Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Ja dopiero niedawno wróciłam do domu i też cały dzień myślałam o Kasi i jej badaniach. Pewnie jest zmęczona po dzisiejszym dniu pełnym wrażeń. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest niedziela. Szpitale działają na ćwierć gwizdka, więc chyba zanadto nie wykończyli nam Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miastach wojewódzkich trochę to lepiej wygląda niż w innych, mniejszych miastach. Pewnie cały wachlarz badań, których nie zrobili w weekend, zrobią jutro i będziemy wiedzieć co się z naszą Kasieńką dzieje. Przynajmniej lepiej w szpitalu karmią ;) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może te współlokatorki tak ją przez dzień zmęczyły rozmowami, że już zasnęła z nadmiaru wrażeń. ;) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Przynajmniej lepiej w szpitalu karmią ;-) x Mówisz o kroplówkach? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze to niż post, który Kasi zaszkodził. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie urozmaicenie diety ;) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmę się Kasią po wyjściu ze szpitala Została tu u mnie wstępnie zdiagnozowana, oczywiście nie przeze mnie! ;-) Coś tam już świta :-) Tak na 10-15% a to już coś jakieś światełko w tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy sama zaraz nie padnę, bo jednak mieliśmy długą trasę w dwie strony. A takie wypady samochodem z dzieckiem są bardzo męczące. Czasem trzeba się z domu ruszyć w odwiedziny do rodziny, nawet żeby taka wizyta krócej trwała niż sama podróż. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że szybko ją postawią do pionu i będzie niedługo zajadać serniczek ;) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Najdłuższe trasy miałem w Twoje strony :-D Tak na osiem godzin jak miało się farta a na dziesięć jak się go nie miało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dziś Koniec z serniczkami i nie tylko ... Już mam dla Kasi "dietę" . Dieta w cudzysłowie, bo nie wymagająca wielu wyrzeczeń. Ale pewnych dotkliwych dla Kasi tak. Tu jednak chodzi TYLKO o pewne smakołyki, które niestety ale Kasia uwielbia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdłuższa trasa to 12-14 godzin do Międzyzdrojów jaką zaliczyłam w Polsce. Bo najdłuższa trasa w życiu to podróż autokarem z Lublina do Madrytu, gdzie do Lbn-a musiałam dojechać na 5.00 rano, a z Madrytu jeszcze autokarem przez kolejne 6 godzin (w trasie trzy dni z drzemkami 15-minutowymi). J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jej rynek nie zabronisz!?! :D :D :D J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Pendolino przynajmniej jeździ szybciej, to może na następne wakacje uda mi się wyskoczyć w kierunku Szczecina, jeśli już są na tej trasie połączenia. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rybek" mi autokorekta na rynek zamieniła :/ Co za durny słownik w telefonie... J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia No, inaczej się jedzie za pasażera a inaczej za kierowcę :-) Dziesięć godzin jazdy z oczami wokół głowy potrafi trochę wymęczyć. Co z tego, że możesz się zatrzymać kiedy chcesz. Zatrzymasz się na chwilę i znowu masz do wyprzedzenia te wszystkie ciężarówki, z którymi wcześniej się uporałaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dziś "No chyba jej rynek nie zabronisz!?! " Śmiej się śmiej! Rybki są absolutnie wykluczone !!! Pewnie Kasia mnie zabije jakim postem jak się dowie ;-) Muszę zmienić nicka np. na G-h, może jakoś wtedy przeżyję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaczej się jedzie jako pasażer, który może zasnąć i się przespać kilka godzin, a inaczej jak się nie umie spać w podróży ;) A takie trasy, to była norma dla mojego brata jak jeszcze mieszkał w trójmieście. To samo ma ciotka mojego dziecka mieszkając w Elblągu. Trasę jest najlepiej pokonywać nocą, bo jest mniejszy *******le kierowca musi być w pełni wypoczęty, bo jednak taka jazda bardzo wykańcza. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejszy / ruch* :D :D :D J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie moge rybek ludziki ? ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Cię ktoś znowu chce głodzić :D J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo rzadko jeżdżę w nocy. Za dużo przygód z leśnymi zwierzakami i poza tym takie podróże nie kształcą. Jeżdżę po to żeby też pozwiedzać a nie tylko dojechać z punktu A do punktu B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Kasiu poszło czarodziejskie badanie magiczną rurką z kamerką? ;) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to sie macie ze mna;) Jak nie zaczadzenie to odwodnienie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Odpuszczamy głodówki ;-) Masz jeść, tyle że nie wszystko. Wypuszczą Cię ze szpitala to pogadamy ;-) W osiem oczu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam Asiu gastroskopii bo dzisiaj niedziela . Mialam pecha trafic w wolne dni od badan. Wszystko sie przeciagnie a moze stwierdza ze nie bedzie potrzebna ale ze względu na bole żeberka to podobno maja zrobic. Raz to mialam dziadostwo dawno temu gdy bolalo żeberko ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×