Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki to typ urody?

Polecane posty

Gość gość

Cera troszke brazowa, jakby oliwka. Oczy szaro-zielone, z czarną obwódką, ciemne brwi (w okresie dzieciństwa były brązowe, z wiekiem ściemniały - są prawie czarne), czarne rzęsy. Zero piegów, przebarwienia owszem ale raczej wynikiem brania antybiotyków. Opalam się na brązowo, w niektórych miejscach, na policzkach czy ramionach jest czerwień, która nastepnego dnia zmienia sie w braz. Urodziłam się z czarnymi włosami, potem zaczeły jasniec. W wieku ok.3 lat nabrały złoto - brązowych refleksów, z wiekiem stały się jeszcze jasniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te typy urody nie zawsze sie zgadzaja. Nie wiem, moze jestes wiosna. Ciezko powiedziec. Lepiej ci w srebrze, czy w zlocie. Jaki kolor ust masz, to tez wazne i czy w oczach masz jakies zlociste dodatki - to by wskazywalo na wiosne. Ja np, tez urodzilam sie z czarnymi niemal wlosami, a potem jasny braz z miedzianymi refleksami, w oczy - siny koper ;) ze zlocistymi refleksami i bardzo jasna lekko zarozowiana karnacja, brwi ciemne bez zlocistosci, usta barzo intensywny kolor niemal malinowy. Wiosna?, wszystkie kolory z palety nie pasuja mi, lato- nie pasuja mi blekitne i rozowe wsciekle. Jesien- nie, zima najbardziej -kolorystyka. Jak widzisz, ciezko powiedziec. Zobacz w ktorych kolorach Twoja twarz nie niknie, nie gasnie. Jezeli twarz wyglada wyraziscie i zdrowo-cera to znaczy ze ten kolor jest dla Ciebie. Tylko czy chlodna paleta czy ciepla. Podobno wazny jest tez kolr zyl na nadgarstku. Jezeli jest niebieski, tzn. Ze jestes chlodnym typem, jeseli zielonkawy, tzn, ze jestes typem neutralnym i pasuja Ci zarowno cieple jak i chlodne barwy. Ja mimo jasnej karnacji mam zielonkawe zyly i zauwazylam ze tez te cieple barwy mi pasuja, ale nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×