Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Miłego wieczoru Kasiu :-) Nie wiem jak stoisz finansowo, ale spraw sobie w końcu jakiegoś najprostszego lapka, bo kiedyś wydasz więcej na okulary i okulistę niż na to nowe urządzenie. Popatrzyłem w segmenty najtańszych i coś takiego rzuciło mi się w oczy: HP Stream 11-r020nw (P3Z12EA) http://www.komputronik.pl/productVariantGroup/2773/hp-stream-11.html Ciekawe czy link przejdzie (?) 11,6 cala to nie dużo ale co najmniej dwa razy tyle co w telefonie i system operacyjny już w pakiecie Posłałbym Ci swojego, nieużywanego zbyt często dziesięciocalaka, ale system ma win98 i na reklamach i-netu by zaraz poległ i się zwiesił :-) x Teneryfa Klimat optymalny, temperatury optymalne, słońce Cię nie spali :-) Wulkan raczej nieczynny ;-) Daj się koleżance namówić :-) Nie pożałujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "A tak w ogóle to spacerów nienawidzę " x Musisz się przemóc. Spacery to naturalny nektar młodości i piękności ;-) ;-) Pójdą w odstawkę i zaczniesz zjeżdżać po równi pochyłej ze wszystkim, głównie ze zdrowiem. Ojciec, pan w starszym wieku, potrafi robić dystanse na 10 km dziennie i to samemu (no niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.08 Serio nie lubi jezdzic ? x Skąd taki pomysł, że nie lubię jeździć? :) Oczywiście, że lubię :) Przed alergią lubiłam i w sumie jeździłam oprócz tego, że codziennie do pracy to również na urlopiki jeździłam praktycznie co roku :) Jeśli w Polsce to głównie nad morze :) W czasie alergii nie mogłam przez 3,5 roku to nie jeździłam... ;) Po uzdrowieniu stopniowo uskuteczniam wyjazdy :) Póki co najdłuższa trasa w okolice Gór Świętokrzyskich ok. 160 km :) W ostatnią sobotę jechałam... ok. 25km w jedną stronę :) Jutro też szykuje mi się sobotni wyjazd ... na ok. 35km w jedną stronę ;) Także jeśli tylko mogę i mam z kim to i sobie jeżdżę :) x pozdrówka :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... 160 km/dzień :-) To jak na dzisiaj podróż nad morze zajęłaby Oliince około 3 i pół dnia, powrót kolejne 3,5 dnia co razem daje tydzień :-) No, nie byłoby już chyba czasu żeby odwiedzić plażę :-) Co najwyżej pomachać H-g zza okna samochodu ;-) Nie musisz Olii jechać po ten strój kąpielowy do Szczecina, na nic się nie przyda :-) :-) :-) Musimy Cię z Kasią otoczyć , porwać i przerzucić samolotem, inaczej nam się nie opalisz nawet na raka na tej nadmorskiej plaży ;-) Dobranoc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ludziki :) Zasnelam przed czasem ;) Ostatnio dlugo meczylam oczy telefonem i dlatego . Czasem mi sie tak zdarza. Hg spacery :) oduczylam sie spacerów , poniewaz nie zazwyczaj chodzilam sama a jak chodzi sie samemu to tak wszystko robi sie automatycznie szybko i wchodzi w nawyk. Kiedys lubilam, ale jak jade fo rodzicow to lubie z bratowa isc wkolo jeziora 10 km, no 8 ;) zawsze mówimy ze 10 . Dom jest nad samym jeziorem wiec tylko wyjscie ze schodkow i spokojny dlugi spacer nez obcych ludzi. Czasem ktos przebiegnie ale to co kilka minut. Lubilam tam biegac gdy mieszkałam tam :) oczywiscie nie wokoło bo bym padła na ryj ;) ale 4 km dawalam rade z przystankami. Do biegania jestem cieniak ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg laptop :) Moze i bym kupila ale duzo miejsca to zajmuje i dlugo sie ur******* a telefon stale ma włączony internet i nie musze sie logowac za kazdym razem. Mam tablet ale jak przeloze karte to telefon nie bedzie dzialac. Zreszta tablet jest nieporeczny. Jest ruter w domu ale do pracy brac i tak nie moge. Ruter jest od internetu domowego. Dziekuje Hg ze martwisz sie o moje