Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
"Jej zachowanie nie było normalne. W mojej opinii była pod wpływem groźnych narkotyków. A dokładnie specyfiku flakka: słyszymy od dr. Tareka Ahmeda, lekarza, który pracuje w szpitalu w Port Ghalib. To tam Magdalena wyskoczyła przez okno. Dr Tarek Ahmed widział co działo się z Polką na własne oczy. Czym jest flakka? - To bardzo groźny specyfik. Na rynku narkotyków to nowość. Wygląda jak sole do kąpieli. Dostępny jest głównie w Stanach Zjednoczonych, ale można go też dostać w Europie. Człowiek, który go zażyje, zachowuje się, jakby postradał zmysły. Jest jak szalony, nie można z nim nawiązać kontaktu. Podobnie zachowywała się Magda - słyszymy od lekarza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiadomo że Markus nie poleciał bo nie miał ważnego min 6 m-cy paszportu? Bo to mówili rodzice a przecież oni nawet nie wiedzieli kiedy corka leci! Moze Markus im tak powiedział jak już były problemy w Egipcie a tak naprawdę od początku miała lecieć sama? Czy ktoś sprawdził jego paszport czy naprawdę nie mógł lecieć? Wtedy musiałby to jakoś wytłumaczyć. A może Magda komuś mówiła o tym paszport ie, wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah przeciez widac ze ten synalek dziennikarzyny Gazety Wybiórczej byl w to zamieszany. Na fb zalozyl grupe Sprawa Smierci Magdaleny Zuk i usuwal wszystkie niewygodne dla siebie komentarze. A teraz jeszcze sie ukrywa przed Rutkowskim wraz z drugim kolesiem bo z tym niewaznym apszportem to pewnie sciema byla oklamal ja i sprzedal arabskim kozoj/ebcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy widział ktoś osobę w epizodzie depresji czy psychozie lękowej? Taka osoba nie ubierze się schludnie bo na to nie pomysli, nie uciesze się i nie umaluje bo na to nie pomysli i nie ma na to cierpliwości i pomyślenia. A wiemy jak Magda wygląda chociażby na nagraniu telefonicznej rozmowy. Czy takiej osobie podaje się glukoze? Nie bo to jeszcze więcej aktywuje tak jak dziecku dać za dużo cukierków I wreszcie czy w podstawowej diagnostyce roznicowej objawów nie trzeba wykluczyć wpływu substancji psychoaktywnych? No trzeba bo podając w ciemno coś na uspokojenie można zablokować ośrodek oddechowy. A te badania chyba nie zrobili bo po śmierci to nie liczy się. Medycyna po Egipsku walnie kobietę po pysku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona kiedykolwiek pracowała jako hostessa lub modelka? Gdzieś było nagranie z castingu na modelkę ale czy dalej coś robiła w tym kierunku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Remigiusz Swiderski z Rainbow ma krew na rekach tej dziewczyny!!! Dali rezydenta , ktory mial jej zapewnic poczucie bezpieczenstwa, a ona sie nawet pisnac bala jak z chlopakiem przy nim przez telefon rozmawiala!!! WIDac, ze ja gwalicil!!! A TEN GO BRONI???!!! ZWIERZE, HIENA NIE CZŁOWIEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o ten drugi filmik ze szpitala gdzie jest w sukience to na bank byli pierwszy raz i sama tam weszla, a nie jak piszecie ze nie dala sie wyciagnac z karetki. Drugi filmik jak jest w spodniach w szpitalu to wtedy juz ją wieźli do tego szpitala na wózku i to tez jest na filmiku. Tazke w tym samym szpitalu byla dwa razy, a nie przebierala sie w inne ciuchy. Mnie zastanawia to dlaczego ci faceci czesto nazywani personelem choc widac ze nim nie sa, nie zostali jeszcze rozpoznani. Kto do cholery ta z nią był. Co to za mendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 swędzące pytania: 1. Co parę postów pojawia się kopiuj-wklej rewelacji o pokrewieństwie między dziennikarzem GW, Arturem "Bicepsem" Włodarskim, a Markusem W. Czy oprócz bezmyślnego powielania zasłyszanej pogłoski, macie na to jakieś DOWODY? 