Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kochamdrania

Czy on wróci? Czy on ma jakies uczucia do mnie?

Polecane posty

Gość Kochamdrania

Witam. Rozstalam sie z facetem...zaczne moze od początku... mam dziecko i poznalam faceta... nasz zwiazek byl jak z bajki... wiadomo jakoes kłótnie drobne byly ale ogolnie bylo nam dobrze razem... planowalismy slub wspone zycie itd... corka soe do niego przyzwyczaila... ale... facet zapewnial mnie ze nas kocha ze chce z nami byc ze jest szczesliwy ale nastepnego dnia twierdzi ze niechce mnie znac i mnie nie kocha i soe rozchodzimy... bylo to dla mnoe zaskoczenie i bylam poprostu w szoku ze z dnia na dzien mu sie odwidziao... corka szala za nim byla barfzo przywiazana do niego i to mnie najbardziej boli.... bo od poczatku mnie zapewnial ze chce byc z nami i nie przeszkadza mu ze mam dziecko...stwierdzil ze nie mozemy soe dogadac ale to nie jest powod gdyz nasz zwiazek opieral sie na szczerosci milosci i szczesciu i dogadac zemy się mogli zawsze... jak bylam po rzeczy jego matka gadala ze mna jakis dziwnym tonem i cos mi soe zdaje ze mogla zamieszac... chociaz moj partner zawsze twierdzil ze starzy sa za mna... od momentu gdy powoedzial ze koniec nie odzywa sie...ale mowil mi te rzeczy z lzami w oczach ... staralam sie zawsze by bulo dobrze on tez byl zawsze szczesliwy i okazywal mi swoja milosc... jestem juz powazna osoba i mam corke i naprawde myslalam ze moje zycie nabiera wiecej kolorow ze wkoncu bedziemy mieli rodzine tak jak planowalismy...chcialabym soe dowiedziec co sadzicie na ten temat? Moze ktoras z was byla w takiej sytuacji? Czy on wroci? I czy mogl soe tak z dnia na dzien odkochac??

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować