Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
M. Rola oskarżył wszystkich i wszystko. To co wyczytał z neta czyli jak każdy kto czyta śledzi trochę wpisy. (Nic nie mam do tego Pana ) Ludzie zaczynają się lansować na tych filmikach o Ś.P Magdzie jak to są z Narodem i w ogóle cool. Niewiele osób zna prawdę ale tą prawdziwą a mówi o wszystkim czyli o niczym w takich filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli faktycznie ta sprawa nie ma związku ze sprawą tej modelki? to przez te spekulacje śledczy stracili czas żeby to sprawdzić zamiast zająć się innymi śladami... wszędzie gdzie pisze o powiązaniu dwóch spraw jest też napisane że chłopak tej dziewczyny jest synem redaktora, a to nie zostało potwierdzone, więc jak można wierzyć tym komentarzom? nie twierdze że to nie miało związku, ale to się kupy nie trzyma. na monitoringu z hotelu na 100% ta modelka była sama w pokoju w czasie jak zmarła. Jej matka nie może pogodzić się ze śmiercią córki i myślę że zależy jej żeby policja choć na sekundę wrócili do sprawy jej córki co się zresztą stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le,tutaj tyle rzeczy juz zostalo znalezione a ten palant rutkowski nic nie znalazl tylko imprezuje wg mnie on wrecz ukrywa fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie tez dziwi, ze nikt do tej pory z rodziny sie nie pofatygowal. Tak jak piszecie, nie jakis kolega maciek... xx No własnie jakiś Maciek, którego ona nawet chyba nie kojarzyła, bo Marcus mówił "pamiętasz Maćka, tego z brodą" ??? A absurdem jest że do dziś nikt z rodziny nie poleciał zidentyfikować ciała. Udzielili tylu wywiadów, sprawa nagłośniona, paszport by już dawno mogli przez te 11 dni przedłużyć, więc.... ??? xxx Maciek widział ją jak leżała pod kroplówką i jeszcze kilka godzin żyła, ciało zidentyfikował zaraz po śmierci. Gdyby podmienili ciało to chyba pracownicy szpitala by zauważyli, no nie? xx Ale ciało powinna zidentyfikować osoba z rodziny! spokrewniona/krewna od osoby zmarłej. A nie jakiś kolega, z którym ona sie nawet dobrze nie znała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 12:46 - m.facebook.com/story.php?story_fbid=465048210509009&id=2%2091938847819947&_ft_=top_level_post_id.465048210509009&am%20p;refid=18&__tn__=%2C%3B&hc_location=ufi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/207713,kolejna-wpadka-rutkowskiego-na-wideo-widac-jak-swietuje-z-dziewczyna-ktora-miala-stycznosc-z-rezydentem Główny świadek Rutkowskiego, Kamila ma w znajomych Omar Abi Issa - znajomego Złotego i innych powiazanych z tą sprawą i Kaczorowskiej. Jak Rutkowski mógł to przegapić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1 2 3
Pierwsze co mnie zastanawia to czy nagrywana rozmowa jest wrzucona w całości czy to tylko ucięty fragment. Czy od początku nagrywał ją ten rezydent, który pokazał się na końcu. Dla czego nie skontaktowała się ze swojego telefonu. W 12min potwierdza, że zadzwoni ze swojego. Czy ktoś z nią w końcu poleciał zamiast tego Markusa ?? Po co miała by sama lecieć do kraju gdzie turyści są zagrożeni. Rozmowa raczej nie odbyła się pod wpływem, żadnych narkotyków widać, że była w pełni świadoma rozmowy. Nie sądzę, że mogli zabrać jej dokumenty, bo dla czego mieli by niby zostawić telefon ?? Na filmie ze szpitala widać jak się broniła po tym, gdzie wcześniej mogło jej przydarzyć się coś nieprzyjemnego. Może naprawdę było to samobójstwo, mogła zrobić została zgwałcona i psychicznie nie wyrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na miejscu ojca wzięła bym kredyt jeśli bym nie miała kasy najeła kogo by sie dało najlepiej jakiś karków. W pierwszej kolejności sprawdzilabym w egipcie czy to ciało mojej córki gdyby to sie potwierdziło zdobylabym dane osobowe oprawców droga korupcji swiadkow, dojechalabym wszystkich po kolei najpierw wyciagajac z nich informacje o mozliwych powiązaniach z polakami nastepnie grubymi pałami zajechałabym im wszystkim doopy kilkukrotnie ilepotem by weszło potem sprała ryje do końca. Po polskiej stronie zrobilabym dokładnie to samo nie darowalabym smierci swojej corki. Tak nawiązując do