Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Mireczku próbuj szczęścia, to może fajną fryzurkę sobie zrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu jak piszę Mireczku, to telefon automatycznie poprawia na Koteczku :D :D :D Czasem trzy razy sprawdzam zanim coś wyślę, żeby nie było wtopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu Hg za Koteczka napewno by sie nie obrazil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli co myslisz o zupie z kapusty :) :( Jestem glodna :( Jadlam marchew gotowana i surowa , brokuky, kalafior , soki z marchwi , szparagi .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a zupkę wielowarzywną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Koteczek jest tylko dla jednej osoby zarezerwowany w temacie Kiciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 dziś "Kasiu a zupkę wielowarzywną?" Racja Asiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam się na przyszłość ;) Ja do obiadu muszę jesz wypłukać sałatę, obrać i pokroić ogórki oraz pokroić rzodkiewkę. Odrobina soli i śmietany na wierzch stworzy pyszny dodatek do obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia chyba smietane musi zastapic oliwa z oliwek ;) blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu to do oliwy z oliwek pasuje pomidor z cebulą ;) Do ogórka już mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasia, Kasia :D :D :D Przetrwasz brak rybek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak Asiu ;) ogórek jaknajbardziej pasuje ze śmietana ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 dziś "A Koteczek jest tylko dla jednej osoby zarezerwowany w temacie Kiciu " No napewno nie dla mnie Asiu ;) Chociaz duzo mnie z kotami laczy to nie w tym przypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu do tej smietany na dobre trawienie i do tego ogorka to nie zaszkodzi pieprzu wsypac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Cóż, ta moja fryzjerka chyba za sprytna, musiałem się umówić na wieczór. Tu wyjaśniam Kasi, że tylko na ścięcie fryzury, nie ścięcie głowy :-P ;-) Niby miałem kilkanaście metrów dalej kolejny zakład, ale skoro raz podejmuję decyzję to jej tak łatwo nie zmieniam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Na pewno nie zaszkodzi Twojej diecie kapuśniak ze starego przepisu "diety Kwaśniewskiego". Zapełni Ci żołądek, nie doda kalorii i spali przy tym co nie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś Hehgość dziś "Wiem, ale nie powiem" ... :-D :-D :-D x Wzrok, węch, smak, słuch, cechami naszych samobieżnych pojazdów "To" co tym pojazdem zawiaduje ma swoje sposoby i nie jest w tym nic nadnaturalnego :-) Myśl nie ma takich ograniczeń jak słowo, bo nie potrzebuje środowiska, w którym się przenosi takie słowo. Jeden odbierze, drugi nie. Kwestia wrażliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin wczoraj :-) Już raz tę kwestię omawialiśmy. Poddaję się :-) W tym sensie oczywiście, że nie chcę w to po raz kolejny brnąć ;-) Ufność, że złe duszki też czytały Biblię, doprawiły sobie różki i ogonek, i przestrzegają reguł, jest tu trochę na wyrost ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Cyt: "Niech Oli sama wybierze. Ja mam czas i się wstrzymam z "wyjaśnieniami". Mam nadzieję, że raz na zawsze sobie wszystko wyjaśnimy i nie będzie już problemów." x Przypomnę Paniom słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego: "człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania innych" Niech posłuży za motto w rozwiązywaniu Waszych sporów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg - "człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania innych" Bomba :) piekny cytacik :) Po tym tez zawsze rozpoznaje jaki kto jest. Dzuewczyna jak wybiera narzeczonego to tez musi obserwowac jak chlopak zachowuje sie w stosunku do rodzicow znajomych , do dzieci i zwierzat. Ale milosc jest ślepa i nie widzimy wtedy tego co najwazniejsze ;) Pozniej płacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H-g co do tych świnek to widzę, że bawiłeś się z nimi w behawiorystę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu z******te, jeszcze czegos takiego nie widzialam hahahahahahahahaha Ten ktory przewracal ludzi na sniegu i strus i biala papuga ktora klocki rozwalala i ciasto ktore polknelo cukier hahaha i zaraz dalej obejrze Superowe Najbardziej ten ktory ludzi przewracal na sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie hehe ja lubie takie glupoty , lubie sie pochichrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś "Dzisiaj wieczorem, jeśli znowu nie będzie cyrków z netem to spróbuję wyjaśnić wszystko między mną a Oli, ale jeszcze się zastanawiam czy nie załatwić tego przez maila. Nie lubię załatwiać takich spraw na forum publicznym, tylko "w cztery oczy". Niech Oli sama wybierze." > Jak dla mnie ten temat zaczął się wśród tutaj piszących na ich oczach. Więc dobrze byłoby tutaj właśnie wyjaśnić tą kwestię też na ich oczach bo również ich to dotyczy i zależy im na tym porozumieniu. Więc uważam, że nie ma nic tutaj do ukrycia żeby mieć potrzebę przenosić te wyjaśnienia w inne miejsce. Tutaj się zaczął i niech tutaj się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi syn zaśnie to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kiciu, o jaki biedny kotek? Ni to kot, ni to mysz... ojej... Co oni mu zrobili... ;) Taki różowy szczurek na wysokich łapkach ze zbyt dużymi oczami i uszkami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×