Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madziaf90

Sierść w domu, co robić?

Polecane posty

Mój labrador bardzo się leni. Co robić w domu, aby sierści było mniej? Jakie macie sposoby na sierść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozbyć się psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma :-( Ja mam to samo z kotami. Czesto sprzatac i wyczesywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawadiaka
Robi się ciepło, więc to naturalne że zwierzaki teraz tracą więcej sierści i puchu. Nic nie zrobisz, jedynie możesz wyczesywać, wtedy większość zbierzesz ze szczotki, a nie z całego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić wąsza, linieje ale rzadziej i skórą nie sierścią i na torebki dobrą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, słownik polecam. Nie "leni sie", tylko "linieje". Mam nadzieje, że znasz słowo lenic się , lenistwo. Co za pokolenie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic nie doradziłaś ale musisz się dowalić. Każdy wie o co chodzi i że tak sie mówi potocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiedzieć to wiedziałem o co chodzi bo nie czytałem co napisane a co myślałem, że napisane. Ona ma rację, karygodny błąd! Nawet potocznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markety AGD oferują pełno odkurzaczy z turboszczotkami do sierści. Kto ma zwierzaka, ten raczej kupuje dobry odkurzacz lub duńską ssawkę do sierści z uniwersalną nakładką. Pasuje do każdej rury. Poza tym jeśli mamy sierściucha w domu należy zamówić furminator i czesać też tym, nie tylko szczotką i grzebieniem. Wtedy da się ogarnąć problem z sierścią na dywanach i meblach tapicerowanych. Do odzieży najlepsze rolki. W H&M są dobrej jakości i dość tanie. Mam 2 psy i 2 koty ras długowłosych, a problemu z sierścią nie ma ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolic psa na łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć proponuję kupić przyzwoity profesjonalny odkurzacz jest on co prawda trochę droższy (z zaznaczeniem naprawdę trochę) ale jego funkcjonalność i wytrzymałość o wiele większa. przyzwoity sprzęt kupisz w www.cleanmed.com.pl. Mają tam doskonałe Niemieckie odkurzacze "sprintus" np SPRINTUS T 11 zbiornik to aż 11 litrów śmieszna cena worka, który spełnia jednocześnie wymogi filtrów hepa. zasięg działania 13 m niedostępny dla odkurzaczy domowych i wiele innych cech, które są przydatne w codziennym sprzątaniu naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×