Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Rozglosnijcie kafe ! To wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że te informacje sa przekazywane z kilku różnych portali do nas ,wszystko jest połączone już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tej trójki będzie lepiej jak ich zamkną, w ciupie będą bezpieczniejsi niż na wolonosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest Michał R i jakie jest nazwisko kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest Michał R i jakie jest nazwisko kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejajcie linki cafeterii w inne miejsca netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://firebid.eu - zapraszamy do najtańszego sklepu online jaki powstał! Bierz udział w aukcjach i wygrywaj sprzęt RTV/AGD bez ustalonej ceny minimalnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno namówili Karolinę na wyjazd do Karpacza ,jeden pojechał reszta została bo wiedziała ze nie będzie jej w domu,weszli jej na chatę obrabowali,a ta została w hotelu zabija bo wiedzieli ze będą podejrzanymi,tam był w pokoju z nią jej chłopak więc wszystko wiadomo.Teraz mi powiedzcie bo próbowałam to ogarnąć, JAK MOZNA POWIESIC SIE NA KABLU Z PROSTOWNICY,CZY SUSZARKI????? próbowałam jak to mogła niby zrobić Oglądałam opjce,nima huja Suszarka czy prostownice musiałaby być o coś zamocowania do granic możliwości gdzieś w huj wysoko.No sprawdzcie sami w domu jakby to mialo niby wyglądać, za to jakby facet trzymał prostownicy kabel to udusi kogoś w parę sekund,wystarczy ze zacisnie i koniec NO ALE JAK CHLOPACZKI MAJĄ W RODZINIE SZYCHY Z KASĄ TO MYŚLĄ ZE WSZYSTKO KURWA ŚMIECIE MOGĄ. NIC Z TEGO KURWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin Rola dzisiaj napisał: Już wszyscy wiedzą, że "narzeczony" to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki "wilki" zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem. Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki Złoty. A złoty to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna. A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie. Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowoiadal, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa. Miała tylko "załatwić kasę" na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy. Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi. Współczuję rodzinie. Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad "Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia" to tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego już wcześniej w tajemniczą "samobójczą" śmierć modelki Karoliny w Karpaczu. Kłamliwe szkalujące ofiarę,Info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów. Mafia kasty narkomanów handlujących kobietami oraz obcinaczy kobiecych głów ma się w Polsce dobrze bo zamiast do więzienia trafiają do psychiatryka (na krotko)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćseplzrodlo
złym stanie Magda trafiła do szpitala, a tam przed próbą podania kroplówki miała wyskoczyć przez okno, zginęła. Anonimowy rozmówca z biura podróży powiedział dla wroclaw.wyborcza.pl na temat rezydenta firmy: - Natychmiast po tym, jak zauważył dziwne zachowanie pani Magdaleny, czyli w piątek, zawiózł ją do szpitala. Jej przyjęcie miało bardzo burzliwy przebieg. Nie zgodziła się na przeprowadzenie żadnych badań (...) . Kolega pani Magdaleny poleciał do Egiptu nie na prośbę jej narzeczonego, ale na nasz wniosek. Zrobiliśmy wszystko, by jej pomóc. Zaś siostra dziewczyny w rozmowie z Faktem powiedziała: - Jacyś ludzie chcieli ją porwać. Dosypali jej czegoś do drinka. A to sprawia, że historia śmierci 27-letniej Polki jest jeszcze bardziej zagadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 8 06 proszę te swoje podejrzenia przedstawić policji jeśli tyle wiesz. Bo pisaniem ma forum albo siejesz zamęt albo dużo wiesz o sprawie i coś z tym