Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Tak sie przywiazalam do tel ze chyba nie potrafilabym sie ogarnac z laptopem, zawadzalby mi, a tak gdziekolwiek usiade poloze sie i mam go na zawolanie a gdy z laptopem lezalam to grzal mnie paskudnie w nogi. Kupując komputer wiem ze parametry sa najwazniejsze :) ale dla kobiety wazny tez jest wyglad , nie chvialabym kolumbryny , np jeden z kolumbryn to samsung- wielka krowa, stary HP tez byl wielką krową ;) Kolory lubie wszystkie razem, nie mam swojego jednego ulubionego, musza sie przeplatac uzupełniać ?wszystkie sa dla mnie wazne , wszystkie kolory kwiatow, blekit nieba, zielone liscie i trawa i wszystkie odcienie wszystkiego :) Natomiast ciuszki to nie lubie rudego ,nie lubie bordo , żółtych , beżowych, zgnilej zieleni wręcz nie cierpie. Sukienki mam biale, niebieskie, odcien niebieskiego moj to gołębi, dobrze mi w tym kolorze. W pracy elegancko czarno biało lub granatowo i bardzo dobrze sie czuje na galowo :) Ostatnio kupilam sukienke do ziemi w kolorze wlasnie golabka a zaraz wam zrobie niespodzianke . Wysle wam zdjecie dwoch pieknych stworkow ktore mieszkają za oknem mojej sypialni :) Corka dzis mocniej wyjrzala za okno i mnie zawolala i zrobilam zdjecie, zaraz wysle hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie, znowu zamazane zdjecie, niewyraznie robi zdjecia moj telefon. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One pieknie wygladaly gdy robilam zdjecie a aparat widzicie co zrobil , one patrza sie na siebie . Juz mocniej nie moglam zbliżyć . Hg ja mam zmniejszona ostrość i jasność w telefonie do połowy. Ustawilam sobie juz dawno :) ale mimo wszystko ta biel przeszkadza. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia " ...odcien niebieskiego moj to gołębi, dobrze mi w tym kolorze" x Dobrze! :-) ;-) Myślę, że w czarnym też by było świetnie. Dla blondynko-szatynek bardzo pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Jeżeli chodzi o ubiór :-) Krawatów nie znoszę (!!!) Nie wiem kto to wymyślił i w jakim celu ??? Garnitur zakładam na dwie okazje ... na wesele i na pogrzeb Z kolorów, co nie tyczy się oczywiście ubrań, lubię turkusowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To golebie Hg :) za oknem :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turkus :) Teraz mam na sobie turkusowa sukienke hehe i biale kwiatki na niej, jasny turkus bo odcieni turkusow jest duzo :) Krawaty to sie nadają jedynie na śluby i tym podobne imprezy ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg ja czasem wlaczam lenowo , ciagnie internet przez ruter i wtedy tez moj telefon moze ciagnac ten internet , tylko wtedy przestawiam w ustawieniach, Umiem to zrobic Hg ale tablet jest niewygodny , lezy w kacie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii ... nie objadaj się tam już na noc! :-) Co słychać na południu? :-) No i ulubiony kolor proszę podać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam takiego niebieskiego kota i glaskalam takiego, one maja wiecej siersci niz nasze i jest taka inna ta siersc. Gdyby liniał to Olinka miałaby straszna alergie na takiego ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka objada sie na noc? Jej kolor to niebieski , pisala. Hg naprawde nie bylo widac na zdjeciu ze to golebie ? :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Tablet jest niewygodny ale ma większy ekran a w związku z tym większe literki. Bezpieczniej dla Twoich oczu. Dlaczego musisz przestawiać w ustawieniach? Przecież i telefon i tablet łączą się z routerem zupełnie niezależnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Gdyby liniał to Olinka miałaby straszna alergie na takiego ;-)" Opowiadałem kiedyś o znajomej, która miała okropną alergię na wszystkie koty poza swoim własnym :-) x Olii kocha niebieski kolorek, bo jest symboliczny Na pewno ma jeszcze jakiś inny w zanadrzu, tylko się nie przyznaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli : "Jak to nie przyda...? Masz jakieś wieści" Jesli chodzi o pogode to pierwsze dwa tyg lipca duzo deszczu , nastepne dea tyg lipca goraco. Kicia wiedziala kiedy brac urlop ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg ja mam oddzielny internet w telefonie i jesli chce przejsc na ruter w ktorym jest osobny net to musze przelaczyc :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Jeżeli chodzi o prognozy pogody ta jak na razie najlepiej się sprawdzają te na wczoraj :-D Każde inne to tylko wróżenie z fusów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu tak samo ale pierwsze dwa tyg sierpnia ladne a druga połowa deszcz. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze przyznac Hg ze twoja prognoza najbardziej sie sprawdziła haha ;) Zobaczymy jak moje prognozy na lipiec i sierpień sie sprawdza ;) Jako pierwsza mialam wybrac termin urlopu bo wczesniej zawsze bylam neutralna i szlam dziewczynom na reke. Lubilam poczatek wrzesnia wiec wszystkie szły wczesniej . Teraz bardzo chcialy bym wziela sobie lepszy termin niz wrzesień i bym wczesniej odpoczela no to Kasia wybrala pierwsze dwa tyg lipca ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Ok to akurat rozumiem. Jednak tablet można ustawić na router i nic więcej nie kombinować. Polecam ten tablecik. Wymaga lekkiego oswojenia, ale później już będzie z górki. Wygodniej pisać, lepiej zdjęcia się prezentują i lepiej te zdjęcia robi. Filmiki z poczty też by się dało w końcu pooglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekalam na ta krople deszczu, patrzylam w niebo i myslalam o Hg myslac : zapewniał o wilgoci a tu coraz bardziej niebieskie niebo ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Hg , posłucham ciebie , zawsze madrze mowisz , kazdy o tym wie. Wyciagne go ,ale teraz corka spi i u niej jest internet i ruter i teraz ma wylaczony to jutro sprobuje sie nim pobawić. Jakie filmiki ? Sa jakies filmiki ktorych nie ogladalam ? A gdzie one sa? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Czekałam na ta krople deszczu, patrzylam w niebo i myslalam o Hg myslac : zapewniał o wilgoci a tu coraz bardziej niebieskie niebo ;-) " Pewnie Niemcy zatrzymali chmurki do kontroli granicznej :-P Są ostatnio trochę nerwowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie remont nie :) Wlasnie nie wiem, chcialabym prawdziwie odpoczac ale nie wiem jak, nie mam pomysłu :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg "Pewnie Niemcy zatrzymali chmurki do kontroli granicznej Są ostatnio trochę nerwowi " Padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×