Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
gość internautka dziś gość dziś Może rozwiń, bo póki co jest mało konstruktywnie. Naucz mnie czegoś. xx Już za późno, na wszystko jest odpowiedni czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarriikk
Fizyke kwantowa radze postudiowac troche glebiej,dwu-punkt tlumaczy bardzo wiele.Cos trzeba poczuc,olsnienie,oswiecenie,nirwana,japonskie ZEN okresla to slowem satori.To nie jest temat do dyskusji tylko do duchowych doswiadczen...Zycze prawdziwej drogi by poznac prawde. Zadawanie sobie pytan to pierwszy krok,potem zaczyna sie droga,po japonsku" do ". Zycze polamania kosci... serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Mówicie, że nie rozumiem, ale nie wiecie czego? Nie potraficie wytłumaczyć czego? Dziś nie interesuje mnie rozmowa na uszczypliwości. Konkrety, argumenty proszę. Szarik, mam jakieś braki? Na jakiej podstawie tak stwierdzasz skoro ja właściwie na ten temat powiedziałam mało? Uznałeś, że to wszystko co wiem, czy jak? :-D Dwupunkt, Bóg, czy inne cuda podciągane pod fizykę kwantową, to rozważania innego typu, rozważania na granicy nauki i ezoteryki. Ja mówię o liczbach, wzorach, danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mechanikę kwantową x ktos, nie chce mi sie kto, powiedzial, ze jesli ktos twierdzi, ze rozumie fizyke kwantowa to znaczy, ze klamie :-) x mowie wprost - absolutnie nie kumam i nie probuje zakumac fizyki kwantowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkrety, argumenty proszę. x kolezanko, nie oczekuj od innych tyle co oczekujesz od siebie, nie dadza rady, bo jak? x zycie, w tym rozmowy na kafe, sa sztuka wyboru, moj wybor jest oczywisty (tak, to komplement) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kazdego coś innego,jeden lubi sobie wszystkie zdarzenia wytłumaczyć fizyką kwantową,równaniami matematycznymi ,statystyka ,prawdopodobieństwem warunkowym itd a drugi lubi czuć się panem świata ,kontrolować ,byc kontrolowanym,lubi myslec ,ze nad wszystkim panuje ,nic co zrobił nie jest przypadkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy w ogole istniejecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest też zwyczajna biochemia mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos, nie chce mi sie kto, powiedzial xx pomijam juz niegramatycznosc zapisu, nie piszesz, bo nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istniejemy ,w 2 swiatach wirtualnym i realnym...ale czy mozna być w 2 swiatach jednocześnie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pietruszycie, jedynie szarik napisał coś sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do internautki: a gdzie niby te konkrety i argumenty w Twoich wypowiedziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Szczery, jestem zwykłą dyletantką, nie twierdzę, że pojęłam prawa rządzące tym światem, gdybam sobie głośno. ;-) Zresztą mogę gdybać na każdy inny temat (w granicach swoich intelektualnych możliwości i wiedzy). No ale prawa rządzące kafe znam. Lata praktyki. ;-) Tylko widzisz, czasem jeszcze pojawia się we mnie jakiś taki, niczym niepodyktowany entuzjazm, że może da się jednak z kimś pogadać i to o czymś więcej niż jedzenie kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
gość dziś a gdzie niby brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Szczery, czasem się udawało, czasem jeszcze się udaje, więc entuzjazm. Chociaż wolałabym żeby jednak naiwność... Naiwność w umiarze, to dobra cecha. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
I całą resztą. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hop, jest tu ktos na moim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
gość dziś No tak. Jasna sprawa. Jeśli założyć, że jednak mamy jakąś szczątkową wolną wolę ;-), to i tak jesteśmy biologicznymi maszynami dozującymi sobie hormony. Bardziej niż drugiego człowieka kochamy kochać. To co nas tak pociąga w całym tym przedsięwzięciu, to odmienny stan świadomości. ;-) W końcu trzeba mieć jakiś pretekst do podtrzymania gatunku, nie? Sama myśl o robieniu dzieci na zasadzie: "bo tak i już" wydaje się nam mało wzniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wprost, teraz za cholere nie kumam w jakim kierunku pobieglas :-) skupie sie na wolnej woli- ona jest, to jest fakt niezaprzeczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Jednak na czele? Nie wiem co teraz, przytaknąć, zaprzeczyć? Jak byłoby gorzej dla Ciebie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
No to się Szczery wkopałeś. Argumenty na niezaprzeczalność faktu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argumenty na niezaprzeczalność faktu proszę. x prosze uprzejmie - mam ochote z toba popisac ale zrobie na odwrot - nie bede do ciebie pisal do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Trochę mi to nie na rękę, bo mam jeszcze chwilę, ale czego się nie robi dla dobra sprawy. ;-) Do następnego. :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarik jest gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Celem wyjaśnienia: Zamilkłam wyłącznie dlatego, że Twoje życzenie było odwrotne. A mogliśmy grać w warcaby, może nawet byś wygrał. :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×