tematu magdy żal straszny piekna mloda kobieta. Najpewniej chcieli sprzedac bo ladna slowianka za kase do burdelu stawiała sie to ja naszprycowali syfem pokazali ze nie ma szans z nimi wygrac gwalcac ja wielokrotnie zbiorowo bijac na koncu wyrzucajac z okna a moze i z dachu jakiegos szpitala lub hotelu przez ten tydzień dziewczyna musiala przejsc traume straszna. Kto wie czy i tak jej nie wpakowali do burdelu w tych państwach bezprawia wszystko jest możliwe. A swoją drogą spojrzcie w jakich okropnych czasach zyjemy swiatem rzadzi pieniądz straszne to jest przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na miejscu ojca wzięła bym kredyt jeśli bym nie miała kasy najeła kogo by sie dało najlepiej jakiś karków. W pierwszej kolejności sprawdzilabym w egipcie czy to ciało mojej córki gdyby to sie potwierdziło zdobylabym dane osobowe oprawców droga korupcji swiadkow, dojechalabym wszystkich po kolei najpierw wyciagajac z nich informacje o mozliwych powiązaniach z polakami nastepnie grubymi pałami zajechałabym im wszystkim doopy kilkukrotnie ilepotem by weszło potem sprała ryje do końca. Po polskiej stronie zrobilabym dokładnie to samo nie darowalabym smierci swojej corki. Tak nawiązując do tematu magdy żal straszny piekna mloda kobieta. Najpewniej chcieli sprzedac bo ladna slowianka za kase do burdelu stawiała sie to ja naszprycowali syfem pokazali ze nie ma szans z nimi wygrac gwalcac ja wielokrotnie zbiorowo bijac na koncu wyrzucajac z okna a moze i z dachu jakiegos szpitala lub hotelu przez ten tydzień dziewczyna musiala przejsc traume straszna. Kto wie czy i tak jej nie wpakowali do burdelu w tych państwach bezprawia wszystko jest możliwe. A swoją drogą spojrzcie w jakich okropnych czasach zyjemy swiatem rzadzi pieniądz straszne to jest przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na miejscu ojca wzięła bym kredyt jeśli bym nie miała kasy najeła kogo by sie dało najlepiej jakiś karków. W pierwszej kolejności sprawdzilabym w egipcie czy to ciało mojej córki gdyby to sie potwierdziło zdobylabym dane osobowe oprawców droga korupcji swiadkow, dojechalabym wszystkich po kolei najpierw wyciagajac z nich informacje o mozliwych powiązaniach z polakami nastepnie grubymi pałami zajechałabym im wszystkim doopy kilkukrotnie ilepotem by weszło potem sprała ryje do końca. Po polskiej stronie zrobilabym dokładnie to samo nie darowalabym smierci swojej corki. Tak nawiązując do tematu magdy żal straszny piekna mloda kobieta. Najpewniej chcieli sprzedac bo ladna slowianka za kase do burdelu stawiała sie to ja naszprycowali syfem pokazali ze nie ma szans z nimi wygrac gwalcac ja wielokrotnie zbiorowo bijac na koncu wyrzucajac z okna a moze i z dachu jakiegos szpitala lub hotelu przez ten tydzień dziewczyna musiala przejsc traume straszna. Kto wie czy i tak jej nie wpakowali do burdelu w tych państwach bezprawia wszystko jest możliwe. A swoją drogą spojrzcie w jakich okropnych czasach zyjemy swiatem rzadzi pieniądz straszne to jest przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzięki, ale tam nadal nie ma dowodów że Marcus jest lub nie jest synem dziennikarza GW :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na miejscu ojca wzięła bym kredyt jeśli bym nie miała kasy najeła kogo by sie dało najlepiej jakiś karków. W pierwszej kolejności sprawdzilabym w egipcie czy to ciało mojej córki gdyby to sie potwierdziło zdobylabym dane osobowe oprawców droga korupcji swiadkow, dojechalabym wszystkich po kolei najpierw wyciagajac z nich informacje o mozliwych powiązaniach z polakami nastepnie grubymi pałami zajechałabym im wszystkim doopy kilkukrotnie ilepotem by weszło potem sprała ryje do końca. Po polskiej stronie zrobilabym dokładnie to samo nie darowalabym smierci swojej corki. Tak nawiązując do tematu magdy żal straszny piekna mloda kobieta. Najpewniej chcieli sprzedac bo ladna slowianka za kase do burdelu stawiała sie to ja naszprycowali syfem pokazali ze nie ma szans z nimi wygrac gwalcac ja wielokrotnie zbiorowo bijac na koncu wyrzucajac z okna a moze i z dachu jakiegos szpitala lub hotelu przez ten tydzień dziewczyna