Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co szykujecie na dzień dziecka?

Polecane posty

Gość gość
My kupujemy drewnianą kuchnię zabawkową, córka ma 3go urodziny więc jeden prezent i tort do tego. Jeśli chodzi o wycieczki to jest fajny pomysł jeśli organizuje się coś naprawdę wyjątkowego. My na salę zabaw jeździmy chociaż raz w miesiącu, a plac zabaw i lody to w co drugą letnią niedzielę praktycznie więc byłby to średni prezent. A że niedługo rodzę to jakieś dalsze wycieczki niestety odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też wycieczka, impreza zorganizowana albo warsztaty, mieszkamy w Krakowie, dużo się dzieje na mieście i nie ma problemu żeby coś małemu znaleźć. Albo do parku rozrywki, ale to już nie konkretnie w Dzień Dziecka bo wtedy, albo w pobliski weekend, zwykle są dzikie tłumy. Ma po prostu swój dzień, ulubiony obiad, lody w kawiarni a nie z domowej zamrażarki, bitwę na poduszki przed spaniem- po prostu jest rozpieszczany cały czas, może nie isć do przedszkola, ale sam chce bo i tam atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Szymek też uwielbia wycieczki komunikacją miejską, ale tym razem mamy dla niego coś extra - przejązdżka pociągiem :) W prawdzie niedługa bo z centrum miasta jedziemy tylko na lotnisko, ale myslę, że emocje będa murowane. Na lotnisku zobaczy jak startują samoloty i wracamy do domu. Bez słodyczy oczywiście się nie obędzie, bo codziennie słyszę "Musiu, cukiereczka chcę" :), więc mała paczuszka Jogusiów na drogę na pewno się znajdzie:) Weosłego Dnia Dziecka dla Was i maluchów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
ja kupilam swojej córci rolki Spokey, takie całe czerwone (jej ukochany kolor) i mam w planach zabrać ja na tor rolkarski i razem spedzić cały dzień na jeździe i sporcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może stwórz koszulkę z batmanem. Tutaj kiedyś tworzyłam koszulkę dla siebie www.youpibag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriella13
ja swoje maluchy zabieram na taki mega rodzinny piknik. Cukierki domowe, lizaki z domowej czekolady, lemoniada, owoce, galaretki i zabawa. ostatnio dostałam od siostry koc piknikowy od Spokey, a w zasadzie taka mate ze spodem spoecjalnym więc jak najbardziej piknik jest tutaj na miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My idziemy do. McDonald's

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy zrobic sobie piknik. Zabieramy ze soba koc i jakieś przekąski. Na takich piknikach świetnie się u nas sprawdza lodówka turystyczna, bo kiedy jest upał mamy chłodne napoje i świeże przekąski. kupiliśmy naszą lodówkę w sklepie wasserman.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie Dnia Dziecka bez zorganizowania w domu jakiegoś przyjęcia! Ciasta, napoje niewielki prezent, a na koniec mała "magiczna" niespodzianka dla upamiętnienia okazji (w tej ostatniej części wspiera mnie https://pokazy-iluzji.pl/dla-dzieci/ ). Sprawdzony sposób, który jeszcze mnie nie zawiódł i każdego roku cieszy tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu to dzień dziecka trwał 2 dni :) oczywiście prezenty prezentami, ale mały to najbardziej cieszył się z tych wszystkich balonów, które zamówiłam na https://godanparty.pl/ , mnie one też się podobały i sama sobie zażyczyłam LED na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć kuźwa za co, mnie j****e pisowce nie dają za darmo na dziecko 500+, ,muszę zapieprzać na każdy wydany grosz, mam nadzieję, że ich szlag trafi, o to sie codziennie modlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puzzle
zabawki interaktywne
zabawki kreatywne
Jesli chodzi o dzizeci to jestem również przeciwnikiem zabawek militarnych. Jestem zdania,że nie powinno się ich kupować dzieciom. Chociaż wiele osób coś takiego ma w nosie i kupuje.

Jak dla mnie mega są również modelinki hey clay 😉 Maja wiele roznych zestawów. Jeśli niekoniecznie chcecie od razu kupować cały zestaw, polecam po prostu wybranie sie do Netto. Przy okazji zakupów mozna dostac saszetki z modelinką za darmo:

https://masakreatywnosci.netto.pl/

A przy wiekszej ilości naklejek pluszaka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Wow To i dzień dziecka trzeba świętować,  jeszcze do mnie nie dociera 😅 syn ma 5tygodni, zamówiłam wczoraj hurtem pampersy i chusteczki wilgotne na miesiąc plus chuśtawko-kołyskę sensoryczną memola. Niech będzie że to na dzień dziecka Haha

Edytowano przez AGNlESZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×