Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
"KOD-Kapela to zespół, który zapewnia oprawę muzyczną podczas imprez organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji. Jego twarzą i najbardziej charakterystycznym członkiem jest Konrad M. W poniedziałek „Rzeczpospolita” ujawniła, że razem z 14 innymi osobami, jest on oskarżony o handel kobietami i czerpanie korzyści z tego procederu. Proces w tej sprawie toczy się od 6 lat przed krakowskim sądem okręgowym z wyłączoną jawnością" x Totalna patologia zagnieździła się wśród KODu i PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćgość7777
Ja przyglądam się temu wątkowi, ale chętnie napisze cos od siebie. Co do kolezanki w poprzednim temacie co opisala co sie dzialo na jej wycieczce z rainboł turs (celowo) to jezeli masz korespondencję i troche odwagi to moze powinnas zlozyc ja na policje, moze to obciazy w jakis sposob to biuro podrozy. Lampart wiele materialow przeslal do prokuratury , 72 osoby, 32 spolki, jestem pewny ze wsrod nich jest tez RT i jej pracownicy oraz rezydencie. Twoja historia i ta korespondencja moze byc bardzo pomocna. Ja mam nadzieje ze ten temat nie upadnie, ze Polacy nie odpuszcza tej sprawy. W tych czasach, przy obecnej sytuacji politycznej w Polsce i Europie, my jako narod ktory sprzeciwia sie przyjmowaniu zarobkowych imigrantow oraz ukrytych terrorystow, musimy pokazac swoja sily suwerennosc i konsekwentnie musimy walczyc o swoja tozsamosc, polska tozsamosc. Nie jestesmy jakimis tam europejczykami. To tylko kontynent. Jestesmy POLAKAMI ! w nas Polakach sila, juz nie raz pokazalismy swoj charakter, mamy to we krwi, walczymy o swoje walczymy do konca, wstajemy z kolan i to my budujemy potege tego kontynentu, uwierzcie w to. Za kilka lat to my bedziemy wiodaca gospodarka i to my bedziemy ratowac inne panstwa UE przed powaznymi problemami. Historia zatacza kolo. My Polacy mamy historie, ktora teraz zatoczy kolo. My Polacy mamy byc dumni,odwazni, honorowi i szlachetni ! Co do powtoru ciala to dziwna cisza w tym temacie i nie zdziwie sie jak sie okaze ze ciala Magdy po porstu nie ma......byc moze ona nadal zyje....byc moze musi to byc w tajemnicy a poza nasza swiadomoscia odbywaja sie powazne ruchy wladz Panstwa? Widzialem gdzies plotke ze nasz GROM polecial do egiptu. Nie wiem ile w tym prawde, ale jezeli tak? Ciala nie ma informacji nie ma..... Ta sprawa jest pewnie priorytetem dla naszego rzadu . Jezeli udaloby sie rozbic duza miedzynarodowa grupe handlujaca ludzmi oraz narkotykami to bylby ogromny sukces rzadu i wielka karta przetargowa w kolejnych wyborach. Jezeli jednak stanie sie inaczej a sprawie ukreci sie glowe, to mam nadzieje ze spolecznosc internetowa i ogolnie My Polacy, zorganizujemy ogolnopolska manifestacje i nie odpuscimy smierci Magdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało przyleciało wczoraj a dzisiaj robią sekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że Magdalena została zamordowana. Jej zachowanie było dla zainteresowanych zbyt głośne, mogła wyjawić zbyt wiele szczegółów z pobytu na terenie Egiptu więc ją uciszono na zlecenie konkretnych zwyrodnialców parających się handlem żywcem kobiecym. Kobieta szczególnie niemuzułmanka jest w zwyrodniałych krajach muzułmańskich wyłącznie ludzkim śmieciem bez prawa głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa jak wiele innych tego typu zostanie umorzona a bandyci na wolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz każda wypacykowana lalunia dobrze wie czym może skończyć się zadawanie z półświatkiem zwyrodnialców. Od tej pory gdy usłyszę o podobnych przypadkach będą miał na to wy..iebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my mamy na ciebie wyj****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamstwo sie tu zaczyna szerzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Jak dla mnie, to ona doskonale wiedziala po co tam jedzie. Magda bywala w tym klubie zanim jeszcze poznala tego calego Markusa, i wiedziala, czym ta ekipa sie zajmuje. Mialo byc krotko - jedzie na tydzien, robi swoje, dostaje kase i po sprawie. Ale na miejscu okazalo sie, ze, ze Egipcjanie lubia ostra jazde, za ostra dla niej. Do tego dragi i zrobila sie tragedia. I chociaz dzis , niektore media sugeruja, ze tak wlasnie bylo, to i tak final sprawy bedzie taki, ze stwierdza, ze dostala schiz i wyskoczyla. x Może nawet myslała ?? że to nie będą usługi seksualne, tylko że potańczy na rurze, albo wypije drinka do towarzystwa i na tym koniec. A na miejscu okazało się co innego. x obraz arabskiego księcia przy którym miała tylko stać i pachnieć natychmiast zweryfikowało życie i ostatecznie zakończone śmiercią naiwniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec trzeba ta szajke zdemaskowac i ratowac kolejne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam obawy, czy sprawa M.Z. nie zostanie umorzona. Zobaczymy co wykaze sekcja zwlok w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zrobicie jak umorza sprawe kochani internauci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziemy sobie inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wyjdziemy protestować na ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec