Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość internautka
Mało, że przepisałeś, to jeszcze w porządku alfabetycznym. Imponujące. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
imieniny*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Doprawdy, ja mimo posiadania bogatych zbiorów mimo wszystko z biblioteki korzystac musiałem" x C'est la vie. Mi wystarczały komiksy;) xxx Nigdy nie wsiadam do windy. Za kogo ty mnie masz? x Wybacz, zapomniałem się, to się więcej nie powtórzy;) (czekam na info o formie zwrotnej, to jest ten, czynności) xxx Może lepiej przechrzcić harcerza? Tak kalkuluję... Chrzciny,urodziny... To już są przynajmniej dwa powody do świętowania. x I nie zapominaj o nieśmiertelnej środzie! To też jest powód!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
o żesz, to że to autentyczne imiona ... zdecydowanie za mały kredyt daję tej rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Jednak środa też? Poczucie ulgi wyleczyło mnie prawie z kaca po jarmużu. Spokojnie mogę lecieć do sklepu z butami. ;-) Dzięki. ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spokojnie mogę lecieć do sklepu z butami" x Louboutin? Czy podobno rewelacyjnie wygodne Dior? A może zwyczajne Vans na każdy dzień?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło tu u was. Można się dosiąść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Mało Stanowczy. Żeby tak na wstępie posądzać kobietę o dwóch bogatych kochanków... Może być Kazar, albo Venezja. No i Vans nie, raczej Converse, albo Palladium (właśnie się przymierzam). ;-) No to teraz wiesz już o mnie prawie wszystko. Masz przewagę. Nie może tak być! W zamian poproszę o jakąś anegdotę z wojny. ;-) Może być z drugiej. Łatwiej będzie Ci wyszperać z pamięci. ;-) x gość dziś Dosiąść tylko po uprzedniej wymianie imion. Jestem cholernie staroświecka. :classic_cool: Przysiąść się oczywiście można zawsze. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wasz kamrat jest tu gdzies czy zatracil sie calkowicie w meandrach motylowych wywodow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ratujący
Może trzeba mu koło ratunkowe rzucić, by wyciągnąc go z głębin lokalnych rozważań, zastanowień, przemyśleń (właściwe podkreślić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Nie do końca wiem, kim właściwie jest "nasz kamrat", ale mam nadzieję, że zatracił się w czymś dużo przyjemniejszym niż lokalne rozważania, skoro to właśnie "nasz kamrat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Chyba, że mówimy o tym popularnym gościu, o którego ciągle ktoś pyta, to tak. To ten mógł, zatracić się w lokalnych rozważaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o tego od makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, w sensie mężczyźnie/facecie, a nie nicku na forum dla wykolejonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W zamian poproszę o jakąś anegdotę z wojny. Może być z drugiej. Łatwiej będzie Ci wyszperać z pamięci" x Wojna to dla mnie historia najnowsza. Jestem raptem 6 lat młodszy od węgla;) Jeszcze nie wiem wszystkiego - wolisz szpilki z zakrytymi czy odkrytymi palcami, z paskiem wokół kostki, z czubem czy zaokrąglone?:) Zamszowe, matowe czy błyszczące?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Ty wiesz ile taki musi obskoczyć dziennie podobnych miejsc? A jeszcze odwiedza przedszkola, kluby gospodyń wiejskich, otwiera supermarkety, święci bocznice kolejowe. Życie najpopularniejszego człowieka z kafeterii nie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żeby tak na wstępie posądzać kobietę o dwóch bogatych kochanków... " x Wystarczy jeden szejk;) I nie mam na myśli drinka;) Poza tym to nie są podejrzenia, a nieśmiała ocena możliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Jeszcze nie wiem wszystkiego - wolisz szpilki z zakrytymi czy odkrytymi palcami, z paskiem wokół kostki, z czubem czy zaokrąglone?usmiech.gif Zamszowe, matowe czy błyszczące?oczko.gif" x Gdyby tylko mnie samej udało się poznać odpowiedź na te wszystkie pytania, to starczyłaby mi jedna para. A tak muszę