Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Ten filmik na ktorym widac ze Magda rozmawia przez tel to jest przed szpitalem. Po czasie na zegarze widac ze przywiezli ją karetką, nie od razu z niej wyszpa tylko po 10,15 minutach. Potem widzimy jak ida z nia korytarzem w szpitalu a po pół godz. Magda jest juz na zewnatrz szpitala i rozmawia przez tel na dziedzincu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś o godz. 00.05 na stacji NOVA TV kolejny wywiad z Rutkowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do debila co pisze o ciapakach, którzy ochraniali sp Magdę, żeby się nie zgubiła itd dziękuję za taką ochronę po której ląduje się w kostnicy 30 srebrników nie pali? judasz też tak myślał pomyśl o tym jak skończył tęczowy trolu apropo: w Polszmacie podali info o wypowiedzi eM o konieczności zapodanie k****a i o kapitanie Khalidzie nie spodziewałem się tego ciekawe co na to pani szefowa tęczowych rezydentów co to nieba (dosłownie) przychylają turystom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na filmiku mowil chyba, ze kolega przyjedzie po M w sobote, A przylecial dopiero w niedziele, wiec rozmawiali w piatek zdaje sie 29go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś http://pressmania.pl/herrenvolk-i-miesko/ xx ruszył mnie ten tekst, bo to jest tak jakbyśmy i tak nie mogli nic zrobić...kur... ale nie ma bata jeszcze się im woda do uszu naleje x To co teraz obserwujemy, dowodzi na to że w artykule opisana jest prawda. Już teraz możemy zobaczyć jak mataczy Rutkowski, jak ściemniają media. To już jest nic innego jak próby zamiecenia sprawy pod dywan. On prawdy nie ujawni, nie ma bata. Jedyna nadzieja jest w Ziobrze, nie sądziłam że kiedykolwiek to napiszę bo PoPisu nie znoszę. Przypominam aferę z córką Borysewicza, skazanej za sutenerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one takie wszystkie z ptasimi ryjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś na yt widać że w szpitalu było od cholery kamerek mając dostęp do materiałów źródłowych o jakości lepszej niż z yt i z taymingiem ktoś kumaty mógłby zweryfikować wiele spraw my opieramy się na paru strzępkach i masie dezinformacji różnych troli mam nadzieję (tak znam powiedzenie czyją jest matką) że strona polska jednak zbada solidnie tą sprawę kimkolwiek Magda by nie była i cokolwiek by nie zrobiła to jednak nie zasłużyła na swój los niech spoczywa w spokoju, którego nie zaznała przed śmiercią wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda przylatuje z wtorku na srode. W piatek to jest jeszcze przed g***tem widzimy film sprzed szpitala i w korytarzu (Magda w spodnicy). Z piatku na sobote zostaje zgwalcona. Sobota - film jak lezy w korytarzu i potem video rozmowa z Markusem, odurzenie mija pojawil sie lęk i strach. W sobote wieczorem drugi raz trafia do szpitala (Magda w spodniach) i w niedziele umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlamali jej kark widac to na filmie ze szpitala (ten w białym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może okaże się ze chłopak jej ja pomści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nova tv, gadaja o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.16 skoro w piątek była przed gwałtem to po kiego grzyba wieźli ją do szpitala? kiedy ją wymeldowali z hotelu? kiedy ją nie wpuścili na samolot? czemu? zdjęcia z hotelu w białym szlafroczku, kiedy? wiele znaków zapytania mało danych mało danych, ale śmierdząca sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmita xd w studiu, narzeka na internautow ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wszystko tą całą tą historię odchoruje :( strasznie to przeżyłam a nawet nie wiedziałam o istnieniu tej dziewczyny i nie widziałam jej na oczy. Tak mi jej szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem lekarzem, bardzo przykro mi z powodu Magdy. Była piękną kobietą o urodzie słowiańskiej. Szkoda takich kobiet, jednak moim zdaniem zadała się ze złym towarzystwem. Przecież widziała z kim ma do czynienia. CI ludzie zaslepili ją pewnie pieniędzmi. Z tego co widziałem nie pochodziła z zamożnego domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00,24 tak wiem może jednak nie zamiotą tego pod dywan cokolwiek tam się nie stało, prawda nas wyzwoli, jakakolwiek by nie była naiwne? no i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