musisz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zastanawia jedno jaka jest pewność, że Pani Magda Żuk nie żyje. Czy ktoś z rodziny (nie znajomych czyt. Maciej S.) zidentyfikował ciało. Dziwi mnie fakt, że mimo takiego rozgłosu, szumu medialnego i w jakimś stopniu politycznego nikt z najbliższej rodziny tam nie pojechał, w takiej sytuacji nieważny paszport da się wyrobić w ciągu 24 godzin. Ktoś kilka stron wcześniej napisał, że po przywiezieniu trumny z ciałem do polski ze względów sanitarnych nie będzie można jest otworzyć. To jaka będzie pewność, że tam jest Magda a nie jakaś inna blondynka. To, że oni będą mieli próbki DNA pobrane to żaden dowód bo mogli je wcześniej pobrać. Nadal jestem w szoku, że nikt z rodziny nie chciał jej zobaczyć, być przy niej, pożegnać się z nią i nie poleciał do Egiptu, żeby wszystkiego dopilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że tam są polscy śledczy itp. którzy będą przy sekcji nic nie znaczy bo wątpie, żeby ludzie którzy jej nie znają byliby w stanie ją rozpoznać na podstawie zdjęć. To jest śmieszne. Ciało po śmierci (zwłaszcza 2 tygodnie poźniej) bardzo się zmienia czasem nawet rodzinie ciężko jest stwierdzić czy to ich bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:56 podaj źródło skąd wiesz kim jest ojciec Markusa. Jedna osoba tak napisała a wszyscy powtarzają z uwagi na zbieżność nazwisk. Może chociaż Ty masz wiarygodne dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoczyła z rozbiegu - na te schodzi - jak się jej udało doskoczyć do schodów. Wysportowana jak nic. Spada się blisko na jak daleko od ściany budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoczyła z rozbiegu - na te schodzi - jak się jej udało doskoczyć do schodów. Wysportowana jak nic. Spada się blisko na jak daleko od ściany budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okazuje sie ze prawdopdbn ie marcus podszywal sie pod osobe prowadaca srone o smierci magdy i kasowal wszelkie podejrzenia jego osoby..no widziecie a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni mogli ja w tym szpitalu pobic i wyrzucic przez okno bo juz za duzo wiedziala i nie mogli pozwolic zeby wrocila do Polski i powiedziala wszystkim w tym policji o ich mafii i handlem zywym towarem. Oni musieli ja zabic wiec w szpitalu robili wszystko zeby ja dobic, w pokoju szpitalnym byla sama bez innych pacjentow, swiadkow poza skorumpowana pielegniarka ktora podobno tam byla nie ma to ja dobili, zeby swiat sie o procederze besti nie dowiedzial. Jak by byla grzeczna moze by ja dalej do burdelu sprzedali, a ze chciala uciekac przy kazdej okazji i sie stawiala to wiedzieli ze i tak na niej juz nic nie ugraja bo im zwieje w koncu wczesniej czy pozniej przy byle okazji i nie chce wspolpracowac wiec dla swietego spokoju ja pobili i wyrzucili przez okno, zeby po powrocie do Polski ich nigdzie nie zglosila!!! Pilnowali ja tylko w szpitalu dobrze zeby chociaz tam im nie zwiala i w odpowiednim momencie pobili ja i wyrzucili przez okno zeby ja zabic a wersje oficjalna juz ustalili dla mediow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszta w temacie nr 2, nie powielajcie, bo mamy ogarnaic 2 tematy? Nozesz kurfa po co ktos zakladal 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda miala zrobiona transfuzje krwi po co?!!! Juz zacieraja slady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa juz po smierci Magdy zrobili jej egipscy lekarze transfuzje krwi co moze miec wplyw na wynik sekcji zwlok czyli juz robia wszystko zeby nigdzie nie wyszlo ze Magda byla ostro naszprycowana dragami!!! Po co sekcja zwlok w Egipcie i to jeszcze po tygodniu!!! Trzeba ja bylo od razu do Polski przetransportowac najpozniej dzoen po smierci. Wiele narkotykow jest do wykrycia tylko do 24 h!!! Egipcjanie zrobia wszystko zeby zafalszowac wyniki sekcji zwlok!!! Juz jej zrobili transfuzje krwi po smierci, po co?!!!! W czym jej martwej