Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GosiaMosia

Jaki depilator wybrać?

Polecane posty

Gość GosiaMosia

Dziewczyny! Mój stary depilator wysiadł, myślę nad kupnem nowego. Chciałabym kupić już coś lepszego, z depilacją świetlną, czytałam że to dobra metoda depilacji. Takie urządzonko wpadło mi w oko https://www.sferis.pl/urzadzenie-do-depilacji-swiatlem-philips-lumea-prestige-sc2005-00-ipl-p489058 Co sądzicie?? Warte tej ceny? Żywotność lampy: 250000 impulsów świetlnych, depilacja pach i bikini, tryb przesunięcia i błysku - automatyczne błyski, wbudowany filtr UV, wybór mocy lampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten depilator z tego sferisu jest strasznie drogi ... nie lepiej kupić sobie zabiegi żeby na stałe pozbyć się zarostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMosia
Zabiegi laserowe też do tanich nie należą.. i są bolesne. Trochę się ich boję. Taka depilacja światłem też znacznie zmniejsza przyrost włosków. Patrząc na to, że wytrzyma z 5-7 lat to koszt nie jest taki ogromny. A wyczytałam że taką depilację wystarczy co 6-8 tygodnii wykonywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc po tym ile poszczególne zabiegi kosztują zebrało by się niemal na cały ten depilator zawsze też wybrać można innej firmy lub tej samej ale model tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×