Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość

Witam, jakie imię ładniejsze dla dziewczynki Róża czy Aurelia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róża. Aurelia wydaje się jakieś takie pretensjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pretensjonalne, pretensjonalne... A znasz znaczenie tego slowa? Imie moze wybitne w brzmieniu nie jest, ale, az tak sztuczne, nadete, czy bezgustowne nie jest, aby je tak szufladkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz o czyjeś zdanie to je wyrażam jeżeli dla ciebie imię ma inny wydzwiek to nie pytaj na kafeterii tylko męża i sami podejmiejcie decyzję. Poza tym zależy od nazwiska. Ale z nastawieniem ia osoby pytajacej wnioskuje ze dzesika pasuje lepiej do waszej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ten mit o nazwisku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co z mitem nazwiska nie tak no jak na przykład brzmi ta Róża jerzyna no dzieci będą jej tak dokuczac że coś strasznego. Szkoda ze nie jagoda jerzyna. Czasem przy specyficznym nazwisku imię nawet ładne brzmi dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być niesamowicie nietolerancyjna skoro uważasz, że Róża Jeżyna to powód do nabijania się. Akurat ja nawet nie zwróciłam na to uwagi dopóki nie zaczęłam czytać komentarzy takich ludzi jak ty. Róża to piękne imię i dlaczego dziewczynka ma się nazywać Ania? Bo ma na nazwisko Jeżyna? Rzeczywiście dobry powód. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tam Jerzyna. Nie wiem dokładnie jak mają na nazwisko, bo zwyczajnie nie interesuje mnie życie i wybory ani wybory Jana Kowalskiego czy rodziców Róży Jerzyny Jeżyny (?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i musicie się żreć zaraz od początku....Mi się podoba Aurelia, a Róża w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rodu Aurelii pochodziła matka Julisza Cezara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juliusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc niezwracajmy uwagi na nazwisko niezwracajmy na imię niech każdy przedstawia się nr Pesel. Nikt nie moze wyrazić zdania bo nie zna znaczenia słów itp dziwne podejście nieważne. Powodzenia w wyborze imienia może dziecko będzie mniej klotliwe niz towarzystwo tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ktoś ma brzydkie nazwisko to jest skazany na brzydkie lub pospolite imię, bo baby takie jak ty zwracają uwagę i zaszczuwają i tego uczą swoje dzieci. Ha. Dodam, że oba imiona Aurelia i Róża podobają mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem z was w was tyle jadu. Mąż nie daje rady czy co. Nikogo nieobrazilam a od razu od zaszczuwania jestem. Nie wiem co dla was w imieniu Ania czy Kasia jest brzydkiego. Dla mnie każdy może nazwać dziecko jak chce byle imię nie bylo negatywnie postrzegane w danej kulturze. Imiona przepiękne idealne najlepiej nadać dwa tylko wylosowac które będzie tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×