oczy. Ja tez zaczelam. Chociaz wiesz na kompie ta tapeta biala kafeterii jest jeszcze wieksza i jeszcze bardziej by mi walila po oczach , wiekszy obszar razistosci po oczach ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg Teneryfa :) Pojechalabym do Grecji :) Teneryfa to czarny brudny piasek, skaliste gory i wulkany. Wole morze bez gór, bialy piasek :) Ale pojechalabym do Grecji . Podobno najpiekjiekszy piasek jest.... nad naszym morzem. Pojechalybysmy Hg razem ale kto by byl na naszym stanowisku pracy ;) Gdy ktoras z nas kiedys odejdzie z pracy to wtedy razem pojedziemy. Ona byla juz wszedzie i zawsze mi opowiada. Teraz tez caly dzien gadalysmy przez telefon gdy byla w innym miejscu. W moim miejscu pracy sie zmieniamy ale ona zmienia tez inna dziewczyna i czasem mozemy gadac. Wyslala mi zdjecie jak kolejka jechala pionowo w gore na wulkan. Mowila ze super przeżycie i jeszcze zapytam dokladnie gdzie byla i podam wam miejscowość :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włączył sie link Hg :) Fajny komputer , mialam kiedys HP, bardzo fajny długowieczny porządny sprzet. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie gdybym kupila to HP :) Nie kupilabym lenowo, mam tablet lenowo i nie jest to super sprzet i moze dlatego rzadko biore go do rąk, przesuwanie palcem sprawia nieprzyjemne odczucia, wręcz sprawia bol ;) nie jest mily ekran w dotyku. W telegonie moim gładki jak aksamit i az milo go dotykac a zawsze jak sięgam po tablet to gdy dotykam ekranu to tępo tak jakos , szorstki ekran . Jest piekny z wygladu i czerwony z tylu ale obsługa beznadziejna. Czyli laptop bym wybrala HP ale i Apple tez by mnie ucieszylo ;) Tez bardzo trwały sprzet , juz piec albo i 6 lat tluke 5 i jak nowy . Tylko ze Apple byloby duzo droższe od HP no nie Hg? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko :) Taki pomysl ,ze nie lubisz jezdzic bo chyba sama dalas nam odczuć :) z tego co pisalas :) To tak jest wlasnie jak sie pisze i czlowiek moze czasem zle zrozumiec a i czesto sa nieporozumienia :) No ale pozostaje nam pisanie i czasem nieporozumienia z tym związane . Jesli chodzi o mnie to bardzo lubie jezdzic ale nie szybko, zawsze czuje szybkość i wiem kiedy jest wiecej niz 120. Lubie spokojna płynna jazde, nie lubie wariactwa :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyslalam o stroju bo przez ta alergie to napewno Olinka stroju nie kupowała a jak juz to tylko bialy ;) ;) bialy na naszym morzu zaraz robi sie zielony ;) Mialam bialy i taki wlasnie sie zrobil i ten piasek wbity w tą biel paskudnie wygladal. Dlatego chcialam pomoc z tym strojem ;) oczywiscie wyglupy ;) bez tego Kasia nie zyje, prosze brac poprawki na Kasie ;) Zdaje sobie sprawe z mojego wariactwa ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg : "No tak ... 160 km/dzień To jak na dzisiaj podróż nad morze zajęłaby Oliince około 3 i pół dnia, powrót kolejne 3,5 dnia co razem daje tydzień No, nie byłoby już chyba czasu żeby odwiedzić plażę Co najwyżej pomachać H-g zza okna samochodu" Tak by bylo :) musielibyśmy związać Olinke i szybciej to zalatwic . Bez zwiazania sprawialaby nam klopoty. Buzie tez bysmy musieli zakleic zeby nie krzyczała, dostałaby tabletke na sen i znalazłaby sie centralnie na plazy na wygodnym lezaku z lampka wina w rece ;) albo drink albo zimne piwko ( zalezy co lubi ) i napewno nie chcialaby wracac i wtedy znow musielibyśmy ja wiązać by mogla wrocic do pracy ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra koniec rytuału internetowego , czas isc na spacer , deszcz nie pada Hg ale tworzą sie chmury to zabiore parasol