2. Skąd wiadomo, że postać w kraciastej koszuli widoczna na nagraniu ze szpitala to Kamil C. ps. Złoty? Jeszcze parę dni temu krążyła wersja, że jest to rezydent. Czy ktoś posiada inne zdjęcie do porównania? Może mnie oczy mylą, ale ja tam widzę samych Arabów (choć i takiego niusa słyszałem, że Kamil C. ma korzenie arabskie ;-) ) Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A skąd wiadomo że Markus nie poleciał bo nie miał ważnego min 6 m-cy paszportu? Bo to mówili rodzice a przecież oni nawet nie wiedzieli kiedy corka leci! Moze Markus im tak powiedział jak już były problemy w Egipcie a tak naprawdę od początku miała lecieć sama? Czy ktoś sprawdził jego paszport czy naprawdę nie mógł lecieć? Wtedy musiałby to jakoś wytłumaczyć. A może Magda komuś mówiła o tym paszport ie, wie ktoś coś? x z forum zapasowego gość dziś Odkrylismy rowniez wpisy Magdy na stronie fly4fre odnosnie sprzedazy biletow z powodu niecheci chlopaka na lot. Gdy znalazl sie chetny to napisala ze chlopak zmienil zdanie i jednak poleci z Nia. Ostatni jej wpis dotyczyl niewaznosc***aszportu chlopaka ale juz nie bedzie niczego odkrecac i leci sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice i rodzina Magdy, musiecie być silni, nie damy pogrzebac prawdy i ZAPOMNIEC!!! WSADZIMY I ROZLICZYMY KAZDEGO ZA ŚMIERĆ MAGDY!!! Łączymy sie z Wami w bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Magda również krzyczała w dziwny, niezrozumiały sposób. Właściwie wyła. To kolejna poszlaka, że mogła być pod wpływem flakki" - mówi nam Tarek Ahmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że chcieli ją zaciągnąć do prostytucji ona się nie dała to wypchnęli ją z okna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukłon dla policji ze wzieli handel ludzmi pod uwage niech wkoncu wladze staną za niewinnymi ludzmi macie sprzęty, dostepy do wszystkiego nie zaprzepasccie rozwiazania sprawy kazdy z wladz powinen miec wielkie serce i empatie do ludzi poszkodowanych, więc proszę, niech kazdy sie wczuje w to co ona tam przeżyła ,jaki strach musiala czuć wiedząc ze nie wróci do rodziny,przyjaciół do rodzinnego miasta.na samą myśl mi łzy lecą, gdybym nikogo z ukochanych juz nigdy nie spotkala..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, chociaż coraz mniejszą, że winni śmierci Magdaleny zostaną surowo ukarani, ale nie tylko ci, którzy fizycznie ją zabili ale również ci, którzy stworzyli całą tę sytuację, oraz ci, którzy zaniechali udzielenia Jej pomocy. Niech Jej śmierć nie pójdzie na marne, niech będzie ostrzeżeniem dla innych ludzi, zwłaszcza kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Detektywi sugerują, że Magdalena Żuk mogła paść ofiarą celowo zaplanowanego działania pewnych bliskich jej osób a to, że zginęła w Egipcie było jedynie dobrym alibi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fly4fre przekonałam cała str i wykop i nie ma skanów ani nic co by dowodził że Magda pisze o nieważny paszport ie, macie link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jedna sprawa, na którą chyba nikt nie zwrócił uwagi. Sposób w jaki Magda zwraca się (a właściwie nie zwraca się) do Markusa. Podobno on był miłością jej życia, planowała ślub i dzieci, a przez te 15 minut ani razu nie zwróciła się do niego "kochanie", nawet po imieniu nie powiedziała. Gadała do niego jak do przełożonego/opiekuna - "proszę zabierz mnie stąd" !!! Nawet po stwierdzeniu, że wie że już nie wróci, to normalną reakcją na koniec, są słowa do ukochanego - "kocham cię" itd. A tam padło "przepraszam" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam, chcesz linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m. Ziobro się wypowiedział w tej sprawie, że biorą pod uwagę watek handlu ludźmi i z powiązanie z seksem. Może tym razem sprawa nie będzie tak wyciszona jak przy Kaczorowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasie 8 lat rządów antypolskiej i złodziejskiej sitwy PO i PSL, dziesiątki polskich obywateli na całym świecie zamordowano, a ówczesny rząd, nawet bąka nie puścił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby sitwa PO i PSL dalej rządziła, to nie tylko, że władze by się nie pofatygowały, żeby sprawę wyjaśnić, ale by otwartym tekstem powiedziały "to nie nasza sprawa" ":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisali ze magda nie chciala pierwszy raz wyjsc z karetki i wrocili z rezydentem do hotelu , przeczytaj sobie, to musiala byc w tym szpitalu 3 razy w takim razie , albo sa jakies przeklamania w podawanych informacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGŁASZAJCIE KAŻDY OBRAŹLIWY I PROWOKUJĄCY WPIS od Góry opawskie woj opoIskie - łącznie z tymi gdzie używa wulgarnych tekstów pod adresem zmarłej Magdy. Niech go zablokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×