Nom, szczęściara z Ciebie :) ja z natury dopatruję się najpierw złych rzeczy w ludziach aby potem się tak szybko nie załamywać, bo jak z góry założę , ze facet ma HIV to potem będzie po prostu... "a nie mówiłam" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak tu ktoś pisze kto ma hiv czy chorobę weneryczna to spoko - wasz błąd, niedopatrzenie i te takie. Nie żebym wami gardziła... ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto pisze na końcu postu w necie "hi-hi" jest albo gimnazjalistą, albo "starszym" gimnazjalistą, albo permanentnym utrzymankiem rodziców, albo innego typu niedorozwojem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Comfortably Numb dziś Cześć Kusza lapka.gif Przez Ciebie przykleiło mi się "Protect me from what I want". W dodatku przypomniałem sobie, że gdzieś w stosie płyt leży krążek Placebo "Sleeping With Ghosts" (sama płyta bez opakowania, hihi) x hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tematy kto z kim spał. Pary ero. Tęsknię. Tego typu są przez was tak oblegane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw swój głupi humor dla innych pajacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka siedzi na wózku z pampersem i palcówe sobie robi pod komentarze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój humor jest czerstwy jak ty wynaturzona wywłoczko od zakładania chorych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Bo to coś czego nie zobaczymy i się nie dowiemy o ile ktoś nam nie napisze. Co najlepsze Ci którzy się spotkali i są spełna rozumu nie będą tego wywlekać właśnie w tego typu tematach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co starej kurfie odpisujecie. Założyła hejterski temat żeby szkalować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss a czy my się znamy? pisałaś tu? czy to twój pierwszy login czy któryś z kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tematach nie. Aczkolwiek mam pewną orientację na temat tego, kto z kim się bzykał. Tylko nie mam zamiaru, ani powodu, żeby się z kimkolwiek takimi informacjami dzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss to Nuckowska znana tu jako POzdro600:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakąś teorie kto może być nosicielem chorób wenerycznych? Z tym POWINIENEŚ się podzielić - dla dobra ogółu - tak gdyby ktoś kiedyś z czegoś skorzystał ;) (hi , hi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, jeszcze się nie skończył. Przynajmniej ostatni koncert na którym byłem (Kazik i Kwartet Proforma) pozwala mi tak sądzić :P A co do urodzaju w polskiej muzyce, potwierdzam, jest nieźle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss Impatient 2017.04.26 A ja spałam z kimś z ero i nie miał ani kiły, ani hiv, ani nienaturalnie małego przyrodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Ja bym chciał się oddać kilku facetom by zerzneli mnie ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×