ale nie lubie nosic ;) ale lepiej nosic niz prosić ;) hehe Dam odpoczac moim oczkom teraz. Milej soboty ludziki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taki pomysl, ze nie lubisz jezdzic bo chyba sama dalas nam odczuć x ach... to pewnie przez to, że pisałam jakie męki miałam w trakcie jazdy czymkolwiek kiedy miałam tą alergię... Ale teraz już po uzdrowieniu z alergii stopniowo uskuteczniam fakt, że mogę jeździć :) x gość dziś Racja stroju nie kupowałam bo nie mogłam się opalać na początku a potem jeśli już to na balkonie ;) Białego stroju kąpielowego nigdy nie miałam :) Ale z tego co mówisz to jednak dobrze ;) x gość dziś Też nie lubię sama chodzić na spacery... bo kiedyś jak sama próbowałam to zawsze ktosik się przykleił ;) :P Ani na ławce samej w parku posiedzieć w spokoju ;) To samo w poczekalni u lekarza ;) x Miłego dnia :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość wczoraj O jaki fajny laptopik... bo niebieski ;) Mój jest grafitowy z Dell :) I właśnie ze względu na długowieczność Dell polecam z Dell :) xxx Hehgość dziś Spacery to naturalny nektar młodości i piękności Pójdą w odstawkę i zaczniesz zjeżdżać po równi pochyłej ze wszystkim, głównie ze zdrowiem x Zgadza się ;) xxx Ojciec, pan w starszym wieku, potrafi robić dystanse na 10 km dziennie x Super :) jak ktoś jest aktywny to i zdrówko jest aktywne :) Pozdrawiamy Twojego Tatę :) xxx Hehgość dziś No tak ... 160 km/dzień To jak na dzisiaj podróż nad morze zajęłaby Oliince około 3 i pół dnia, powrót kolejne 3,5 dnia co razem daje tydzień x No.. aż tak źle już ze mną nie jest ;) Tak myślę :) xxx Nie musisz Olii jechać po ten strój kąpielowy do Szczecina, na nic się nie przyda x Jak to nie przyda...? ;) Masz jakieś wieści na ulewy w lato ? Bo dzisiaj się ziszczają Twoje zapowiadane deszcze też i u mnie ;) Aż teraz strach Ciebie czytać :P x Miłego dnia :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnowienie umysłu WYBAWIAM CIĘ OD ZGUBY, WIEŃCZĘ CIĘ ŁASKĄ I ZMIŁOWANIEM, NASYCAM DOBRAMI I ODNAWIAM TWOJĄ MŁODOŚĆ. Bardzo lubię udzielać Ci tych wspaniałych darów. Pozwól, żeby świadomość tego, jak bardzo Mi się podobasz, przeniknęła do głębi twojego serca. Nasyci to twoją duszę jak nic innego na świecie. Choć widzę twoje grzechy i wady, Moja doskonała miłość do ciebie nigdy nie słabnie. Patrzę na ciebie przede wszystkim jako osobę, którą odkupiłem z rajską koroną na głowie, ubraną w wieczne piękno. Pragnę, żebyś świadomie przyjął swoją tożsamość - jesteś Moim ukochanym stworzeniem - i nigdy o tym nie zapominał. ... cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... cd :) Jednak twoje myśli często krążą wokół przyziemnych spraw, zwłaszcza, gdy nie zajmujesz się niczym szczególnym. Dlatego właśnie pragnę, żebyś c z u w a ł i nie przestawał się modlić. W istocie modlitwa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów utrzymania myśli na właściwym torze. Stykając się z różnymi sytuacjami, proś Mnie, żebym był w nich obecny. Przedstawiaj Mi wszystko, co robisz, o czym myślisz, co czujesz; nie przestawaj ze Mną rozmawiać. Pomoże co to skupić się nie tylko na przyziemnych sprawach, ale i na tym, co wysokie i pełne chwały. Kiedy pozostajesz w łączności ze Mną, sprawiam, że o d z y s k u j e s z - siły. Nie ważne, ile masz lat - przy Mnie zawsze jesteś młody! cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On życie twoje wybawia od zguby, On wieńczy cię łaską i zmiłowaniem, On twoje dni nasyca dobrami: odnawia się młodość twoja jak orła. Ps 103,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Pan w ludzie swoim ma upodobanie i zdobi