jestescie dyletanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że kobiety nie są zbyt inteligentne i całe ich życie skupione jest wyłącznie w okół ich macic, ale są inne sposoby zarabiania pieniędzy niż handel własnym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Araby może i są przystojni ale dla nich kobieta jest na poziomie mopa lub miotły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem co Źobro nie powie Magda sfiksowała a że tam psychicznie chorych nie ma w takiej ilości jak u nas to nie mają doświadczenia i coś im tam umknęło i nie zabezpieczyli jej przed skokiem z okna .Fakty mówią same za siebie ,człowiek psychicznie walnięty ma tyle siły że 5 osób nie poradzi w mojej miejscowości 8 milicjantów fruwało po domu i ogrodzie gdy mój kumpel dostał ataku furii a ludzie po tabletce gwałtu są bezwolni i bezsilni dlatego przestańcie pieprzyć i wracajcie do zajęć bo nic więcej nie ugracie co najwyżej wasze głupawe wypowiedzi załamują myślących ludzi którzy widząc tak poronione wpisy w tej sprawie czynicie ,dają przykre rozeznanie w jak obłędnym kraju mieszkamy .ps.nie dziwię się że Egipt nabrał dystansu widząc chore wpisy 99% internautów w tej sprawie.Jeszcze mało wiecie moi mili rodacy nie bądźcie śmieszni nie róbcie siary !!! MAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem co Źobro nie powie Magda sfiksowała a że tam psychicznie chorych nie ma w takiej ilości jak u nas to nie mają doświadczenia i coś im tam umknęło i nie zabezpieczyli jej przed skokiem z okna .Fakty mówią same za siebie ,człowiek psychicznie walnięty ma tyle siły że 5 osób nie poradzi w mojej miejscowości 8 milicjantów fruwało po domu i ogrodzie gdy mój kumpel dostał ataku furii a ludzie po tabletce gwałtu są bezwolni i bezsilni dlatego przestańcie pieprzyć i wracajcie do zajęć bo nic więcej nie ugracie co najwyżej wasze głupawe wypowiedzi załamują myślących ludzi którzy widząc tak poronione wpisy w tej sprawie czynicie ,dają przykre rozeznanie w jak obłędnym kraju mieszkamy .ps.nie dziwię się że Egipt nabrał dystansu widząc chore wpisy 99% internautów w tej sprawie.Jeszcze mało wiecie moi mili rodacy nie bądźcie śmieszni nie róbcie siary !!! MAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kurwa kafeteria gra w huja wielokrotnie sprawdzałem i nie było tekstu jak wbiłem 2 raz to wywaliło 2 czy to nie qurwy ejbane kto leci w wuja hooju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co za idiotyczne biura turystyczne wysyłają ludzi do kraju w którym toczy się wewnętrzna wojna z tysiącami terrorystów w tle. Przecież Egipt jest jednym wielkim chaosem rządzonym przez mafijne klany muzułmańskie. Może jeszcze niech organizują wycieczki turystyczne do Syrii i Państwa Islamskiego? Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja wiem, że kobiety nie są zbyt inteligentne i całe ich życie skupione jest wyłącznie w okół ich macic, ale są inne sposoby zarabiania pieniędzy niż handel własnym ciałem. x Większość, kobiet jest zmuszona do prostytucji, i nawet na tym nie zarabia, bo faceci zrobili z nich niewolnice, to jeden z najbardziej dochodowych biznesów na czarnym rynku, więc się przymknij zakompleksiony frajerze, to wy macie zamiast 2 półkul mózgowych dwa dodatkowe wielkie jądra i myślicie tylko o jednym. To wy na tym korzystacie, to wy tworzycie zapotrzebowanie. Wiesz dlaczego nie ma hamulców do żelazka? Bo nikt tego nie chce. Nawet nie znasz realiów głupcze, wiec nie siej swojej ignorancji po internetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wyjazd był od początku zaplanowany dla jednej osoby, tyle że biuro nie sprzedałoby samotnej turystce biletu do Egiptu więc musiała ściemnić wyjazd z chłopakiem. Na miejscu "coś się od...iebało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiadomo,wiadomo ze 2 gości w programie tv https://www.youtube.com/watch?v=7D5AP95E-yg&t=340s Śmierć Magdy Żuk: Kobieta w islamie jest śmieciem! Klucz jest w Polsce! Ogórek, Gadowski i Ozdoba! ] doświadczyli ze strony arabów w Egipcie : 1.wchodzenia do pokoju hotelowego goscia tez w nocy uzywajac karty lub kopania w drzwi,wchodza osoby nie należące do obsługi a zainteresowane danym gościem,czyli pelna wspolpraca obsługi zapewne po wynagrodzeniu,potem wmawianie przez obsluge ze krzykow nie było slychac ze to urojenia goscia 2.molestowania nawet kawalek dalej od grupy wycieczki, 3.straszenia ze upozoruja wariactwo i skok z okna , czyli to ich stare chwyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze to nagrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także jadąc tam nastawcie się że : każdy kto przekupi obsługę wlezie wam do pokoju,że was zmolestują gdy mąż chwilowo was nie widzi,bo np. jedziecie kładem ,albo maz śpi,że ambasada powie wam że musicie poczekać 3 dni na pomoc bo nikt nie zrobi ponad 300 km by was ratować ,rezydent egipski w niczym wam nie pomoże ,ewentualnie zadzwoni po gliny ale następnego dnia i tak macie przestępcę u siebie w pokoju w ciuchasz obsługi, a kultura tego kraju jest taka ze oszukać niewiernego to cnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś muzułmańska patologia handlująca kobietami w celu prostytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×