Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czar wspomnień i świetności Kafeterii.

Polecane posty

Gość gość kobieta w piątkowa noc
Znowu stoi w miejscu Dlaczego kafe a nie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nic nie widzę nic nie słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pchajcie, jest nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwólcie, że doleję trochę oliwy do ognia, uwielbiam jak oceniacie mnie z pozycji" pijany"...faktycznie mój ulubiony stan w życiu, podróżach, interesach....ostatnio dostałem pismo z Gminy, że Jim Beam się u mnie zameldował. Kafeteria to przypadek i zbieg pewnych zbiegów okoliczności....trafiłem tu i na dzień dobry zostałem zmieszany z błotem przez sektę jakiś niedopieszczonych larwy mających wielkie mniemanie o sobie bo rządzą na jakimś forum. Wtedy jeszcze nie przyjaźniłem się z Jimem, czułem się podle za takie traktowanie więc ....wiecie co było później.Plan był doskonały, sprawdzał się idealnie, miało być poznawanie się a dostawałem intymne zdjęcia, każdego by to przerosło. Ilu, Ile z Was było upokorzonych przez te wielkie tuzy, gwiazdy forum, dla większości szokiem będzie, że to była P...... A teraz czas na hejt tylko proszę Jima nie obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P? P jak Projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jaki ty tępy jesteś Projekt? zrób sobie projekt własnego mózgu wyjdzie czysta kartaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, każdy ma obowiązek wiedzieć co znaczy u ciebie P:O Pewnie "p" jak pijak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytyka, hejt, teorie z rękawa. Długo próbowałam się pozbierać po tym jak mąż mnie zostawił, próbowałam wszystkiego był alkohol a potem jeszcze więcej alkoholu, kłótnie z rodzicami były leki i nadmiar leków aż wreszcie próba samobójcza. Po powrocie ze szpitala znowu depresja bo musiałam mieszkać z tyranem który mnie do tego doprowadził.Moje początki to czaty, fora z podobnymi problemami, miałam nadzieję że ludzie z moimi problemami mnie zrozumieją, uleczą a wpędzilli mnie w jeszcze większą depresję. Hahahah co za złosliwośc ************.go losu. Do tego od mojego męża od rana słyszałam jak jestem beznadziejna i że nie zasługuję na nic dobrego.Moja mam nawet do ubikacji chpodziła ze mną bym sobie czegoś nie zrobiła. Pewnego dnia Kafeteria, życie erotyczne, temat o Widzę ciemność :D Wiedziałam kim jest ale był czuły, troskliwy i opiekuńczy, te niebieskie oczy mnie czarowały Po dwóch dniach zadzwonił i wtedy to się stało ciepły, zmysłowy i czarujący głos, pełen spokoju a jednocześnie charyzmy głos który mnie uspokajał a później podniecał głos który pragnę do dzisiaj:( Przesledziłam jego historię na forum i to było jak obuchem w twarz:( mój wybawca, bohater takich jak ja miał kilka, świat mi się zawalił znowu. Powiedziałam mu o tym jego błękitne oczy z pięknych stały się martwe nie widzę w nich blasku i zachwytu który sprawiał mnie szczęśliwą tyle szczęścia mi dał a pozostaje tylko pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja cię bardzo dziewczyno rozumiem mój mąż traktował mnie jak coś niżej jak mop nie do uwierzenia.:(:(słowo szmata było dla niego komplementem:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co racja to racja degeneracie:) jedną z forumowych gwiazd mogę potwierdzić bo sprawdziłem.: Taka gwiazda a taki troll:(:(:( Strasznie wygadana i strasznie zaniedbana:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie zasadnicze poznajmy sie blizej połykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayowa Maya
Dziś i ja mam ochotę skończyć wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacina die frańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria pusta a boicie się podać niki Czyli fejk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Jednak fora to dość niebezpieczne twory. Jeżeli ktoś ma rozpiernicz w realnym życiu i nie może dać sobie rady żeby go ogarnąć, to wplątując się w jakąś wirtualną znajomość pakuje się w jeszcze większe problemy. Pozostaje tylko współczuć i życzyć jak najszybszego powrotu do równowagi i spokoju ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę pasztetowych na Kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
"życzyć najszybszego" proszę mnie nikomu nie życzyć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Do swojej równowagi to i owszem 😴 I nie spotkałem tutaj drugiego takiego "burka" 😴 Zatem jednemu "psu burek" tutaj 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Nie znam kobietki z poprzedniej strony :( A nawet nie czytałem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Presja społeczna, ciągły pęd za wiedzą czy pieniądzem :( Tak ukształtował się ten dzisiejszy Świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Współczucie w niczym nie pomaga 😴 Tak to zostało ułożone we współczesnym Świecie i albo walczysz albo znikasz w szarości i obojętności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×