pokornych zwycięstwem. Ps 149, 4 🌻 wśród wszelkiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych Ef 6, 17-18 🌻 lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą. Iż 40, 31 x PS.: fragment z książki pt.: "Jezus żyje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko moja corka miala Dell grafitowy :) dostala od mojego taty i szybko sie spalił a jak poszliśmy do znajomego by nam naprawil to powiedzial zebysmy go nie naprawiali i zapomnieli o tej firmie. Bez przerwy by przegrzany , on powiedzial ze one sa takie i polecił nam inne dwie firmy, HP a druga firme zapomnialam ale jak spojrze na jej laptop to mi sie przypomni, jest czerwony polyskujacy piekny. L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba telefon zmienil mi imie ;) moze Lucynka ;) albo ... Lukrecja ;) Literka L blisko K w telefonie i dlatego ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko dopiero teraz ponownie weszlam i zobaczylam ,ze ten laptop jest niebieski :) ty wszystko zauważysz a ja dopiero teraz zobaczylam kolor ;) Ale zaraz sie nakręce na laptop , coraz czesciej chodzi mi po glowie po waszych postach ;) kusiciele ... ;) No ale nieeee , mam inna potrzebe teraz i musze to kupic, nie chce przeginac z komputerami bo mam plany. A ze wzrokiem to komputer jeszcze bardziej niszczy bo wieksza ostrość i wielkość obrazu, tyle ze w telefonie mam pewne ograniczenia no ale zyje z nim i nie mam większych potrzeb. A co do koloru to moj telefon jest bialy, laptop moglby byc czarny albo taki jak ma corka , bialy nie bo by sie brudzil. Juz wiem jaki corka ma , to Asus . Az mi sie przypomnialo ,ze tak na Asie mowilam - Asuś , lubila jak tak mowilam na nia. Jak o niej mysle to mam przed oczami jej piekne czarne oczy. Mam nadzieje ze tego nie przeczyta ;) ze wyglada jak Penelope Cruz ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg czekalam na deszcz i nie spadła nawet kropelka :) i nadal nie widac deszczowych chmurek. Chyba pomyliles rejony :) ;) Albo pogoda sie pomyliła. Czasem mocniej tylko zawieje wiatr. Chcialam posiedziec na balkonie ale wkurzal mnie alarm , wyl godzine ponad w jakims samochodzie. Nie wiem po co ludzie zakładają alarmy skoro wyje i nikt do niego nie ma zamiaru wyjsc i tutaj jest czesto tak i potrafi w nocy wyc kilka godzin i wlasciciel nie wychodzi. Raz na tydzien jest cos takiego wyjacego. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Najładniejszy piasek na naszym wybrzeżu spotkałem na plaży w Dębkach. Miejsce urocze, ujście rzeki Piaśnicy do morza. Lubiłem zaglądać tam poza sezonem, bo w sezonie cała warszawka się zjeżdżała i robiła chlew. Rzeka zanim jeszcze wpadnie do morza fajnie sobie meandruje po lesie a woda tak krystalicznie czysta, że widać w niej pstrągi, które czają się za kamieniami. Kilka razy zaobserwowałam też zimorodka :-) Ptasia biżuteria! :-) Niesamowite kolory tego ptaszka, jakby się urwał z jakiś egzotycznych krajów :-) Poluje na małe rybki, wpada jak pocisk do wody i aż skrzy się tymi swoimi kolorkami. x PS Informacja dla Oliinki. Ten zimorodek jest pięknie niebieski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Lubiłam tam biegać gdy mieszkałam tam :-)oczywiście nie wokoło bo bym padła na ryj ;-)ale 4 km dawałam rade z przystankami" x Dawno już nie biegałem, baaardzo dawno :-) Miasto się do tego zupełnie nie nadaje. Kiedyś mieliśmy trzymiesięczną pracę z noclegiem w leśnym domku. Wymyśliliśmy sobie zaprawę poranną. Ktoś wytyczył trzykilometrowe kółeczko leśnymi dróżkami. Pobudka o szóstej, skok w dresy, bieg po lesie, prysznic, śniadanie i do pracy. Po pierwszym takim biegu myślałem, że