Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belle1985

dlaczego mężczyznom tak trudno powiedzieć kocham

Polecane posty

Gość belle1985

Piękne słowa, gesty. Spędzanie ze sobą całego wolnego czasu, tęsknota. Chęć usłyszenia tego najważniejszego słowa... a potem cisza... Czy mężczyzni tego nie czują, boją się o tym mówić, a może potrzebują więcej czasu by być pewnym swoich uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mężczyzna najpierw MYŚLI, a dopiero potem mówi :), a kobieta mówi, co jej ślina na język przyniesie i... natychmiast zapomina :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle1985
Nie odpowiadam za wszystkie kobiety świata, ale wiem, że gdy mówię "kocham"mówię szczerze i nie zapominam... I czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez takie wyznania facet może sobie życie zmarnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kocha, ale woli tego nie mówić głośno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie kocha kobiety, facet kocha seks z kobietą i tylko po to z nią jest, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę aby wszyscy faceci tak mysleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo .Zwłaszcza po alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet naprawde kocha to nie ma problemu zeby o tym mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"facet" to może kocha tylko seks z kobietą, mężczyzna potrafi kochać kobietę za samo JEJ istnienie! Z wyznaniami może być trochę trudniej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkim trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym prawdziwie kochającym nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:27 zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo meżczyżni są w związku tylko dla seksu dlatego ci nie mówi że cie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle1985
Seks jest ważnym elementem każdego związku, nie zaprzeczam. Jednak jestem pewna, że nie tylko o seks w związku chodzi. Szczególnie gdy ludzie wiążą się z kimś świadomie, nawet jeśli nie wszystko w drugiej osobie w pełni im sie podoba. Być może mężczyzni zwyczajnie potrzebują więcej czasu by mieć pewność, że to miłość a nie zwykłe zauroczenie, przyjaźń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te słowa dla kogoś kto zna ich wartość mają duże znaczenie i nie mówi się ich ot tak sobie, dla kaprysu. One są zarezerwowane dla najważniejszych i najbliższych naszego serca ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzna nie rzuca slow na wiatr a kobieta mowi kazdemu ze go kocha bo jest interesowna. Dodatkowo gdy mezczyzna pokaze, ze kocha to zwykle jest wykorzystywany przez kobiete. Mezczyzni wiecej ryzykuja dlatego bardziej sie boja i sa bardziej ostrozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle1985
Zgadzam sie z Tobą. Człowiek myślący nie rzuca słów na wiatr, bo zna ich ogromną moc. Czasem jednak widać, że komuś bardzo zależy, widać te uczucia w gestach, jednak nie chce za nic ich wypowiedzieć i to w pewnym sensie rani drugą osobę. Skoro ja mam odwagę powiedzieć kocham, to również on powinien ją mieć skoro czuje to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzna nie rzuca slow na wiatr a kobieta mowi kazdemu ze go kocha bo jest interesowna. Dodatkowo gdy mezczyzna pokaze, ze kocha to zwykle jest wykorzystywany przez kobiete. Mezczyzni wiecej ryzykuja dlatego bardziej sie boja i sa bardziej ostrozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni sa inni od kobiet i musicie to zrozuniec. Mezczyzna nie gada tylko dziala. Wy duzo gadacie a malo robicie a my malo mowimy a duzo robimy wy oczekujecie od nas czegoc co jest naturalne dla was ale nie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@iftar, niestety myślę, że możesz mieć rację. Wydaje mi sie, że jeśli kogoś się kocha i jest sie tego pewnym nie ma kalulacji, strachu... A faktem jest, że kobiety są bardziej skłonne do uczuć, jednak często mylą zauroczenie czy zakochanie z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar- a jak jednej nocy pisze, że kocha, a na drugi dzien mówi, ze chyba nadinterpretował swoje uczucia to jak to jest? Tzn. że nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle1985
Znałam mężczyznę, który z góry zastrzegł, że on sie nie zakocha... bo? Bo sie nigdy nie zakochuje i twierdzi, że w życiu tylko raz kochał. Sądzę, że totalna bzdura, ale jednocześnie jego wybór, jego decyzje i jego serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×