Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIC NIE SCHUDŁAM mimo 2 miesięcy na siłowni

Polecane posty

Gość wrobelek23
Ja miałam podobnie bo mimo iż intensywnie ćwiczyłam waga nie spadała a wręcz rosła;/ bardzo się zdenerwowałam tym i postanowiłam,że spróbuję inaczej czyli dieta m.in regularne posiłki, ruch pozostał ale dodatkowo przyjmowałam Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to on przyśpieszył mój metabolizm i zmniejszył mój apetyt a wcześniej po treningu jadłam jak opętana teraz już to minęło;) aktualna waga. 70kg a przed 92kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dieta nie była odpowiednio zbilansowana. Jak często jadłaś drób ? To jedno z najbardziej ubogich w tłuszcze mięs i jednocześnie bogatych w pełnowartościowe białko. Polecam przeczytać ciekawy artykuł na temat znaczenia drobiu w diecie sportowców http://www.dobrydrob.pl/drob-diecie/drob-diecie-sportowcow/. Bardzo interesujące artykuły i ciekawe przepisy na dania z drobiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dieta nie była odpowiednio zbilansowana. Jak często jadłaś drób ? To jedno z najbardziej ubogich w tłuszcze mięs i jednocześnie bogatych w pełnowartościowe białko. Polecam przeczytać ciekawy artykuł na temat znaczenia drobiu w diecie sportowców http://www.dobrydrob.pl/drob-diecie/drob-diecie-sportowcow/. Bardzo interesujące artykuły i ciekawe przepisy na dania z drobiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dawid
A jaką dietę stosowałaś? Bo sporawa jest prosta...na siłowni spalasz kalorie, nie mniej nie ma to faktycznie sensu, jeżeli nie stosujesz żadnejk diety i zaraz po siłowni uzupełnisz to z naddatkiem, co straciłaś ćwicząc. Sam chodzę od trzech lat na silownię, początkowo schudłem, teraz nawet stosuję largomass przy ćwiczeniach, by nabrać masy, ale mięśniowej i odpowiednio ukształtować mieśnie. Nie mniej nie ma siły, jeżeli się ćwiczy i robi to regulanie a przy okazji nie opycha by nie schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy próbie zrzucenia zbędnych kilogramów i problemach ze schudnięciem warto postawić na trenera personalnego, który zajmie się Wami indywidualnie, ustali plan diety idealny do Waszych potrzeb i program treningowy a poz tym będzie też motywował i wspierał w chwilach zwątpienia, kiedy będziecie miały ochotę rzucić to wszystko ,,w diabły" i dać sobie spokój. Bardzo dobry zarówno pod względem efektów odchudzania a także a motywowania i wpierania w trudnym procesie pracy nad swoim ciałem jest Albert Kośmider. Więcej na temat jak pracuje można znaleźć na stronie www.albertkosmider.pl Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja również mogę polecić usługi Pana Alberta Kośmidera. To bardzo dobry trener personalny. Jeśli wybeierze się go na swojego trenera personalnego efekty z pewnością będą widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie srać wszędzie tymi reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
A zastanawiałaś się nad dodaniem suplementacji i zmianie diety? U mnie poskutkowało nie przekraczanie 1600 kcal i zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaAntonina88
Moi drodzy .. jeżeli ćwiczycie , waga nie spada , to coś jest z wami nie tak . Mówię tu o chorobie , która się zwie niedoczynnością tarczycy . Zostaje wam wtedy udanie się do dobrego trenera personalnego , który po badaniach , zdjęciach sylwetki dobierze wam odpowiednią dietę sportową czy jadłospis , plan treningowy . ja osobiście nie choruję na tarczycę , po prostu przytyłam i tyle . Potem korzystałam z pomocy trenera personalnego jakim jest pani katarzyna Gryko http://katarzynagryko.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×