Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
wasze komentarze to dno i metr mułu,jednak trzeba zlikwidowac gimnazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madry komentarz z youtuba: weredyczka1 dzień temu Chętnie zobaczę nagrania z lotnisk (naszpikowanych kamerami!) w dniu jej przylotu do Egiptu, a szczególnie z dnia, w którym, rzekomo, odmówiono jej wejścia do samolotu, lecącego do Polski, ze względu na jej bardzo zły stan. Z dotychczasowych ustaleń, wynika, że nagranie rozmowy Magdy z Markusem, miało miejsce po tym, jak nie wpuszczono jej na pokład. Patrząc na nią, nie widzę tam słaniającej się na nogach, pijanej/odurzonej, tudzież agresywnej, szalejącej psychopatki, lecz zrezygnowaną, przerażoną i błagającą o pomoc, dziewczynę, która stoi stabilnie. Kto i dlaczego nie wpuścił jej na pokład?!!! Być może, a nawet na pewno, Magda by żyła! Ja, wracając z Egiptu z gorączką prawie 40stopni, niemal nieprzytomna, rozdygotana, osłabiona tak, że ledwo stałam na nogach (ba, właściwie, rozpostarłam ciało wzdłuż ławek w poczekalni), w dodatku prawie dusząca się od kaszlu i w głos przeklinająca kilkugodzinne opóźnienie lotu (co mogło np. świadczyć o moim "upojeniu, załamaniu nerwowym lub/i agresywnej naturze", zagrażającej życiu i zdrowiu współpasażerów), nie byłam badana przez żadnego "lekarza lotniskowego", co, podobno miało miejsce w przypadku Magdaleny i gdzie zapadła decyzja o zakazie wstępu do samolotu. Jestem przerażona i przecholernie zła na ludzi, którzy nie udzielili jej pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście co Pan rzeżucha odpierdziela z żoną. Facet jest j e B n i ę t y !!! Promują się na maksa. Obrzydliwe to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a od czego jest konsul? on nie musi pomagac Polakom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie wierszyk profilowy tego kumpla Marcusa. Ostatnie dwa zdania w przenosni mowila ze on morduje te najladniejsze poprzez wplywanie na untalented. On chyba pojechal tam zeby ja dobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo mi o wplywanie na umysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszyskich sluzb ktore sie tym zajmuja. Albo jestescie zastraszeni, albo przekupni albo slepi bo po zachowaniu dziewczyny na tych filmikach, skojarzeniach i informacjach od internautow wyraznie mozna stwierdzic ze dziewczyna zostala zgwalcona, zastraszona, naszprycowana I zamordowana bez wzgledu jakie sa szczegoly i kto bral udzial w tej czterodniowej egzekucji. Tu nawet nie jest sekcja potrzebna. Jestem ciekawa czy sprawiedliwosci stanie sie zadosc. Smutna historia. Ale coz ja sobie moge tylko popisac. A ten caly jasnowidz co mowil o psychozie mial racje ale to bylo tylko nastepstwem tego co przydarzylo jej sie wczesniej psychoza byla na koncu. Moze nikt jej nie chcial zabic ale samo tak wyszlo. Ten co dawal prochy nie widzial ze stanie sie morderca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus to ksywa więc się domyśl kto to w kręgu tych ludzi. Tak jak kaczor czy wanad lub inny z kręgu dziwnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ten cytat z komentarza z innej strony: ,,LUDZIE!!! Filmik ze szpitala który wszyscy znają jest puszczony na podwojnym przyspieszeniu!!! Czyli operator monitoringu dał Play speed x2 a ktos to nagrał telefonem i poscil we wszystkich mediach!!! Na przyspieszeniu nie zauwazycie wielu rzeczy!!! Np. Rozwscieczony Pan ubrany na bialo odpycha tą pielegniarke, łapie Magdę za nogi i ją z calej sily uderza i ją nagle wszyscy puszczaja i nie walczy z nimi bo jest bezwladna po ciosie!!!!! Nieprzeboleje tego że nagranie jest na podwojnym przyspieszeniu, to manipulacja!