na tym filmie co sie szarpie i nagle przestaje szarpać to może, że faktycznie przyłożył jej koleś za mocno i zabił i wtedy oni ją zaniosą na gorę i wyrzucą z okna, że niby wyskoczyła. Czy to by pasowalo z filmami i czasami zdarzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiwona
na tym filmie co sie szarpie i nagle przestaje szarpać to może, że faktycznie przyłożył jej koleś za mocno i zabił i wtedy oni ją zaniosą na gorę i wyrzucą z okna, że niby wyskoczyła. Czy to by pasowalo z filmami i czasami zdarzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:20 Gosc: Mozesz podać linki albo tytul gdzie to znalazłeś? Szukałam na yt i nie moge znaleźć bo pewnie to po arabsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi to co internauci ustalili juz dawno i obala to. On gadal z rezydentem mahmudem k. I obala że rezydent jakiemus szefowi tlumaczyl co magda mowila, tylko kpmowil to ich kierowcy ? No i znowu internet zły. To nie jest spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6512
Rutkowski od momentu gdy ukazal sie kompromitujacy go film jak imprezuje w aucie z pania swiadek po programie uwaga dziwnie zmienil zdanie o 180 stopni.czuje ze afera ze smiercia magdy to gruba sprawa.zobaczymy czy generalny da rade cos w tym kierunku zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pory nie sledziłam sprawy tyle co przypadkiem w tv ,dopiero dzisiaj po przeczytaniu niektórych komentarzy troche mnie wciągneło i przejzałam wpisy i filmiki na yt ,dla mnie magda rozmawiajac z markusem nie ma zaburzeń psychicznych jest przerazona i zastraszona , myśle ze markus zaczął nagrywać dopiero po jakimś czasie nie od poczatku bo widocznie zaczeło mu coś "śmierdzieć"na początku magda coś powiedzała lub coś było takiego ze chciał mieć dowód dlatego dalszą rozmowe nagrywał, a pod koniec widzac w jakim jest stanie ten koleś co nagrywał mowi zeby juz nie wyciągac z niej wiecej tego co juz wiedzą,rozmowe kończy rezydent mówiac ze to nie ma sensu ,ale chwile wczesniej w tle słychac ze dzwoni tel rozmowe po arabsku i rezydent zaraz kończy ,moze trafił sie klient? jak wiele osób ogladajacych filma z przed szpitala mam tez odczucie ze typki ja pilnuja i to nie jest personel, a w karetce ze została uderzona ,w szpitalu tez te typki ja pilnuja ucieka goni ja ten kraciasty z drugiej strony inny typek zastepuje jej droge ,personel jest dopiero po chwili jest ta cała szarpanina i w pewnym momecie nadchodzi facet z personelu mnie sie wydaje ze to lekarz, przed samym nadejsciem tego lekarza kraciasty robi reką gest w strone magdy taki w stylu "uspokuj sie"potem ten lekarz reką cos pokazuje w strone kraciastego niektórzy twierdza ze pokazuje na okno ale kraciasty predko odchodzi może magda tak reagowała na tego kraciastego i lekarz kazał mu odejsc ,w kazdym razie mnie nie podoba sie ten rezydent ,a magda zakrywajaca twarz szlafrokiem ,pijanemu i nacpanemu było by obojetne a na zdjeciu widac ze mocno ten szlafrok na siebie naciaga ona nie chce tych zdjec i filmowania czyli mysli logicznie ,dla mnie wobec niej uzyto siły psychicznej i fizycznej ,moze pokazali jej film z jakiejs zbrodni i zastraszyli ze spotka ja to samo bo to ze była zastraszona nie ulega wątpliwosci ,jesli faktycznie sama wyskoczyła przez okno to musiała cos zobaczyc wczesniej co ja tak przeraziło ze wybrała taką śmierć ,dlatego pomyslałam ze pokazano jej jakas straszną zbrodnie i powiedzano ze to samo ja czeka , jeszcze kwestia czy rezydent dzwoniac do ambasady i biura przedstawiał sprawe magdy jako powazną czy przedstawił to w taki sposób ze sprawe olewano w zasadzie to magda była tam zdana tylko na niego.strasznie mi żal tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz do szpitala ja zawiezli bo moze wczesniej zabalowala, moze brala cos, stracila przytomnosc. Z tego filmu z 28 przed szpitalem nie wyglada jak by byla po g****ie. A na video rozmowie juz tak. I to zdjecie w szlafroku moze byc tez wlasnie z 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
freez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up k***y cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iii raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczne odpoczywanie racz jej dać panie +++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczne odpoczywanie racz jej dać panie +++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×