Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość gość

ile pieniędzy potrzebuje na usunięcie mojego zarostu wąsów i brody i boków , ile razy trzeba to powtórzyć? dodam że mam skórę trądzikowa i czy to rozwiąże mój problem na kilka lat? będę zarabiać sporo kasy i wydał bym na to;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi :). Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam sobie wąsik laserem Vectra, niby najskuteczniejszy. Pojedynczy zabieg 100zl, ale w promocji 200zl 4 zabiegi. Po zrobieniu 4 co miesiąc rośnie 20 proc. Włosów. Te najczarniejsze i twarde zniknęły. Żałuję że nie zrobiłam wcześniej. Przed depilacja laserowa. Codziennie rano lusterko i pensja i oglądałam twarz czy nie ma nowych włosów. Na wyjeździe zawsze koszmar był bo brak czasu miejsca światła żeby te rosnące włosy wyrwać. Teraz wykupiłem nowy pakiet żeby usunąć te 2p proc. Zrobiłam 5 zabieg i np. Nic mi w tej chwili nie rośnie, zero. Minusem jest naprawdę duży ból, boli w skali 1 do 10 to 9.Potem jak są już miękkie włosy i nie takie ciemne boli 4,5 więc ok. Pierwszy zabieg leciały mi łzy z oczu, koszmar. Ten laser super działa jak masz czarne twarde włosy. Przy mieszka i cienkich włosach nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkastaś22
Według mnie warto się wybrać do Vici Clinic w Krakowie. Bardzo miła obsługa, fajny stosunek jakości do ceny.. ogólnie spoko. Depilują Light Sheerem, a bikini głębokie kosztuje tylko 199 zł więc taniej niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara_Z
W Krakowie w Vici Clinic robią świetną depilację laserową laserem Light Sheer Duet. Zabiegi są praktycznie bezbolesne. przy okazji na każdy pierwszy zabieg dostaniemy 50% rabatu. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka rolnika 44
Hej Aniu, zabieg depilacji laserowej jest prosty tu masz filmik jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest laser laserowi nie równy , polecam poczytać o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi 22
Pomocy! Moje nogi wyglądają dramatycznie. Mam same krosty, a potem blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Podobno Palomar Vectus jest najlepszy, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 30
Polecam naturalne metody Od jakiegoś czasu stawiam na pastę cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Z samego początku kupowałam gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 22
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyJestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Kiedyś chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 21
Moja siostra zrobiła sobie depilacje laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Bez bólu i podrażnień. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 30
Moja koleżanka miała depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to wybrała laser Palomar Vectus . Jest ogromnie zachwycona. Też byłam zaszokowana ostatecznym rezultatem. Po pierwszym zabiegu zauważalne były efekty. To był słuszny wybór. Było w sumie bezbolesne. Mega rezultat. Jeżeli myślicie o zabiegach depilacji laserowej, to wszystkim polecam. www.mcse.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medycyny-estetycznej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musi bolec 24
Dziewczynywyszukałam ciekawą wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Można przeszukiwać według różnych miast. Nic trudnego. Trzeba tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet kosmetyczny z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 123
Zobaczcie co znalazłam ciekawą stronę o o depilacji http://depilacja24.pl Jak dla mnie super. Nie wiedziałam, że jest tyle sposobów depilacji. Zawsze używałam zwykłych maszynek. Ale zaciekawiła mnie depilacja laserowa. interesuje mnie jak wpływa laser od depilacji na tatuaże , czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaWatak
Uważam, że depilacja laserowa jest naprawdę świetną sprawą. Sama jestem już po jednej serii sześciu zabiegów w salonie z Krakowa który miał tą reklamę zrzuć futro już jutro :-)))) No i zrzuciłam. Moje ciemne, grube włoski zniknęły całkowicie. Teraz czas na te wiosenne zaloty i gody hihihi ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym miejscem, w którym profesjonalnie wykonują depilację laserową jest salon urody http://sofibeauty.pl/ w Krakowie. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam wybrać się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczególnie depilacje laserową w https://www.laserestetic.pl/. Laser Estetic specjalizujemy się w depilacji laserowej technologią Palomar Vectus, co u mnie sprawdziło się naprawdę rewelacyjnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam się namówić przyjaciółce na depilację ciała laserem w Beauty Skin niedawno i powiem, że wrażenia są pozytywne. Sam zabieg nie był bolesny, zwłaszcza kojący był efekt chłodzenia który tutaj są w stanie zaproponować. Druga sprawa to precyzja, zniknęły nawet te jasne niewidoczne dla oka włoski ale za to wyczuwalne pod palcami – idealnie gładka skóra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Jestem w trackie depilacji laserowej okolic bikini i jestem zachwycona. Razem z koleżanką robimy w Instytucie Piękna bielenda i po prostu nie możemy się doczekać końca. Świetna praca Pani Kasi, która jest przemiłą kobietą i do tego bardzo profesjonalną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym miejscem, w którym zajmują się depilacją laserową. Jeżeli mieszkacie w Krakowie to polecam wam http://sofibeauty.pl/ Jest to świetny salon kosmetyki laserowej, w którym na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Najpierw wylecz cere. Tez mialam duzy problem z trądzikiem i dopiero zabiegi w La Guel przyniosly jakies rezultaty. Usuwałam u nich też blizny potradzikowe, bo mialam straszne kompleksy. Njapierw doprowadz cere do porzadku, pozniej wez sie za reszte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkaolecka

Depilacja laserowa to naprawdę świetna sprawa. Duży komfort, co więcej można zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy i nerwów, szczególnie jak używacie depilatorów elektrycznych czy depilujecie się woskiem. Ja zrobiłam depilację laserem i polecam każdemu, kogo spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadja

Miałam ostatnio wykonywaną depilację laserową pach. Zabieg nie jest bolesny albo nie musi być - to chyba zależy od metody znieczulającej i sprzętu- lasera. W estetice w Krakowie podczas depilacji używany jest taki chłodzący nawiew i zimne żelowe oklady- ja nie czułam praktycznie nic. No i przemawia do mnie fakt, że po kilku seriach ma się spokój z depilacją. Zupełnie inna bajka niż 10 lat temu jak korzystałam z depilacji laserowej z groupona haha. Kto pamieta Groupon?? :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

 Depilacja laserowa to nie żaden hit, czy objawienie, tylko zabieg, który cieszy się popularnością od dawna. Ewentualne emocje mogą wzbudzać tylko coraz to bardziej nowoczesne systemy, które skracają ilość potrzebnych zabiegów. Na pewno wart uwagi jest laser light sheer duet, oprócz wysokiej skuteczności, sprawił, że sama depilacja nie jest już taka nieprzyjemna. Korzystałam kilkakrotnie (estetika w Krakowie, dobry adres) i jestem zadowolona.. Zostały mi dwa zabiegi do skończenia serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nikt wam niczego nie zagwarantuje. Ja jestem myszowatą, blondynką, włosków dużo ale dość jasne, chodziłam na aleksandrytowy, na soprano, na duet, wydałam kupę siana (ok 12 zabiegów) i właściwie zeszło 70%, reszta włosów rozjaśniła się na tyle, ze w tej chwili już ich raczej nic nie złapie. także jest lepiej ale nie idealnie gładko. Przy moim fototypie itd żadna rewelacja. Ale koleżanka z uroda śnieżki już bardziej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajanka

W Wawie gdzie najlepiej się wybrać na depilację? Mieszkam tu od niedawna, także jestem zielona kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×