Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxKorkixxx

Niegrzeczne dziecko w szkole

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Dawniej za takie zachowanie dzieciak dostałby porządne lanie psem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49 moze nie trzeba bylo sie puszcxac to dzieci mialyby ojca i matke a nie niepelna rodzine. Pomyslalas o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nauczycielka i tak bym zgnebila to twoje dziecko ze by popamietalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniać
Och , ach proszę państwa , każdy jest mądry jeśli nie jest owym nauczycielem! Śmieszą mnie doprawdy takie teksty, ze nauczyciele są opłacani z Państwa podatków i powinni wiedzieć jak rozwiązywać problemy. Praca w szkole to orka , a kilka godzin pracy może umiejętnie człowieka wykończyć. Rodzice istotnie nie maja szacunku do nauczycieli wiec jak ma je mieć ich latorośl? Dawniej , były proste metody wychowawcze i o wiele skuteczniejsze! Czasem wlanie po tylku pewnie by bardziej pomogło niż prośby i zastanawianie się -co z tym uczniem zrobić? Ucze tylko jeden dzień obecnie w polskiej szkole w USA i doprawdy powiadam Państwu- jeden dzień wystarczy!!!!!!! Malgoska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest niegrzeczne, bo ma moze za dużo energii? w taki wypadku warto pomyśleć nad zapisaniem dziecka na jakieś zajęcia dodatkowe, gdzie spożytkuje tą energię - ja proponuje studio musicalove :) https://studiomusicalove.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiasz30

Mialam problemy z Kubą jak miał 8 lat. Zachowywał się okropnie okropnie wobec starszych osób jak i rówieśników. Nie dawałam sobie z nim rady. Dopiero wizyta w Instytucie Psychologii i Dziecka w Poznaniu przyniosła pozytywne rezultaty. Kuba po kilkunastu wizytach u Pani psycholog zrozumiał, że jego zachowanie jest złe i że nie powinien się tak zachowywać. Poprawiły się nasze relacje, znalazł też przyjaciół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×