Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 miesięczne niemowle prawie nie śpi ! Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Od 2 tygodni mój synek śpi 3-4 godziny na DOBE i to tylko w nocy. W dzień nie ma opcji żeby go uśpić. Wcześniej miał trzy drzemki- 1 o 11,2 o 14 i 3 o 18. Na noc zasypiał o 21-22 i wstawał o 7-8 . Nie budzil sie w nocy. Teraz to istna masakra. Zasypia o 2-3 i śpi do 5-7 . Nie płacze,nie marudzi,sporadycznie zdarza się,że zaplacze bo chce jeść. Byłam z nim u lekarza - jest zdrowy,nic mu sie nie dzieje,nie boli. Ząbkowanie wczesniej przechodził bezobjawowo-po prostu z dnia na dzień zauważałam nowy ząbek a ma ich 8 - dolne jedynki.i dwójki,górne jedynki i trójki. Żadnych oznak,że następne zęby wychodzą. Je normalnie,nie ma zaparć. No wszystko jest w porządku. Pani dokror stwierdziła,że nie śpi bo nie jest zmęczony,wyniki z krwi i moczu są w porządku. Powiedziała,że trzeba przeczekać...a ja padam na twarz,zasypiam na stojąco i cholernie się boje,że zasne trzymając dziecko na rękach.. Nie mam pojęcia co mogło sprwić takie nagłe zmiany w jego śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymecz go w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ? Próbowałam już wszystkiego i nic nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak,jest zdrowy to moze po prostu przeczekaj,moze niedlugo to minie.Moja mala jak miala 6 miesiecy to nagle zaczela spac w dzien po 20 minut i ani minuty dluzej.Ledwo ja uspilam i polozylam,a ona zaraz sie budzila,nie mam pojecia dlaczego tak miala.Po ok.miesiacu jej sie odmienilo i miala normalne drzemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 10,5 miesiąca i od wczoraj ma tak jak Twój. W dzień nie śpi,walczymy pół nocy żeby zasnął. Jak Ty przezyłaś 2 tygodnie ? Ja po 2,dniach mam serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednak ząbki mojemu też nic nie było a teraz ma rzadkie kupki od paru dni i mu ząbek zaczął wychodzić. Co ząbek to inne dolegliwości mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×