musiala przejsc traume straszna. Kto wie czy i tak jej nie wpakowali do burdelu w tych państwach bezprawia wszystko jest możliwe. A swoją drogą spojrzcie w jakich okropnych czasach zyjemy swiatem rzadzi pieniądz straszne to jest przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fb Sprawa Śmierci Magdaleny Żuk-"Katarzyna Biernacka dodała nowe zdjęcia (11).18 godz. · Łowicz, Skierniewice · Hurgada 2012r byłam z mężem i trzema synami.Molestowana seksualnie byłam przez araba który potem w akcie zemsty chciał mnie zabić.Przezylam Magda nie i dla niej głośno mówię.Traume mam do końca życia.Prokuratura prowadziła sprawę nikt mi nie pomógł ambasada Polska w Egipcie ani państwo polskie tylko animator Kuba i Michael Samuel Hana dzięki tym osobom udało mi się wrócić z rodziną do kraju.Mam wszystkie dokumenty sygn.akt l C 1942/13 z sądu. Państwo polskie i sąd polski Sąd Rejonowy Łowicz napisali cytuję W związku z obecną sytuacją polityczną w Egipcie wykonanie wniosku sądu polskiego może być mało realne. Zostałam prawie zgwałcona poparzona bo krzyczałam na araba który mnie molestował seksualnie.W nocy ten arab przed wylotem włamał się do dzieci pokoju i do mojego przyłożył mi nóż do szyi a państwo polskie umorzyło sprawę bo boi się Egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Możliwe, że miało być 2w1, wakacje+ albo towar, albo usługi czy coś..... Arabus/y chciały upiec 2 pieczenie na 1 ogniu i w hotelu po witaminach zrobili co trzeba. Dodatkowo dla szantażu czy kamerek live nagrywali co zrobili itp. Szprycowali ją psychotropami czy innymi środkami w szpitalu/hotelu/karetce......Dziewczyna w histerii, szoku,strachu na fazie/zejściu wiedząc, że jej coś zrobili - odwala jazdy takie jak na filmikach. Może obawia się, że znów to będą robić czy coś....nikomu już nie ufa...(wzmożona agresja w większości do rezydenta:0). Rozmowa z chłopakiem to ściema...ustawiona wcześniej. Rezydent mówi: " miałaś qrwa gadać o szpitalu tylko", kolega gada podczas nagrania "nie wyciągaj od niej za dużo" Chłopaki skapowali, że sprawa "się rypła" i na szybkości trzeba coś roskminić na alibi........Akcje w szpitalu i niby transport na lotnisko, to już typowy psychiczny mix+witaminy na wyniszczenie Magdy... Na koniec matrix z okna z pomocą kogoś czy nie??.....Szkoda.:("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten w koszuli w kratę w szpitalu to Kamil C ps. zloty - kolega Marcusa, a ten drugi to rezydent. https://www.youtube.com/watch?v=ogUeL68V6Zg . Podobno. "Rutkowski już miał okazje pracować na podobną sprawą, a mianowicie chodzi o śmierć Karoliny Kaczorowskiej w Karpaczu (szukaj w google) gdzie przebywali z nią znany już Markus Włodarski (obecny partner śp.Magdaleny Żuk), a zarazem syn Artura Włodarskiego znanego dziennikarza Gazety Wyborczej. Obecny też tam był Maciej Solczak (kolega Markusa który poleciał do Egiptu). Na słynnym nagraniu widzimy jak podczas rozmowy Markusa z Magdą dzwoni do niego Złoty, a Złoty to Kamil Złoty/Cichosz były chłopak śp.Karoliny Kaczorowskiej. Chłopaki dziwnym trafem czyszczą wszystkie konta w internecie i odnoszę wrażenie, że Rutkowski też ma za zadanie odwrócić kota ogonem, a nie dokopać się do prawdy. W sprawie śmierci Karoliny Kaczorowskiej przewijają się te same osoby i oczywiście Rutkowski ani policja nikogo nie podejrzewa, a sprawa kończy się jako samobójstwo. Analiza toksykologiczna wykonana podczas sekcji zwłok wykazała, że Karolina była pod wpływem narkotyków. Mieszkanie Karoliny zostało okradzione zaraz po jej śmierci z bardzo dużej ilości biżuterii i pieniędzy, a sąsiadami byli właśnie Markus z kolegami. Sprawa śmierci Magdy Żuk i znowu te same osoby i oczywiście znowu Rutkowski bierze sprawę i to za free. Co Rutkowski nie ogarnia już że miał styczność z Markusem i jego kolesiami rok wcześniej? Przypadek? Kolejna konferencja i cisza na ten temat? Rutkowski pamięta, że działał już wiele razy w Egipcie, Tunezji, Vietnamie i innych krajach arabskich, a nie pamięta, że działał w Karpaczu? