Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Calineczka111222

Ohydny zapach z ust, stwierdzony refluks z dwunastnicy do żołądka. Pomocy!!

Polecane posty

Gość Calineczka111222

Witam! Mój mąż od 3lat ma straszny problem z zapachem z ust, nosa...śmierdzi gorzkim intensywnym zapachem, nie idzie tego wytrzymać! Nie dam rady z nim spać w jednym łóżku ani całować się nic pomimo że go kocham odsuwam się od niego bo naprawdę jest nie do wytrzymania. Ma stwierdzony refluks z dwunastnicy do żołądka czy to możliwe że to zapach żółci? Mycie zębów nic nie daje, bierze leki z pantoprazolum -minimalna różnica. Wietrzę ciągle mieszkanie, myje podłogi żeby go wyeliminować. Pomóżcie może coś jest bez recepty czy to możliwe że to cofanie kwasu żółciowego do przełyku? Lekarze każdy jeden kilka stów z lekarstwami idzie badania, wizyta plus leki a efektów żadnych. Pomocy co robić bo on zamęczy mnie a ja jego a chyba gorszego zapachu nie znam. Koszmar chcesz pocałować swojego męża a nie dasz rady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka111222
kocham się z nim tylko od tyłu i w trakcie seksu zakładamy obydwoje maseczki on by zasłonić ten odór a ja bym nie czuła tegoż. pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jest maść, którą się smaruje pod nosem, aby zneutralizować ohydny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka111222
Weźcie bez jaj ok? Dzieci to tylko o bzykaniu i nie podszywac się pod mój nick a to nie jest temat do żartów więc niedojrzalym gowniarzom dziękuję. To jest problem ze nie idzie siedzieć razem więc jak ktoś niedorosl to niech odpuści durne komentarze a jak nie to życzę żeby sam.przez to przeszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za konował ze nie skierował ci chłopa do gastrologa i na gastroskopie ,od wysłania męża do gastrologa zacznij,a narazie niech spróbuje zwykłe krople zoładkowe na czczo bez rozcieńcznia na jezyk np 3 razy dziennie przed jedzeniem 4-6 kropli ,to mu nie zaszkodzi a może pomuc ,mnie pomogło ,ale leczenie u gastrologa i tak bedzie( czekam na termin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuj mu zdrowe i nietłuste posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka111222
chudnie , to w sumie korzyść z tego , bo brzuchol mu znika, przystojnieje. ale jakby miał coraz mniej sił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na co kuźwa czekasz prowadz go do lekarza ,to nie są ciekawe objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien mieć dobrze dobraną dietę, bo inaczej może znowu szybko przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się już wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka1112221
Nie zwracajcie uwagi na tego pajaca co podszywa się pod mój nick, tak zachowują się ludzie prymitywni z bardzo mała inteligencją...wracając do tematu był u gastrologa zrobił gastroskopie i wyszło że ma refluks z żołądka do dwunastnicy. Przepisala jakąś osłonówkę i lek ale nic nie dał. Ceny leków są kosmiczne więc temu pytam może ktoś coś podobnego miał bo to może z boku śmiesznie wygląda ale idzie się załapać jak osoba która kochasz i podoba Ci się to nie jestem jej w stanie znieść zapachu bo w całym mieszkaniu czuć, nie pot ogólnie dba o higienę bardzo a z ust i nosa a po nocy wietrzenie. U innych ludzi tego nie czuję tylko u niego. Co do posiłków od jakiegoś czasu robię mu jedzenie w pudełkach 4posiłki dziennie co 3godz zero smazonego, tłustego, zero napojów,pizz tylko sałatki, filet itp a zero poprawy choć kiedyś jadł delikatnie mówiąc tak sobie a jak się coś zepsuje to już trudno naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka111222
ma kłopoty z wypróżnianiem i gazami . jakby wszystko się cofało do ust....straszne. kocham go i chce by był zdrowy. jak mu pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pewna, ale siemię lniane działa osłonowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka111222
Umylam dzisiaj znowu podłogę, przyszedł do domu i od razu śmierdzi. Najgorsze, ze jest jeszcze dumny z tego i twierdzi, ze w ten sposób oznacza swój teren :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga ssanie plasterka cytryny,ale nie za często,bo cytryna rozmiękcza szkliwo na zebach-czyli po ssaniu nie czyścić zębów,bo szczoteczka je będzie zdzierac. Sok z cytryny,pomimo że kwasny,dziala odkwaszająco na treść przewodu pokarmowego i usuwa cuchnący oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem sporo pomaga zmiana szczoteczki do zębów. Sama zamieniłam teraz zwykłą na soniczną od Panasonica i widzę, że to był doskonały pomysł. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi mąż się zesrał w łóżku i się ze mnie , bo ja sprzątam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×