Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ambiwalentny

MATURA 2017

Polecane posty

Gość gość
www.fakt.pl matura ile skandali za tym sie niesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi średnio- ani źle ani dobrze. Ale to i tak nie ma ogromnego znaczenia bo wybieram się do szkoły policealnej kreatoredukacja na mój ukochany kierunek technik weterynarii. Do tego mam ambitne plany aby od razu w międzyczasie szukać jakiejś pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up! A reszta? piszcie bo ciekawy temat na czasie a sama stoję przed tym wyborem. Kreatoredukacja? Moim zdaniem fajny wybór ale czy nie lepiej studia? ehh sama już nie wiem a trzeba się na coś zdecydować :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już klamka zapadła. Idę do Kreatoredukacji na kierunek technik weterynarii. Studia odpuszczam bo moim zdaniem teraz to nic wielkiego być studentem żadem prestiż, tam samo po policealnej mogę znaleźć prace jak szybciej zyskam doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreatoredukacja? A czym to się różni od Cosinusa itp? Bo kilku moich znajomych idzie do cosinusa i nie wróżę im dobrej przyszłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreatoredukacja to nie taka typowa sieciówka. Tam masz poziom dobry i praktyczne zajęcia. A co najlepsze jest świetna kadra tak, że mimo nauki i tak można wszystko pogodzić z pracą itp :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od tej weterynarii słaba macie ta szkołę że musicie na kafe ja promować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×