Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
dziś pokazano filmik ze szpitala stop klatka gdzie ewidentnie widac ze ją zamordowano za drzwiami ogladaliscie to? jest na fejsie ccccc Gdzie? Daj linka x https://www.youtube.com/watch?v=j9SLl2S6yrM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie to wygląda poza tym filmik jest pocięty to widać co tam się musiało dziać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezione w necie: "Ona nie miala szans. Mnie spotkalo cos podobnego, ale na szczescie tak się nie skończyło. Pojechałam do Warszawy i tam poznalam chlopaka, on do mnie podszedł, przystojny, ciekawy, miły, romantyczny, z poczuciem humoru. Wspólne zainteresowania (na niby, bo moje zdążyli przejrzeć już wcześniej z fb itd.) Mial swoja firme, dobry samochód, nowe mieszkanie wiec wydawal sie bardzo zaradny. (samochód, mieszkanie, prezenty, wydatki itp. jak sie okazalo wypozyczała mu szajka właśnie w tym celu...) Wszyscy jego znajomi odnosili sie do niego z szacunkiem, zaufaniem, respektem, wydawal sie wazny i budzacy zaufanie, a oni to wszystko udawali. (Ja swoich znajomych raczej tam nie mialam, bo przyjechalam do Warszawy z malego miasta, a on mial wielu, udawanych, wiec obracalismy się w ich gronie.) Potem już poszło. Zabieral mnie na romantyczne kolacje, szeptał czule slówka, obiecywal wspólna przyszlosc. Nigdy, tak myślałam, mnie nie okłamał więc naturalnie mu ufałam. A juz najgorsze bylo jak jego (podstawione przez szajkę) kolezaneczki kręciły się wokół niego i udawaly, że sa w nim zaduzone i on moze wybrac kazdą, wszystkie piekne jak modelki, a ja szalalam z zazdrosci o niego, a on udawał, że je wsyztkie odrzuca i wybiera mnie. Kiedy czasem prosil mnie o cos to zawsze z checia sie godzilam, bo myslalam, ze inaczej może zakręcić się któras z nich. Często dawał mi prezenty, a ja zarabiałam mało, więc zaczęłam pożyczać od rodziców i brata pieniądze, żeby też czasem coś mu kupić. Byłam tak manipulowana przez jego znajomych, że czułam, że wnoszę mniej do związku i powinnam coś zrobić, żeby zarobić też trochę pieniędzy. Na szczescie mój brat, dzieki pewnemu calkowitemu przypadkowi, zorientowal sie kim on jest. Sila zabrali mnie do domu, zabrali mi telefon, odcieli od internetu. A ja tam wariowałam, chcialam isc do niego, dla niego zrobilabym wtedy prawie wszystko. Po kilku dniach takiej meki zabrali mnie na rynek i zobaczylam, ze on juz siedzial z nastepna i robil dokladnie to samo co ze mna, widocznie spisali mnie już na straty kiedy zniknęłam na kilka dni. Z poczatku nie chcialam w to wierzyc, ale w końcu jakoś się otrząsnęłam. On zostal aresztowany, nie wiem jak sprawa sie skonczyla, ale wiem, że chodzilo wlasnie o handel kobietami i teraz, kiedy czytam o sprawie Magdy jestem pewna, że też bym się wtedy zgodziła, na pewno daliby mnie radę jakoś oszukać i przekonać. A nie byłam przeciętną szarą myszką, 2 razy wygrałam wybory miss mojego powiatu i ogólnie miałam naprawdę duże powodzenie i byłam bardzo wymagająca wobec facetów. Do was dziewczyny: jesli myslicie, ze ja bylam naiwna, albo Magda, albo ktoś jeszcze, a WY byscie sie nie nabraly, mylicie sie. Ja tez tak myslalam. W końcu chyba każda normalna kobieta chce poznać takiego faceta, a kiedy tak się dzieje i WSZYSTKO wokół potwierdza, że to właśnie ten, to kobieta nie ma szans go przejrzeć jeśli dodatkowo ma zorganizowane takie wsparcie jego otoczenia. A tacy ludzie, którzy robią to już któryś raz z rzędu są w tym naprawdę dobrzy, i potrafią zmanipulować w zasadzie każdą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz jak male dziecko. Skonczylas jakas szkole? Co Twoja historia ma ze smiercia Magdy wspolnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz jak male dziecko. Skonczylas jakas szkole? Co Twoja historia ma ze smiercia Magdy wspolnego??? xxxxx z kim ty