Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIC NIE SCHUDŁAM mimo 2 miesięcy na siłowni

Polecane posty

Gość gość
Jedz kilka posilkow dziennie, nawet wiecej niz 6, ale malych. Bardzo uwazaj na to co jesz, czytaj sklady, czesto w tych super duper fit produktach jest 2x wiecej syfu niz w slodyczach. Polecam bardzo bieganie na swiezym powietrzu i plywanie. Plywanie jest poprostu swietne, bo uzywasz wszystkich miesni, wlasnie dlatego jest duzo lepsze od silowni bo te sprzety rozwijaja tylko poszczegolne partie miesni i izoluja inne. W efekcie masz wielkie miesnie, ktore za fajnie nie wygladaja i sprawiaja ze wygladasz na grubsza i zero faktycznej sily. Ogolnie, jedz czesto ale malo, czytaj sklady, biegaj, plywaj i nie poddawaj sie, duzo szczescia zycze. NA PEWNO CI SIE UDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadziję że pomogłem autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ostaw cukier,produkty z cukrem +ogranicz chleb i jego przetwory GWARANCJA ze schudniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic jej nie pomoże; już do usranej śmierci bedzie spasiona jak wieprz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz 6-7 posiłków dziennie tylko w taki sposób podkręcisz metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uprawiaj seksu, bo to zwalnia metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się ze nie chudniesz . Robisz masę błędów bo nie masz wiedzy. Najpierw zrob badania hormonalne. I z nimi na siłownię do trenera osobistego. Przesadzasz z długością treningów i za mało ( prawdopodobnie) jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idioci na tym temacie mozecie sobie byc szczupli, co nie zmienia faktu ze jestescie zalosnymi chamami zwracajac sie tak do autorki. Ludzie was leja po twarzy na codzien i wylewaja wiadro pomyj to musicie sobie ulzyc na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie składa że na codzień to ja kurwa kazdego w robocie opierdalam po jestem kierownikiem !!! a na kafeterie wchodze poczytać sobie o życiu takich przegrywów jak wy heheeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Nawet nie warto komentować tego co tu sie wyrabia :o Jestescie tak zalosnymi ludzmi, że szok Jakbyscie sami mieli problemy ze zdrowiem, spowolniony metabolizm, czy zjebane geny to inaczej byście śpiewali :) Pieprzone odpady ludzkie, muszą się wyżyć za wszelką cenę, bo sami są patologią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Aha i życzę wam, żebyście po zjedzeniu 2 listów sałaty musieli zapierdalac na bieżni pół godziny, żeby się wam tluszcz nie odlożył ;) Oj jeszcze to do was wróci, zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się kurwa nie odwróci !!! karma nie istnieje !!! tylko takie przegrywy jak wy muszą szukać wymówek więc liczą na to że kiedyś komuś przytrafi się coś złego... to wy jestście miałcy bo życzycie drugiemu źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edziaaaaaaaaaaaaaa to tłusta wieprzowina z ryjem kurwiszona heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę tylko na spacery i wcale nie ćwiczę a schudłam 26 cm w brzuchu. Jakiś czas temu dolaczylam Na FB do Klubu Dukana tam dostaje rady i przepisy na wspaniałe jedzonko. Nie mam uczucia głodu i wspaniałe się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy Ty ćwiczysz tylko w strefie cardio czy ćwiczenia siłowe tez robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia
