Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uszczypliwy wujek jak bronić dziecko

Polecane posty

Gość gość
Facet robi sobie jaja a wy świra dostajecie, przekomarza sie , dziecko zazwyczaj reaguje i zaczyna sie zabawa. Twoja delikatna i lekka pie/rd/dola tak jak ty. Powiedz ze wujek żartuje i nie moze go traktować serio. Co wy takie pipy ? Brak inteligencji boli i to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja to dorosly facet moze sobie moze robic z kolega. Z pieciolatka takie przekomazanie jest ok jezeli to bawi obie strony. W momencie, gdy dziecko ma dosc trzeba przerwac, inaczej to psychicznie znecanie sie a nie zarty. Nawet zartowac trzeba umiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze pwoodem może być "starokawalerstwo" szwagra! Mój brat zachowywal się tak samo w stosunku do syna mojego drugiego brata :( tez dziecko plakalo :( Moja matka go po prostu opieprzyla i skonczylo się. Szwagier ma po prostu zanizona poczucie własnej wartości i kompleksy. Chociaz powiem szcerze, ze ja bym gnoja chyba zabila. Powiedzialabym, ze jak jeszcze raz dotknie moje dziecko to dostanie w ryj! A tak na marginesie to beznadziejny typ, żeby dziecko osmieszac i doprowadzać do placzu. Zalosne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko gdy tu zajrzysz powiedz -ile ten typ ma lat ,czy jest jakaimś nieudacznikiem ,czy ma z kimkolwiek poza rodzicaami normalne kontakty, czy jest homoseksualistą lub krypto bo to jedzie chorobliwą mizognią, czy rodzice wam pomagają (jego ) w czymś, a gnojek jest o to zazdrosny itp . No niestety masz męża pierdołę .Taka prawda . A ty tego nie bagatelizuj i COŚ zrób po to, by mała widziała że ma w tobie oparcie .Dalsze kontakty tego typu to dla niej, przy waszej bierności, zrypanie psychiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×