rozglądać się za szejkiem. A wiesz jak to jest z szejkami... Popyt przewyższa podaż. Zwłaszcza na wsiach i w małych polskich miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Jeśli możliwości, to nawet bardzo nieśmiała. ;-) Z czasem gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Ja kiedyś świętowałem na bocznicy kolejowej, ale to chyba nie to samo" Jeśli też ze strażą pożarną ubraną na galowo, dziećmi z kwiatami na ludowo, sołtysem, to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdyby tylko mnie samej udało się poznać odpowiedź na te wszystkie pytania, to starczyłaby mi jedna para" x Przymierz takie z niewielkim czubem, zakrytymi palcami, paskiem wokół kostki. Z zamszu. Czarne. I drugą parę bez paska, za to czerwone. Weź obydwie i wynegocjuj z tego tytułu rabat. Czarne zakładaj na "poważne imprezy", w czerwonych pójdź na podryw szejka, ewentualnie drużyny harcerskiej. Mam nadzieję, że pomogłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Przymierz takie z niewielkim czubem, zakrytymi palcami, paskiem wokół kostki. Z zamszu. Czarne. I drugą parę bez paska, za to czerwone. Weź obydwie i wynegocjuj z tego tytułu rabat. Czarne zakładaj na "poważne imprezy", w czerwonych pójdź na podryw szejka, ewentualnie drużyny harcerskiej. Mam nadzieję, że pomogłemjezyk.gif" x Jak kupię jeszcze dwie, to będę musiała szukać kochanka z szafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość internautka yeez Mówisz o jakiejś wyidealizowanej miłości. Myślę, że taka istnieje wyłącznie w teorii. Czasami mówi się o niej w kontekście religijnym. Ja nie doświadczyłam takiej. Tobie się udało? X Myślę, ze tak naprawde ty masz na mysli milosc wyidealizowaną, taką ktora cos za cos, pod warunkiem ze ktos spełnia nasze oczekiwania, ze odpowiednio do naszych wyobrazen wygląda, zachowuje sie, mówi to co hcemy usłyszec itd. czyli mieszanka chciejstwa ego i części umysłu, pomieszanie błęnych pragnien pożądań przekonań i oczekiwan - mylonych z uczuciem miłości. Religia jest mi obca. tak udało mi poczuć czystą miłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli też ze strażą pożarną ubraną na galowo, dziećmi z kwiatami na ludowo, sołtysem, to to samo" x A czy zamiast dzieci z kwiatami mogły być kobiety z alkoholem? I na galowo był sołtys, zamiast straży pożarnej policja w strojach roboczych. Wiesz, nie wszystkim się spodobała koncepcja mojej współpracy ze skupem złomu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście jak za dawnych lat szkoda, ze czasu mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yeez, ludzie to egoiści. Na końcu każdego działania, jest jakieś "ja". Szczerze twierdzę, że inne zdanie na ten temat jest tylko hipokryzją. Podaj mi jakikolwiek przykład nieegoistycznego zachowania człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak kupię jeszcze dwie, to będę musiała szukać kochanka z szafą". x Szafa jako miejsce ukrywania się przed małżonką kochanka jest mocno przereklamowane. Najlepiej trzymać przy łóżku torebkę mąki, w razie draki obsypać się nią i udawać Wenus. Byle nie z Milo, tylko taką bardziej kompletną. Latwiej wytłumaczyć obecność nagiego posągu niż gołej baby w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"A czy zamiast dzieci z kwiatami mogły być kobiety z alkoholem? I na galowo był sołtys, zamiast straży pożarnej policja w strojach roboczych. Wiesz, nie wszystkim się spodobała koncepcja mojej współpracy ze skupem złomu...oczko.gif" x :-D Czyli można śmiało stwierdzić, że prawie otarłeś się o tego wiesz (co się tu o nim ciągle wspomina). Jeśli wcześniej święcił akurat tam. Tylko proszę, nie mów, że do tego wszystkiego masz jeszcze szafę, bo będzie po mnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podaj mi jakikolwiek przykład nieegoistycznego zachowania człowieka". x Wrzutki do puszek WOŚP. Krwiodawstwo. O bardziej dramatycznych nie chce mi się pisać. Przy czym co do idei zgadzam się, że ludzie to egoiści. Jednak są wśród nas także altruiści. W przeciwnym wypadku nie istniałaby taka definicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×