Nie ma siły jeżeli było dokładnie tak jak piszesz, ze nie schudłaś. Nie ma opcji, by przy ujemnym bilansie kalorycznym nie schudnąc, ba nawet spadek wagi powienien wystąpić ze względu na pozbywanie się wody z organizmu... cos musiałam przeoczyć. Ja ćwiczyłam po godzienie, byłam na diecie, stosowałam Iqacai i schudłąm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko troche sie pogubilas i bardzo upraszczasz. Ujemny bilans kaloryczny nie polega na tym, ze zjesz 2000cal (lubisz jesc) i po 2 godzinasz na silowni spalisz 500 cal. Tak moze postepowac osoba, ktora chce utrzymac wage. Poza tym nie zapominaj o tym, ze ilosc spalonych kalorii uzalezniona jest tez od twojego poziomu fitness. Osoba poczatkujaca bedzie spalala tych kalorii mniej niz zaawansowana. Poza tym cwiczenia silowe powoduja w wiekzosci przysrost masy miesniowej. Na wadze nic nie widac, optycznie tak. Wedlug mnie wprowadz cardio 2 razy w tygodniu i przemys swoja diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo błędów robisz z jedzeniem. Sniadanie to PODSTAWA, NAJWAZNIEJSZY POSILEK DNIA. ZDROWE sniadanie. Sniadanie musisz jesc codziennie, jak nie to roz******lasz sobie metabolizm i nie masz szans na schudniecie. Jedz nawet z 8 malych posilkow, zdrowych. Nie cwicz tak duzo. To ze wazysz tyle samo to nie znaczy ze nie spalilas tluszczu, urosly ci miesnie ktore sa ciezsze niz tluszcz. Roznice pewnie widac w wygladzie ale nie na wadze. Slodycze raz dziennie to jest malo????? Slodycze raz w miesiacu to jest malo! Nie jedz slodyczy itp regularnie bo przyzwyczajasz do nich organizm, jedz sobie czasem jak masz ochote ale bron boze nie codziennie! Rozwalilas sobie metabolizm nie jedzeniem sniadan i generalnie slabym odzywianiem to nie chudniesz. Musisz to naprawic. Ps. Te z 8 posilkow to WSZYSTKO co jesz, sniadanie, obiad, kolacja, 2 sniadanie, przekaska... Jedz tak co 3-4 godziny. I kolacja to tak 2-3 godz przed snem, nie pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werroonika
Ja chodziłam na siłownie 3 razy w tygodniu, ale miałam ujemny bilans kaloryczny w diecie i suplement na odchudzanie bdb - therm line pro i dlatego udało mi się sporo zrzucić. W 2 miechy poszło 11 kg, a to jeszcze nie koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimini2
Ja dopiero zaczynam przygodę z tym suplementem, jak na razie czuję jedno konkretne działanie - po tygodniu zdecydowanie lepiej czuję się po posiłkach. Odkąd biorę therm line pro nie mam problemu z uczuciem ociężałości i wzdęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę od pół roku regularnie, łudziłam se na początku, że schudnę od tego :) Na początku po jakichś 2-3 miesiącach przytyłam :), waga wskazywała kilka kilo więcej, ale ja widziałam inne cudowne efekty - po pierwsze energia i siła, po drugie ciało stało się jędrniejsze, bardziej nabite. Ćwiczyłam dalej - obwody mi się pozmniejszały a waga ani drgnęła. Jestem teraz proporcjonalna, jędrna, sprężysta, tylko muszę teraz w końcu włączyć dietę odchudzającą i będę boska. Nie dałam rady zmienić swojego trybu życia od razu tak, że i ruszyć tyłek i mniej jeść. Ćwiczenia tak mi podkręciły metabolizm, że byłam non stop głodna, a treningi kosztowały mnie tyle wysiłku, że nie byłam wstanie jeszcze chodzić głodna :) Teraz, kiedy mam mięśnie, jestem już gotowa. Nie załamujcie się dziewczyny, że nie chudniecie od ćwiczeń, budujecie mięśnie, które później spalą tluszcz łatwo i zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia 39
Siłownia ma sens jak najbardziej, ale fakt faktem z suplementacją na dobrym poziomie. Ja też trafiłam kiepsko - brałam calominal przez 1,5 miecha i też nic nie schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co schudłas głupia swinio czy nie? Jestes swinia co zre za duzo dlatego nie schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez sie stało cos dziwnego, ostatnio b duzo sie ruszałam, miałam tez ponad pól roku temu ekstremalnie ciezka prace fizyczną, tzn niby tylko 4-5 godzin, ale mega cięzka.. Do tego dojezdzałam do niej rowerem 6 km, i potem powrót.. no i uprawiałam sport 2-3 razy w tyg. I tez w kołko jestem gruba, wazyłam sie na zwykłej wadze i mi wskazuje 55. 5 kg, niedawno kupiłam elektroniczna, i dostałam szoku po mi wskazała az 59 kg... przy moim beznadziejnym wzroscie 153 cm... mam jakis taki brzuch gruby i fałdy co mi sie wylewaja... ramiona grube, i mega grube uda. a najlepsze ze waga wskazuje ze mam tylko 16.5 % tłuszczu, wiele razy próbowałam i zawsze podobny wynik... innym osobom wskazuje po 30 %... Czy to jest mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×