Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DO JAKIEGO KRAJU PO BREXICIE

Polecane posty

Gość gość
Dodam jeszcze tylko że mój brat ma 25 lat i właśnie dostał podwyżkę z £45k na £60k. Skończył naprawdę trudne studia i pracuje w prestiżowej firmie. Także można coś osiągnąć. Tylko że my tu jesteśmy od kilkunastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz miec miliardy tepaku i co z tego? I tak zdechniesz i gowno ze soba zabierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 tu się z tobą zgodzę bo to bardzo mądre słowa tylko wyrażone w strasznie wulgarny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraje do zjèbania
Jaki następny kraj zje/bią polacy? bo UK już zje/bali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zaraz wyzywasz? Nie mam miliardów tylko odpisałam temu co nie wierzy że ktoś może dostać 3k podwyżki czy więcej. Tak oczywiście że zdechnę, ale co sobie pożyje to moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez nie pie/rdol bo sprawdzilem po IP i z tego samego adresu piszesz to ten cwel co placze ze nie ma znajomych. Wiec nikt w twoj***ajeczki nie uwierzy:D 15k to ja lekka reka w PL dostaje co 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarać i dymać
gość dziś 5 klientów dziennie, ( plus dopłaty za anal i inne cuda ) razy 7 dni w tygodniu, razy 4 tygodnie w miesiącu, tak, wyjdzie z 15K PLN i to bez podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha widzę że tu też się mądrale zleciały. 15k podwyżki to normalka nawet w bardzo przyziemnych pracach. Znajomy ostatnio awansował na managera Sainsbury's i chwalił się właśnie taką podwyżka, także to wcale nie jest aż takie trudne do osiągnięcia bo on zbytnio bystry nie jest. Wszystko zależy od tego jaką pracę się wykonuje. Mam w rodzinie piłkarza który gra w nogę ( 2 czy 3 liga, nie znam się), i dostał ostatnio podwyżkę 2k na tydzień. Piłka też raczej nie jest dla bystrzaków ale można zarobić. Oczywiście jeśli kogoś kasa obchodzi, bo mnie niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numery awaryjne
piłkarze muszą dużo zarabiać bo chlanie i dziffki są drogie, więc jakby mało zarabiali to nie było ich stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ch!uj mnie pilakrze obchodza. Bezmozgi i tyle. Zreszta mafia UEFA im placi i sie nie liczy ! Prawdziwy szacunek to dzis tylko biale kolnierzyki a nie jakies fizole. W uk kazdy z palcem w doopie zarabia 3k ale wydaje 2.5k hah. Wielka mi filozofia . a ja w PL zarobie 15k jako php5 developer i wydam 3k wiec ma 12k na czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby która pisze o podwyżce 3k, 6k itd. Owszem, ja wiem, że to jest mozliwe. Ale tutaj większość ludzi na tym forum, to albo z Polski pisze, albo z UK ale na minimalnej jedzie i nie zna nikogo, kto miewa takie podwyżki. Więc nie wierzą. Np. w swojej pierwszej pracy, w nowo wyuczonym zawodzie (tu w UK się uczył) mój mąż w ciągu roku miał dwie podwyżki. w sumie były one o 5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa potrzebna lalce
przy rozwodach piłkarzy ich ex żony muszą dużo dostać więc oni muszą dużo zarabiać, innaczej leworęczne barbie zostałyby bez grosza przy doopie i bidulki by z głodu zdechły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa. A jak w Polsce dostalem podwyzke o 50k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehhheeeehhheeee zabolalo cwela jakiegos bo placze wszedzie ze mnie widzi wszedzie, sprawdzic ip to mozesz najwyzej swojego kompika pajacu :D dla wyjasnienia tepaku pisalem ze nie angazuje sie w znajomosci i nie zadaje jak kiedys za czasow liceum bo nie chce, mam dosyc falszu, a znajomych mam w chu/uj bo pracuje w agencji pracy. Wiec po pracy odpoczywam szczegolnie od debili z polski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc polaczkow w UK nie zarabia wiecej niz 1500f nawet po kilku latach. Ale nawet minimalna wystarczy do fajnego zycia jak sie nie ma nasrane we lbie i np nie miesza w Londynie albo nie chla i nie przepala polowy wyplaty, no ale wiadomo jakie sa polaczki. :D dla je/banych alkonow imprezki i zachlawanie mord oraz obgadywanie siebie nawzajem to niesamowita rozrywka i sens zycia. Tacy to maja wyje/bane zycia a ja im "zazdroszcze" bo z wlasnej woli juz tego nie robie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego osrusa jest w UK. Tam ma pracowac na kapo-landlordów, którzy wspomagają go mieszkaniem z grzybem lub pokoikiem. I żadne powroty przegrywów do mojej PL. Maja placic 1000f za pokoj. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy emigranckie polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr w naszej PL. Zniszczyliście każdy system od krola Artura, kolonie zamorskie, przez dyktaturę Churchilla do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma kraju z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UK chociaż żyjecie dzięki ich benefitom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Niewolnictwo pańszczyźniane dla angielskich kapo-pracodawcow. Co za ku/rwa wredne me/n/dy londynskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wejdą masowo polacy tam każdy system upada, to są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktorym nastepnie kraju doprowadzicie cwele do exitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam dlaczego te debile tu próbują wmówić że PL jest rajem. Nawet Turcja (gdzie jest dzicz i chaos) wyprzedza Polskę w jakimkolwiek rankingu jeśli chodzi o zarobki czy życie ogólnie. Kraje trzeciego świata także wyprzedzają Polskę jeśli chodzi o komfort życia i zarobki w porównaniu z cenami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa wyprzedzaja ahahahhhh. PL zawsze gorą! Tu jest wszystko czego dusza zapragnie! No ale jak ktos sie nie uczyl to won na zmywak do uk:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widocznie nie zawsze górą. Polska nie jest w żadnym rankingu jeśli chodzi o przystępność życia. Biedny zapomniany kraj wychwalany tylko przez tych co tam musieli zostać i nie wiedzą co jest za płotem. Nigdy jeszcze nie słyszałam żeby ktoś chciał jechać do PL (no chyba tylko żeby tanio się napić i nasikać do fontanny). Polska to śmieszny, ksenofobiczny i rasistowski kraj który żyje z zapomóg emigrantów. A teraz szczekaj, bo prawda boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehhheeeehhheeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL nie ma NIC swojego, wszystko za bezcen sprzedane przez polityków. Co Polska produkuje swojego co ma jakąś wyjątkową wartość??? NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Wszystkie firmy sprzedane zagranicznym inwestorom. Jedyne co w PL jest dobre to ziemniaki, buraki, cebula i pieczarki. Rzeczywiście jest się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×