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeczytajcie wierszyk profilowy tego kumpla Marcusa. Ostatnie dwa zdania w przenosni mowila ze on morduje te najladniejsze poprzez wplywanie na untalented. On chyba pojechal tam zeby ja dobic. vvvv daj już z tym spokoj już dawno ustalono ze ten "wiersz" jest o paleniu zioła a nie o paleniu dziewic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadek przy pracy a szczegóły zawarte w zmowie wspólników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga to też ksywa dla kręgu kasyn. Moda na ksywy wyszła ze środowiska patologii a zboczenia z więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że kolesie tej poszkodowanej owineli do okoła palca rodziców tej dziewczyny . Trafiła na psychopatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie żyje czy nie możecie dac jej spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sobie zaplanowali. Urobili nawet rodzinę. Ale środowisko pojehane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośdurać
Mohmoud khairy jego konto na fejsie jest aktywne że zdjęcia profilowe i innych widzę że to on w białym wali z główki w szpitalu widać po fryzurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:40 Tak i winni powinni odpowiedzieć za swoje czyny bezpośrednie jak i pośrednie. Mnóstwo patologii jest uwiklane w sutenerstwo i handel kobietami młodymi a nawet dziećmi czy handlem narkotykami jako pośrednicy lub kurierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obalę teraz kilka MITÓW które tu siejecie: MIT 1 Markus mógł lecieć bez paszportu bo ma obywatelstwo niemieckie. NIE DO KOŃCA. Moja bardzo bliska ciotka 10 lat temu wyszła za mąż za rodowitego Niemca (wdowca), przyjęła jego nazwisko, mieszkają w Niemczech. Po ślubie dostała niemiecki dowód osobisty z nazwiskiem po mężu (niemieckim). Wykupili wycieczkę do Turcji. Tam jest ta sama procedura - Polacy potrzebują paszport, a Niemcy mogą lecieć a dowód os. Wizę dostaje się tymczasową na lotnisku. Płaci się za nią. Na lotnisku przed odlotem okazało się że ciotka nie może lecieć bo nie ma paszportu (nie wiem czy wtedy już miała obywatelstwo niemieckie, muszę ją podpytać o to), ale na 100% miała niemiecki dowód osobisty i niemieckie nazwisko. OCZYWIŚCIE jej mąż nie poleciał sam! Został z nią i wycieczka przepadła. MIT 2 Markus, Magda i kolega Markusa sprzedają rzeczy po "magicznej" kwocie 4000 zł. Ostatnio mój chłopak sprzedawał na olx rzecz po 300 zł. Stwierdziłam że też muszę sprzedać taki "zegarek" monitor fitness co mierzy tętno itp bo i tak nie biegam z nim. Nie wiedziałam jaka cenę zrobić i odgapiłam cenę od oferty chłopaka czyli 300 zł. Udało mi się to sprzedać i od razu pochwaliłam się siostrze. Na drugi dzień siostra dzwoni, że tak ją zmotywowałam że wystawiła na olx wózek po synku który od pół roku stał w garażu, a że nie miała pojęcia za ile go wystawić zgadnijcie jaką cenę zawołała? Tak, zgadliście - "magiczne" 300 zł. Czyli trzy bliskie osoby wystawiły przedmioty na olx w tej samej cenie. WOW. Ludzie odgapiają i małpują i jest to całkowicie naturalne. Ostatnio koleś pisał na forum, ze ostatnio wystawił ok 20 przedmiotów na olx i gdyby teraz zaginął to by pisali, że się czegoś bał, albo miał długi i wyprzedawał wszystko, a sam stwierdził że wreszcie się wziął w garść bo w pokoju już się nie mógł ruszyć od niepotrzebnych rzeczy i wziął się za porządki ;) MIT 3 Sprawa Magdy jest związana ze sprawą zmarłej modelki. Prawda jest taka, ze na youtubie na koncie NIEDIEGETYCZNIE koleś poruszył kwestię podobieństwa obu spraw i od tego momentu ludzie zaczęli pisać że ten chłopak modelki to był niejaki Złoty. Potwierdziła to tylko matka która