Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Rutkowski nie nadaje się do rozwiązywania skomplikowanych spraw. Poważniejszym i bardziej wiarygodnym jest biuro detektywistyczne Lampart i dopiero od nich można się dowiedzieć konkretów choć nie wszystkiego z uwagi na stopień zawiłości dochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja wiem, że kobiety nie są zbyt inteligentne i całe ich życie skupione jest wyłącznie w okół ich macic, ale są inne sposoby zarabiania pieniędzy niż handel własnym ciałem. x x x za to Ty świecisz inteligencją "w okół" hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozamiatane :( cialo zabalsamowane .. i w ten sposob pozostaje zrobic z MZ psychiczną -- :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam było na polsacie, piszcie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja wiem, że kobiety nie są zbyt inteligentne i całe ich życie skupione jest wyłącznie w okół ich macic, ale są inne sposoby zarabiania pieniędzy niż handel własnym ciałem. X Co to za dep takie bzdury wypisuje.... Nie handel wlasnym cialem, handel ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co tam było na polsacie, piszcie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw wypowiadala sie Maja Plich, ze pojechala do Egiptu rozmawiala 2 godz z rezydentem, wszystko jej opowiedzial, pojechala do drugiego hotelu gdzie nie chcieli Magdy przyjac. Dotarla na lotnisko, rozmawiala z kims, ze sie nie zgodzili na wylot Magdy, bo stanowila zagrozenie dla innych pasazerow. Potem przyszedl Rutkowski, a ta durna dziopa blondyna zaczela ich wypytywac o zycie prywatne, o szczescie o dzieci i Rutek sie oswiadczyl. To bylo tak niesmaczne, a w tle zdjecia przywiezionego ciala z Egiptu, itd. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wejdź na fb na konta sprawa magdy i masz cala relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam intuicje i ta majka opowiadając o zachowaniu magdy była na granicy wyśmiewania ,taki przekaz "wiecie wariatka,prowadzaca tez a czy ta dziewczyna"..w tvp mowią pani magda sw pamięc***amięc***ani magda, a tu brak szacunku dla zmarłej osoby ,nienawidzę tych tępych dzid prowadzącej ,majka to prymityw bez wyczucia ,a szopka z oświadczynami na tym temacie ,to było patologiczne,pewnie proba odwrócenia uwagi ,i widać było ze maja wyuczyla się co mowic jak były pytania to już się jąkała,polsat się skompromitowal ,to chyba programy dla największych tłuków ,tvp to kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierniczcie że taki govno show odstawili, ja p*****le to faktycznie zrobili chłam z calej sprawy magdy. Ciekawe czy rodzina dalej tak bedzie piać nad rutkiem. A dziennikarstwo to tez poleglo na calego ze dopuscili do takiego cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo prawdopodobna wydaje wam sie wersja ze Magda poleciala do Egiptu robiac za "zakladnika" w jakiejs sprawie??? Chlopaki w Polsce krecili interesy z Arabami,arabom bylo to nie pewne i zarzadali zakladnika. Magdzie powiedzieli ze interes jest na 100% pewny, wszysko dopiete a ona tam robial za zakladniczke pewnego interesu praktycznie zrobi sobie urlop za darmo (albo wyswiadczy przysluge np. temu kogo kocha). Na miejscu "cos sie odj..." i sie dziewczyna zajeli....Koledzy z Polski nie planowali tego ze cos sie jej stanie, wprost przeciwnie, ale nie moga mowic o jakie interesy chodzilo bo sie wkopia, daltego te durne tlumaczenia. Zona Slowika opowiadala ze robila za zakladniczke w Kolumbi przy przemycie narkotykow, tylko ze jej sie nigdy nic nie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo prawdopodobna wydaje wam sie wersja ze Magda poleciala do Egiptu robiac za "zakladnika" w jakiejs sprawie??? Chlopaki w Polsce krecili interesy z Arabami,arabom bylo to nie pewne i zarzadali zakladnika. Magdzie powiedzieli ze interes jest na 100% pewny, wszysko dopiete a ona tam robial za zakladniczke pewnego interesu praktycznie zrobi sobie urlop za darmo (albo wyswiadczy przysluge np. temu kogo kocha). Na miejscu "cos sie odj..." i sie dziewczyna zajeli....Koledzy z Polski nie planowali tego ze cos sie jej stanie, wprost przeciwnie, ale nie moga mowic o jakie interesy chodzilo bo sie wkopia, daltego te durne tlumaczenia. Zona Slowika opowiadala ze robila za zakladniczke w Kolumbi przy przemycie narkotykow, tylko ze jej sie nigdy nic nie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazano filmik ze szpitala stop klatka gdzie ewidentnie widac ze ją zamordowano za drzwiami ogladaliscie to? jest na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polsat ma swój własny jerry springer show. To było tak niesmaczne i patologiczne, że szok! Nie wierzę że to widziałam, nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia! Szczyt niesmaku! Jeśli ta sprawa tak polegnie to ja już nie mam pytań ani do poprzedniego rządu ani to tego! Jesteśmy robieni w balona i olewani. Nie mamy żadnych praw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To należałoby zgłosić do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta dziennikarka która mówi o hejcie na Rutku bo jest bogaty i szczęsliwy. Nosz kuźwa! Hejt nie dlatego powstał i dobrze o tym wszyscy wiedzą!. Odwracanie kota ogonem, ale naród nie jest głupi. Wtsydźcie się za to co zrobiliście! Jak żyję takiego chamstwa nie widziałem! TV to patologia, kłamstwa i obłuda, a dziennikarze nie mają nic wspólnego z profesjonalnym dziennikarstwem już od dawna! Wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandal! To jest skandal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jerry springer show!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w to z całego serca, że jeszcze takim ludziom się woda w uszy naleje. Wszechświat też ma granice przymykania oczu na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może człowiek jest przesądny, ale oświadczyny w takich okolicznościach nie wróżą dobrego, udanego małżeństwa. Wierzę w takie rzeczy. To małżeństwo i ten związek już jest zbudowany na śmierci, a śmierć nie jest dobrym fundamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie mieści w jakichkolwiek granicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie odbędzie się wesele? Może w Muzeum Powstania Warszawskiego albo w Auschwitz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×