rozmawiasz? to był cytowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wątek nie jest o oświadczynach Rutkowskiego więc skończcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy podadza wyniki sekcji zwlok. Tyle dowodow, czy cos robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Egipcjanie bardzo się wkurzyli na Polaków, że drążą temat i robią rozgłos na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egipt chyba specjalnie ja zatrzymywal zeby sie oczyscic. Nie dosc ze uniemozliwili jej wylot, sekcja po 10 dniach, to jeszcze przetrzymywali zwloki. Jakby nie szlo przyspieszyc. Chociazby z powodu powagi sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w Egipcie śmierć jednej osoby tym bardziej kobiety nic nie znaczy, dlatego jest dla nich wkurzające, że Polacy drążą temat i przeszkadzają w tuszowaniu jej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Podobno Egipcjanie bardzo się wkurzyli na Polaków, że drążą temat i robią rozgłos na cały świat. X No jasne, bo nie po ich mysli. Kto by sie u nich przejmwal kobieta. To dla nich niezrozumiale. Nie udostepnili filmow z lotniska, ani ze szpitala z kamery przy sali 307. Dali tylko te ktore im pasowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PONAWIAM gość 2017.05.19 ja już mówię DOWIDZENIA - wiem co będzie - jaki werdykt - koniec sprawy. Nic nie było - samobójstwo - nic nie wykażą i tyle w tym temacie. NIE MA CO DALEJ PISAĆ ANI CZYTAĆ DALSZE WIEŚCI Pozdrawiam - trzymajcie się R.SHOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x chyba masz racje, sprawe prowadzi prokuratura z Jeleniej Gory, to kolejny zbieg okoliczności że prowadzi kolejna sprawe dotyczaca tych samych ludzi ;) Gadwoski tez na to zwracal uwage ale Pospieszalski mial już zbyt dużo w pampersach i nie interesowal sie tym wątkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedzie "policzek" dla polakow i polek. Na przykladzie Magdy bedzie widac co jest warty przecietny obywatel polski. Zwykly przecietny czlowiek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem należy pisać i czytać dalej! Ci, którzy mataczą chcą nas zmęczyć byśmy odpuscili i bez względu na to jaki wynik oficjalny będzie miała ta sprawa będę pamietać do czego są zdolni umoczeni ludzie by wprowadzić zamęt w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dziś Podobno Egipcjanie bardzo się wkurzyli na Polaków, że drążą temat i robią rozgłos na cały świat. X No jasne, bo nie po ich mysli. Kto by sie u nich przejmwal kobieta. To dla nich niezrozumiale. Nie udostepnili filmow z lotniska, ani ze szpitala z kamery przy sali 307. Dali tylko te ktore im pasowaly. X TU JEST FILM Z KAMERY PRZY SALI 307: https://www.youtube.com/watch?v=Y8ugSvffwOs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widocznie Układ Wrocławski ma długie macki sięgające władzy i szereg gotowych "seryjnych samobójców" do akcji. Handel kobietami to wielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tymochowicz kupuje sobie żonę w Kambodży oraz 2 dziewczynki które adoptuje. Kwadrat oświadcza się na tle cytuję "zabalsamowanych pachnących zwłok". W dobrym kierunku zmierza nasza władza. x pozostałości i odpryski z POprzedniej władzy, zresztą PiSiaki są też pazerni na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka refleksja. Właściwie obecnie każdą niewygodną osobą można posądzić o problemy psychiczne, a w dobie popularności poddawania się psychoterapii (bo ta moda do Polski już przyszła) na każdego coś się znajdzie. Zaczynam przypuszczać że taka psychoterapia to współczesny zamiennik spowiedzi, tyle że mocno rozszerzony. Może być być bardzo kompromitujący, choć teoretycznie terapeuta zobowiązany jest do tajemnicy. Teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu te strony nie przeskakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×