Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
Poprawę w interpunkcji odnotowałem, brawo! A jednak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A scerus spi i ma w dziurkach w nosie los zdeterminowany lub nie, argumenty naukawe lub mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja nie mogę zasnąć. Totalny regres brzmi kusząco. Chociaż w głębi duszy jestem przekonany, że po jakimś czasie znalazłbym się ponownie w tym samym miejscu. Jakiś czas temu zaintrygowała mnie teoria dwuwymiarowego holograficznego wszechświata. Między innymi (i w dużym uproszczeniu) wiąże się to z wnioskiem, że nie teraźniejszość ma wpływ na przyszłość lecz odwrotnie. Tylko teoretycznie mamy możliwość wyboru. Tak naprawdę musimy wykonać wszystkie kroki na drodze do celu, który już jest ustalony. Taka nowa wersja przeznaczenia. I trochę "efektu motyla":). Im bardziej zgłębiam ten tenat, tym bardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Nawet nie wiesz jaka jestem z siebie dumna. Uwielbiam misjonarzy-wolontariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna rzecz mnie ciekawi: jak pojawia sie jedno z was, pojawia sie reszta, czyżby w rzeczywistosci była to jedna ta sama osoba, względnie dwie? a nie męczy zmiana nickow? Kafe spi, nagle pojawia sie jedno i wszystko zaczyna zyc! wlozcie wiecej wysilku, bo to juz nudne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Dokładnie tak, Mało_stanowczy. Skoro już pokusiłeś się o konkluzję, to mogę z czystym sumieniem iść spać. :-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój urok polega na tym, że tego samego dnia mogę zaprosić do walca wiedeńskiego, wynieść śmiecie, napisać wiersz i jebnąć ze łba... Czyli nie zawsze działam pokrętnie:) A co do Elementarian, mają pewien, odległy co prawda, związek z Krematorią. I Riddickiem, żeby nie było, że jestem pokrętny:) Rewelacyjna muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Działam jak magnes. :-P Tylko nie jestem opatrzona takimi okropnymi napisami jak papiery. Ot cała magia. ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graj graj graj nie przestawaj aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jestem jedną osobą. Przecież nawet ten post z 01:41 jest mój. Zmiana nicków? Wystarczy kilka komputerów i odrobina samodyscypliny. Albo żólte karteczki na monitorze rozwiązują problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Mało Stanowczy, nie możesz przypisywać sobie wszystkich zasług. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Stanowczy, nie możesz przypisywać sobie wszystkich zasług x otoz to, w maksie 50%, reszta to moje zaslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz się wylogowuję i obawiam się, że dziś będę występował pod pozostałymi nickami;) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Trochę to trwało. No ale w końcu, mocne hasła do kont, to podstawa naszej egzystencji. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pasjonujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Miłego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mocne hasła do kont, to podstawa naszej egzystencji". xxx Pod warunkiem, że się ich nie zapomni, jak było w moim przypadku:) Lecę!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Szczęśliwie zadziałał efekt olśnienia. Leć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Zważywszy na fakt, że wszystko bezustannie dąży od stanu uporządkowanego do chaosu, nie wypada chyba dziwić się obecnej pogodzie. Czy to znaczy, że sąsiedzi w windach i na klatkach schodowych przestaną wymieniać grzecznościowe uwagi typu: "ale piździ"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge zdecydowac sie, czy uwaga ta ma charakter bardziej filozoficzny czy meteorologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Socjologiczny. Tak przypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologiczny lub lingwistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zapomniał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, wcześniej zrobiłem drugi i zupełnie hobbistycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 3000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Tak oto jeden problem generuje następne. Problem typu: jaki to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem typu nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Jak czytam: "To jest muj pierwszy i trzeci kanał, ..." to za każdym razem widzę Beatę Sz. z "Ucha Prezesa" mówiącą głosem automatu: "Polki i Polacy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×