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze Rutkoedki nie pamieta, ale kirde gdzie ta Magda miala rozum? Sama do Egiptu? Za bardzo ryzykowala! Jak jej grozili powinna z tym isc na policje a nie tam jechac!!!Sama sie troche na smierc wydala!!! Absolutnie oprawcy Musza poniesc kare, ale ludzie no sila jej do samolotu nikt nie wsadzal i chyba na tyle byla poczytalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedruk komentu z jutuba:: Jan Sobieski23 godziny temu (edytowany) Mieszkam 30 lat w bylych Niemczech (dzis germanistan ) , pracowalem dlugie lata z arabami , turasami .....czyli islamistami , mieszkalem wsrod nich , gdyz oni zalali ten kraj i sa w kazdym bloku , w kazdym miescie i osiedlu .Znam ich dobrze .To nadzwyczajnie przebiegle bydlo , wyjatkowo chytrzy i z podstepni , niespotykanie zaklamani . Szczeza zeby podajac w swym barze bialasowi jedzenie , a ten glupi bialy ignorant (szczegolnie kobiety )mysli ...ze oni tacy mili ! W w zarciu jest naplute , nachracholone ze szok , a biali wpieprzaja ....ci za plecami mowia : ''bialy swinia pozre wszystko '' . Co do Magdy .....od pierwszego momentu twierdzilem , ze zaraz pierwszej nocy w Hotelu zostala zgwalcona i to zbiorowo (bo to tych dzikusow metoda ) , oni to robia na potege w europie a co dopiero tam u siebie .Podali jej srodek g****u , odurzyli w piciu czy jedzeniu i juz pierwszej nocy ja g****ili .Nie zaluje ani troszeczke tej glupiej dziewczyny , w internecie jest tyle filmow mowiacych prawde o smierdzacych dzikusach islamu , w TV polskiej tez duzo mowia i pokazuja ....jakim glupim ignorantem trzeba byc , by samemu pchac sie w ich wielbladem smierdzace lapy i leciec do nich , do islamskiego kraju .Co tam jest piekne ? Piasek , smierdzace wielblady czy wszystkie jednakowe piramidy jak kawalek kamienia na stozek ? Europejczycy nadal sa ignorantami i nie rozumia , ze muzel mysli calkiem inaczej anizeli my . Oni nie maja ani odrobine szacunku dla bialych kobiet ,dla nich to wszystkie ''biale niewierne k***y '' ....do wziecia i to zbiorowo zwykle . Sama dziewczyna ....biala , blondynka z pieknie wykrojonymi ustami i zielonymi slicznymi oczami , w mini z obnazonymi ramionami ....to tylko kasek do wziecia i tego nie przepuszcza . To nie ma znaczenia , czy lekarz czy inny wyksztalcony.....islam jest jeden i ich mentalnosc taka sama . Taki lekarz sam by ja tez zg****il majac okazje ku temu .....bo to zwyczajnie chore psychicznie dzikie bydlo . Nie zaluje nikogo , kto jest takim glupim ignorantem i ''kocha pokojowych arabow '' ..........takich dziewczyn bedzie coraz wiecej i coraz czesciej beda umierac ....po zbiorowym g****ie .A ten resydent to cala ta pake zwolal gdy Magda tylko pokazala sie na lotnisku i pierwszy ja dzikus g****il ........islamska smierdzaca swinia , kozod***ec .Dlatego Magda tych smierdzieli kozodupcow w szpitalu tak atakuje .....bo to oni wlasnie ja g****ili !!!!.........A rezydent jako pierwszy , mial tez duzo ran skory i zadrapan , bo mimo tabletki g****u magda sie bronila . .Za pare lat bedzie to w europie nagminne . Dokladnie tak , jak napisales .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rutkowski bierze sprawę i to za free. Co Rutkowski nie ogarnia już że miał styczność z Markusem i jego kolesiami rok wcześniej? Przypadek? " Pan R. pojawia się w goracych sprawach i ewidentnie kieruje śledztwo na inne tory. Czyżby odciągał uwagę od swoich prawdziwych mocodawców? Tych którzy mu zapłacili? W mediach i u Pana R. od razu teza że P. Magda była 'psychiczna' tak samo jak tezy że P. Olewnik uciekł z kraju a Pani Wieczorek pojechała o 4 rano do boordello do DE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nagraniu ze szpitala nie ma głosu. Ale może są eksperci , którzy umieją czytać ruchu ust, warg i będą w stanie chociaż w jakimś stopniu przetłumaczyć co Magda krzyczy do tego chłopaka w koszuli w kratkę po oknem kiedy widać tak jakby ona rzucała się na niego i coś krzyczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co Magda krzyczy do tego chłopaka w koszuli w kratkę po oknem kiedy widać tak jakby ona rzucała się na niego i coś krzyczała" sp*****laj ch**u j****y ch****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×