Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dlaczego ludzie się tacy

Ludzi porusza śmierć ładnej młodej dziewczyny, ale kogoś schorowanego już nie

Polecane posty

Gość Dlaczego ludzie się tacy

Czemu ludzie tak płaczą, jak ginie młoda lolitka z bogatego domu, która tańczyła na rurze, z silikonowym biustem i lubiąca zadawać się ze starszymi i bogatymi facetami, a nie rusza ich jak ginie człowiek bezdomny, starszy, schorowany lub niepełnosprawny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ta lolitka miała jeszcze dużo lat życia przed sobą a np schorowany czy starszy człowiek już niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego ludzie się tacy
Ta lolitka mogła być zwykłą prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pochodzila wcale z bogatego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miliony arabów ginie i nic a jak jeden arab zabije blondynkę to wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie porusza,mnie to bawi,głupia jedynostka sama sie wyeliminowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też porusza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
araby są bezwartosciowe w przeciwieństwie do białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p***bnani obrończy Islamu i arabów.. chooy im w d**e niech sie zabijają zwierzęta.. bawi jednostka... takie p***y jak wy beda zabijane przez takich arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo ludzi porusza kiedy umrze mąż jakiejś baby że taka biedna i każdy pędzi zeby jej pomóc a kiedy jest sytuacja ze mąż zostawi kobiete z dzieciakami to jakoś nikt sie nad nią nie lituje i jej nie pomaga. Ludzie są dziwni. Mojej mamie kiedy umarł mąż kawał sukinkota to każdy sie litowal i jej współczuł choć tak naprawde uwolniła sie od oprawcy wczesniej czy później i tak by się z nim rozeszła a kiedy moją siostre zostawił mąż z dziecmi i polazl do kochanki zeby nianczyc z nia jej dzieci i przy okazji je utrzymywac to jakoś nikt jej nie współczuł tylko walił glupawe usmieszki. Ludzie nie rozumieją że są rzeczy gorsze od śmierci ,niestety nie zrozumie nikt kto tego nie przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak możesz zakładać taki temat? masz coś w miejscu serca i mózgu czy tylko pustkę? dzewczyna została zgwałcona,zamordowana a ty piszesz takie bzdety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest dużą tragedia. Bo to zabójstwo i niewiarygodne znęcanie się nad kimś i zastraszanie. Trzeba to naglosnic i przestrzegać ludzi szczególnie młode dziewczyny aby nie popełniły takiego błędu. Serio nie widzisz różnicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie autorka nie ma wstydu ta dziewczyna przeszła meczarnie , piekło na ziemi wiedziała ze ja zabija , wstydź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam z autorką. Młoda, atrakcyjna dziewczyna doskonale sprzedaje się w mediach, a więc sprawa jest rozdmuchiwana tak samo jak z iwoną wieczorek. A o tym, że codziennie dochodzi do porwań dzieci, zabójstw i gwałtów na dzieciach nikt nic nie mówi. O tym że umierają ludzie bo nie było ich stać na leczenie, albo w wypadkach komunikacyjnych. O brzydkich, biednych, przeciętnych nikt nie mówi, bo łatwo zrobić ulubienice z kogoś na kogo sie przyjemnie patrzy. Myślicie że jak ktoś jest ładny to od razu jest wartościowym człowiekiem i tak wam szkoda, a to bzdura. Zginęła zwykła dziunia, która w głowie miała modę, urodę, instagrama i bananowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że tu raczej chodzi o okoliczności sprawy, a nie o samą zamordowaną. myślę, że nagłośnienie tego jest jak najbardziej słuszne, może pomóc uniknąć tragedii w przypadku innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×