Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izka667

Przyszła młoda mama, pierwsza ciąża

Polecane posty

Gość gość
W ciazy nosilam glownie legginsy i tuniki, nic typowo ciazowego bo szczupla bylam, chociaz w ciazy 20kg przytylam. Rodzilam w prywatnej klinice bo chcialam miec cc. Jesli ktoras z Was jest z okolic Bielska to polecam klinike esculap :) W szpitalu lezalam na patologii w wojewodzkim, w kazdym szpitalu traktuja pacjentke w ciazy jak maszyne do rodzenia dzieci i w bolu czy cierpieniu nie pomoga. Dlatego ktos mial racje zeby sobie oplacic polozna. Co do jedzenia to nie ma co przesadzac, wiadomo alkohol, surowe mieso, sery plesniowe odpadaja ale tez nie ma co przesadzac z dieta, jesc zdrowo, nie tylko w ciazy ;) Planuje "zaciążyć" po wakacjach, dzis moj syn ma 4 lata. Nie czytajcie glupot na necie, nie stresujcie sie, sluchajcie swojego lekarza prowadzacego i wszystko bedzie ok :) Pozdrawiam przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżalskaRóżka
Ja niedługo rodzę, w zasadzie na dniach, a nadal nie mam wózka! Znaczy się wybrałam już jeden, ale chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was taki miała. Mnie w oko wpadł model Barletta od Adamexu, bo nie dość, że pięknie się prezentuje to jeszcze jest wentylowany, wielofunkcyjny i dodatkowo bardzo wytrzymały, bo stelaż i szwy to wyglądają genialnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz śmiało Barlettę kupować. Ja mam ją już pare miesięcy i jest jak dla mnie super. Lekko i wygodnie się prowadzi. Ma dużą pojemną gondolę zamienianą jesli chcesz w wersję spacerową więc sporo udogodnień w jednym wózeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnamama3
Ja mam co prawda model Vicco z adamexu, ale przy zakupie też się nad Barlettą zastanawiałam, bo obydwa wózki dla dzieci bardzo solidne i ładne. No i ceny mają atrakcyjne przy takich możliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jeszcze mam czas na wózki :P dziewczynki jak tam dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaResz
u mnie obecnie okej, to dopiero początek mojej drogi. Widziałam, że pisałyście o rozstępach też się zastanawiam co wybrać jest tego trochę... też myślę o tej z mamas właśnie, znajoma miała i mnie namawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim przygotuj się... Witaminy, odpowiednia dieta, ja jak chciałam zajść w ciążę musiałam mieć dietę bogata w żelazo, i do tego suplement dicofer junior, bo niestety straszne niedobory miałam...a teraz jak jestem w ciąży jest wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×