Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z problemem

Problem z rodzicami

Polecane posty

Gość gość z problemem

Tak jak w nazwie rodzice robią ze mnie dziewczyne . Ale zacznę od początku, moi rodzice nie są biedni ale mimo to uważają że powinienem być oszczędny dlatego by mnie tego nauczyć każą mi nosić ubrania mojej siostry i nie kupują nic męskiego . Mimo to że chyba moja klasa już jest przyzwyczajona do tego że Chodzą do jednej klasy z gościem który nosi sukienki spódnice a nawet spódniczki które ledwo co zakrywają moje pośladki . Dokładnie tak ponieważ moja o 1 rok starsza siostra bardzo lubi podobać się chłopką nosi ubrania które ledwo co zakrywają jej ciało. Jedyne co jest dla mnie dobre to to że z siostrą mamy te same geny dlatego i ja i ona jesteśmy bardzo szczupli. I chociaż przyznam że na jej sexy ciele takie ubrania jak na przykład różowa spódnica i biała koronkowa bluzka z szarym bolerko prezentuje się naprawdę nieziemsko to na moim męskim co prawda szczupłym i wydepilowanym ciele już niezbyt. Chociaż moi rodzice mówią mi że z tą peruką która ostatnio kupiłem za swoje zaoszczędzone pieniądze naprawdę wyglądam kobieco szczególnie z makijażem to jednak nie chce być jak moja siostra ja nie chce być kobietą ! A i jeżeli chodzi o perukę to kupiłem ją po to żeby wyglądać jak dziewczyna bo chłopak w sukience czy spódnicy zbudza kontrowersje gdy na przykład idę ulicą to w peruce nikt nie ma do mnie problemu. Jednak najgorszy jest chyba aktualny okres jaki przeżywa moja siostra, postanowiła ona bowiem że będzie chodzić w butach na obcasie. I chociaż umiem chodzić w 8 cm obcasie na codzień to ona postanowiła że będzie chodzić w butach na obcasie ale z 15 cm cieniutkim obcasikiem a mimo tego że kupiła je 1 miesiąc temu to już są na nią za małe bo wzięła bardzo mały rozmiar a przez to że moje różowe Conversy są na mnie zbyt ciasne to muszę chodzić do szkoły w jej niedawno zakupionej czarnej obcisłej sukience to jeszcze jestem zmuszony do tych cholernych 15 cm obcasów ! Proszę pomóżcie mi i powiedzcie jak z tym walczyć bo ja nie daje sobie już rady . A i jeżeli ktoś ma podobny problem niech opiszę jak to u niego wygląda bo może mi tylko wydaje się że oni mają problem a tak naprawdę to to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×