nie doczołgam się pod prysznic :-D Oddech jak u Oliinki po szybkich weselnych tańcach ;-) Wkurzyłem się i od następnego dnia zwiększyłem sobie dystans na dwa takie kółeczka. Po miesiącu tak zasmakowałem w tych biegach aż trąciło to już uzależnieniem. Coś się wydziela w organiźmie co powoduje dużą przyjemność, jakieś hormony szczęścia czy inne podobne cóś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia " ...tapeta biała kafeterii jest jeszcze większa i jeszcze bardziej by mi waliła po oczach " x Pokombinuj Kasiu z ustawieniami telefonu. Na pewno można zmniejszyć jasność ekranu, żeby nie biła po oczach. Też mam tablet lenovo, używam sporadycznie, głównie na wyjazdach. Właśnie wydłubałem z niego kartę SIM, żeby sprawdzić czy bez niej nie będzie marudzić. Bez problemu (!!!) do połączenia się z internetem wystarczy tylko być w zasięgu routera :-) U mnie ekran gładki. Może masz u siebie Kasiu jakąś folię ochronną jeszcze tam naklejoną ? Przypatrz się uważnie :-) Apple kiedyś był dedykowany do programów graficznych, głównie dla plastyków i programów muzycznych dla muzofili. Cena wysoka a do zwykłych zastosowań domowo-biurowych te rozbuchane karty graficzne/muzyczne i tak by były psu na budę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliinka dziś "Racja stroju nie kupowałam bo nie mogłam się opalać na początku a potem jeśli już to na balkonie ;-) " A później pewnie miałaś cienie barierek na całym ciele ? ;-) :-) x "Też nie lubię sama chodzić na spacery... bo kiedyś jak sama próbowałam to zawsze ktosik się przykleił :-) :-P " Nigdy mi nawet do głowy nie przyszedł taki sposób nawiązania znajomości :-) Ale może to działa skoro chłopaki stosują??? :-D Taki Wilhelm Zdobywca! ;-) Przyznać się, nikomu nie powiem! :-D Też nie miałem/nie mam zwyczaju oglądania się za kobietami. Ale kiedy ktoś ma dobrą pamięć wzrokową, robić tego wcale nie musi ;-) ;-) :-P Mam kolegę, który zaczepia wszystkie ekspedientki w sklepach. Chyba ma taką misję :-) Ale obdarzony jest dużym poczuciem humoru i widać po paniach, że się cieszą. Często też kupuje im cukierki i zostawia na ladzie :-) On się cieszy, bo tak już ma, one się cieszą, bo jakaś odmiana w nudnej robocie. Wnoszę z tego, że jakieś niewinne, wesołe zaczepki są chyba jednak do przyjęcia :-) x "Pozdrawiamy Twojego Tatę :-) " No dzięki ... ale wcześniej musiałbym go dogonić. Nie wiem czy starczyło by mi sił :-D x Oliinka dziś "Aż teraz strach Ciebie czytać :-P" Sam się boję, wiec już jest nas oboje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś " ... i zobaczylam ,ze ten laptop jest niebieski :-) ty wszystko zauważysz a ja dopiero teraz zobaczylam kolor ;-) " Do łezki łezka ... Oliinka ten kolor wypatrzy nawet po ciemku :-) Dostanie od nas kiedyś w prezencie kociaka Brytyjczyka i się zakocha w nim, bo one też niebieskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Hg czekalam na deszcz i nie spadła nawet kropelka :-) i nadal nie widac deszczowych chmurek. Chyba pomyliles rejony :-) ;-) Albo pogoda sie pomyliła." H-g nie mógł się pomylić, to ta roztargniona pogoda, no nie może być inaczej ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do laptusiów Używam od ładnych kilku lat HP G72 i jestem bardzo z niego zadowolony. Ekran 17 cali, klawiatura numeryczna. Dobrze rozmieszczone porty USB, bo po prawej i po lewej stronie a nie gdzieś tam z tyłu. Windows 7 jak dla mnie optymalny, nie sprawia kłopotów. Mam jeszcze kompa stacjonarnego do zadań specjalnych z monitorem 21 cali, ale tego używam co najwyżej raz w miesiącu albo i rzadziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×