ma to pomoc?!!! Oni chca sie bestie oczyscic z wszelkich zarzutow i umyc rece jak najszybciej od tej sprawy!!! Nie pozwolmy im na to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transfuzje zrobili jej pewnie tuz przed smiercia a po transfuzji juz narkotykow sie podobno wykryc nie da, wiedzieli lekarze od poczatku ze dziewczyna jest nacpana bo nie pierwsza tam taka trafila i maja swoj obcykany sposob robia im transfuzje krwi zeby w razie sekcji zwłok dziewczyna byla czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zmarła 11 dni temu. Przed śmiercią mówiła, że ją zgwałcono, że nie może mówić, że robią z nią różne sztuczki. Przez cały czas od przyjazdu pilnowała ją grupka mężczyzn. Od początku robili z niej wariatkę i nie odpuszczali ani na krok. Więc czego ta policja czy prokurator jeszcze nie wie???!!! Badania po tylu dniach nic nie wykażą, sprawa będzie szybko zakończona i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni przez tydzien sekcji zwlok Magdzie specjalnie nie robili bo by za wczesnie bylo i ostro juz tam spece od tuszowania popracowali nad Magda zeby w razie czego sekcja jak najmniej wykazala , na 100 procent maja juz tam ludzi od tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska przyjęła setki imigrantow,szydlo i kopacz stoją za ciapatymj murem! wlasnie przyjeli wielką grupe kozło jebów !!sa w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby jeszcze się nie okazało że miejscowi to własnie chcieli jej pomóc, a jej śmierć to sprawka Polaków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze będzie jak się w końcu okaże, że te "araby" co ją tak wszędzie wozili i pilnowali, to "poljaczki". Bo już na samym początku jakas starsza babka dała wpis na FB, że Magda była na początku wycieczki widywana w towarzystwie 3 polaków. Potem podały jakieś tam wskazówki na ludzi z wrocławia. Z czasem wychodzi jakiś "złoty" co nawet tam poleciał. A jest też polak o arabskich korzeniach jakiś Ali coś tam coś tam, wiec ona nawet za wygląd logiczne że jest brany za araba, ale to gość mówiący i powiązany z polskimi znajomymi tych wszystkich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa a wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze?!!! Ze gdyby ktokolwiek ze strony polskiej pomogl tej biednej i zupelnie bezbronnej dziewczynie wydanej na rzez arabom to te araby nie czulyby sie tam tak bezkarne z nia!!! I nue robili by z nia co chcieli bo czulyby respekt i strach! A tak oni widzieli ze NIKT tak naprawde sie dziewczyna nie interesuje skutecznie wiec czuli sie bezkarni!!! Bo polska strona im to ZAGWARANTOWAŁA!!! I ja g****ili i smieli sie w duchu i tak Ci nikt z Polakow tu nie pomoze glupia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie sluzby odpowiedzialne za to wszystko DO DYMISJI I DO PIERDLA!!! NA DOZYWOCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda żyje! Sprzedali ją to jak mają ogladac cialo ktorego niema,normalnie to ktoś z rodziny musi się wstawić zobaczyć czy to ona no helou Przywiezą inne ciało albo zrobiona kukle na potrzebę i tyle,to jeden wielki spisek za grube miliony,spisek mafi w której znajdują się politycy,policja,i służby zdrowia (jeszcze kościoły, ale nie dziś ) kiedy Wy otwórzcie tę slepia,nie widzicid faktow jasnych jak slonce.Jesteście pionkami w w tej grze,ustawiają was jam się im podoba,wmawiają co się im podoba a ludzie jak muły stoją gapia się i chłoną jak bombka te wszystkie brednie.Zainteresujcie się wypowiedziami "MASY" SWIADKA KORONNEGO POLSKIEJ MAFI CZYLI POLITYKOW I INNYCH SŁUŻB POCZYTAJCIE O JEGO HISTORI I ZOBACZCIE FILMY STONOGI,KTOREGO POLICJA ZABILA MATKE NA SCHODACH W WIEZIENIU.KOBIETE OSMIESZYLI KAZALI ROZEBRAC SIE DO NAGA I Z NIEJ SZYDZILI AZ BIEDNA ZAWALU DOSTALA,STARSZĄ BACIA 70 LETNIA,TO WYOBRAZCIE SOBIE TO.ZAINTERESUJCIE SIE POLITYKĄ! ONI STOJA ZA NAJWIEKSZYMI MORDAMI,PORWANIAMI ITD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×