Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antypatologia

Mieć polaczkow za znajomych to obciach jak hooj

Polecane posty

Gość antypatologia

bo 98% polaczkow to pustaki i debile, wstyd się z taką patologią na mieście pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nikt cie nie chcial nawet kijem przyjac do znajomych hheheheheh. Ja mam ich pelno. Gnij w uk homocwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liz jaja kumplom cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ludzi uciekają z tego kraju. Aby gdziekolwiek indziej na świecie. Polska mentalność i realia tego kraju pod rządami katolickiej komuny z lat 50tych nie pozwalają na jakikolwiek rozwój i normalne zycie. Polaczki (co widać po tym forum) to ludzie zawistni, zacofanie, płytcy, chciwi i niesamowicie wulgarni. Każdy kto nie jest biały katolik jest be, ewolucja to kłamstwo a Smoleńsk to zamach (Matko i Córko, oni faktycznie i na prawdę o tym jeszcze mowia- po tylu latach). NFZ upadł, emerytury to kłamstwo, każdy musi zakładać własną firmę (tak sobie tłumaczą brak normalnego rynku pracy). Żyją w przekonaniu że w Polsce coś się zmienia i polepsza ale po prostu są ofiarami takiej samej propagandy jak poddani Kim Jon Linga- Polska to Europejski odpowiednik Korei Północnej. Strach się bać. Ci co dali radę uciec wiedzą. Ci co jeszcze nie uciekli, niech się zaczną pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wlaśNie pakuję i juz mnie tu Nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodziejska banda PL
w PL zostali tylko kler, politycy, cwaniaczki, emeryci i ludzie bez jaj, reszta wyjechała i nigdy nie wróci, a naiwniaki którzy wrócili max po pół roku znowu wyjeżdżają bo nie dają rady w tym burdelu żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×