zrobi pewnie wszystko (jak każda matka) żeby wrócono do akt sprawy jej córki. Ponadto na monitoringu z hotelu w którym zmarła modelka widać że była w pokoju sama. Ktoś też pisał że nie można powiesić się na kablu od prostownicy. Mój sąsiad powiesił się na klamce na lince od prania.... :( MIT 4 Ojciec Markusa to znany redaktor. Kolejny powielany niepotwierdzony mit. LUDZIE OPANUJCIE SIĘ. Nie twierdze że ta biedna dziewczyna była chora itp ale te wszystkie teorie tylko szkodzą sprawie bo śledczy muszą je zbadać i tracą czas! A czas zaciera ślady! I nie powielajcie nie sprawdzonych info bo możecie komuś zniszczyć życie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewidywany wymiar kary za handel ludźmi w polskim kodeksie karnym: Art. 189a. Handel ludźmi Dz.U.2016.0.1137 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto dopuszcza się handlu ludźmi, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDENTYFIKACJA ZWŁOK MAGDY
kilka razy widziałam tu posty z pytaniem skąd w ogóle wiadomo, że Magda nie żyje, czy ktoś zidentyfikował jej ciało. No właśnie...Tak sobie o tym myślę, że chyba ten cały Maciek powinien to zrobić, ale nigdzie o tym nie mówią, że on zidentyfikował jej ciało po przylocie na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawalczymy o prawdę dla Magdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa przez tyle dni NIKT nie wyrwał Magdy z tego PIEKŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się tak nie napinaj bo se starego wysr‪asz hehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejam z innej strony: "Egipska Izba Turystyczna (ETA) wydała wczoraj oświadczenie o zawieszeniu licencji dla dwóch hoteli: jednego luksusowego resortu i czterogwiazdkowego hotelu Sharm Holiday Resort. Powodem jest podjęcie dochodzenia w sprawie gwałtów. 40-to paroletnia Brytyjka, przebywająca w interesach w Egipcie, złożyła zawiadomienie o tym, że została zgwałcona przez pracownika ochrony w jednym, niewymienionym z nazwy, z 5-cio gwiazdkowych popularnych hoteli położonych nad Morzem Czerwonym. Zdarzenie miało miejsce 6 marca. Jednocześnie, w związku z odrębną sprawą Hilton Sharks Bay policjantowi z Sharm El Sheikh zarzucono wczoraj, próbę gwałtu na rosyjskiej turystce, po tym jak rzekomo miał wejść do jej pokoju hotelowego. Omayma El Husseini, jedna z dyrektorów ETA powiedziała: „W związku z zarzutami zgłoszonymi przez brytyjską businesswoman w Sharmie, Ministerstwo Turystyki ściśle współpracuje z policją i władzami brytyjskimi w trakcie trwania śledztwa. Zarówno Hilton Sharks Bay Resorts jak i Sharm Holiday Resort straciły swe licencje na czas prowadzenia śledztwa.” Jednakże recepcjonista w hotelu Hilton Sharks Bay powiedział agencji AFP, że hotel pracuje normalnie, dodając, że: „możemy powiedzieć, że złożona została skarga i, że jest rozpatrywana. Hotel pracuje normalnie, jak dotąd nic do nas nie dotarło”. El Husseini stwierdziła, że ministerstwo zainicjowało proces tworzenia czarnej listy, na której umieszczać będzie nazwiska osób, którym zarzuca się napastowanie turystów. Czarna lista ma uniemożliwić im znalezienie pracy gdziekolwiek w turystyce. „Takie incydenty mają niestety, negatywny wpływ na turystykę w Egipcie i to w momencie, gdy Ministerstwo Turystyki podejmuje kroki, mające na celu promocję kraju” – dodała El Husseini. Incydenty związane z napastowaniem seksualnym w Egipcie nasiliły się w ostatnich latach" ..I jak widać znów gwałtów czy molestowań dokonywały osoby zamieszane i pracujące w branży turystycznej, osoby które są bezpośrednio blisko turystów, osoby pracujące w hotelach, a nawet JEDEN Z POLICJANTÓW!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×