Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Chcę przestać płakać

Chce się wygadać

Polecane posty

Gość Chcę przestać płakać

Cześć wszysykim Muszę się wygadac. Znowu siedzę i ryczę, poklocilam się z moim facetem. To wszystko jest takie bez sensu przy każdej kłótni czuje się jak gowno, cały czas mnie obwinia bo on to ten dobry a ja nie doceniam tego co on robi. Rozmawia A raczej kłóci się ze mną jak z nikim innym. Patrzy na mnie z taką złością...on po prostu mnie chyba nienawidzi ale mu wygodnie ze mną. Nawet że sobą nie skupiamy. To tak boli że szok :( czasami jest jak w bajce a czasami wystarczy że zwrócę uwagę o coś i w nim wybucha atak na mnie.. normalnie siedzę i wyje bo nie mogę się uspokoić, z tego smutku i bezsilnosci czuje az fizyczny bol...a on poszedł spać. Co haman zrobić mamy dwoje dzieci :( tak wiem głupia idiotka naiwna kretynka jestem to teraz mam co chcialam. Ale on jest najukochanszym facetem na ziemi jeśli ma dobry dzień i jeśli ja się o nic nie czepiam... Co ja mam robić, powiedziałam że to koniec to mi powiedział że nie bedzie przede mną przecież klękał. Czuje się jak nikomu niepotrzebny śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×