Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zezowaty książe

Jako facet lepiej nie mieć kasy

Polecane posty

Gość życie bez niczego
capiąca stopa dziś Człowieku zrozum, że te 10 złotych co masz w portfelu to nie majątek, a ty już myślisz, że kobiety rozszarpią ci go zębami, żeby się dostać do porteru Mieszka I Zgłoś Majątek to same problemy, a na co mi problemy??? Wole spokojne życie bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniłe majty
Hej. Przepraszam, zgubiłam się na topikach i nie wiem jak trafić na swój :/ Poszłam na skrzyżowaniu na prawo, a źle zrobiłam i tu mnie wyrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny temat żałosnego faceta. Wstyd tak płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa zasada
gość dziś nie każdy chce najpiękniejszą, tylko pustaki umysłowe, zahipnotyzowane TV i kolorowymi gazetkami. Jesteś piękna bez tego syfu które to niunie walą na twarz i niszczą ją, a potem muszą używać ten syf bo gęby wypalone chemią. Kto mądry szuka prawdziewgo uczucia i tam gdzie może go znaleźć, i raczej nie będzie to pusta tępa lala. Każdy chce prawdziwe uczucie a nie udawane lub kupione. Dlatego nie mając kasy to jedyny sposób aby znaleźć prawdziwe uczucie, bo za kase można kupić udawane sztuczne uczucie, ale tym zadawala się jedynie patologia i pustaki. Uczucie kupione nigdy nie będzie prawdziwe tylko pozostanie iluzją a gdy kasa się skończy także skończy się udawane uczucie. Urody tak samo nie kupi, może tylko udawać, czyli stwarzać iluzje, czyli kłamać, ale patologia nie ma problemu z kłamstwem, po trupach do celu, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepe biedaki
gość wczoraj Żałosny temat żałosnego faceta. Wstyd tak płakać. Zgłoś żałosny bo nie chce być okradany przez system, świetna ( babska ) logika jak widać. Ślepy ten który nie widzi własnej ślepoty pomimo dobrego wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele leci tylko na kase
czym większa kasa tym większe problemy, szczególnie z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×