Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piszę książkę o prawdziwej miłości. Chęcę zaprezentować wam chapter 1

Polecane posty

Gość gość

Tak się zaczyna: I wtedy weszła ona. Z poczontku jej żem nie widział, gdyż schylony byłem żem pod ladą. Wyczułem ją po niosącej woni wody kolońskiej. Była mężczyzną ale w moim umyśle kimś więcej. Była Nią. Mój pierwszy odruch to ukryć szmatę którą właśnie żem czyścił podłogę. Kiedy żem wstał jej już nie było. Już wyszła. Jednakowoż nie zostałem sam. Prócz wspomnianej już woni na ladzie leżała kartka z numerem telefonu. Podniosłem ją i schowałem do kieszeni. Po pracy zadzwonię. xxx To będzie bezseler, w chaepaterze 2 nawiążę z nią kontak. Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzruszające ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żem przeczytała, i żem prawie zemdlała z wrażenia. ćóżem uczyniła, żem musiała przeczytać taki gniot? to pytanie będzie mnie dręczyło pewnie jeszcze długo. żem skończyła. dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś dramatyczny lub choćby komiczny zwrot niespodziewany akcji by sie zdał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam napisanie autorko choćby jednego zdania dalej. Nie masz za grosz polotu, pomysłu na całość, styl twoich wypowiedzi jest marny, a wstawki: "żem", żenujące. Tak więc ani to śmieszne, ani godne uwagi. Możliwe, że dla więźniów, opowieść, którą napiszesz będzie najodpowiedniejsza pod względem intelektualnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj biednym pod mostem albo pedałom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×