Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy wasze dzieci dostawały lanie pasem?

Polecane posty

Gość gość

Wasze dzieci dostawały lanie w dzieciństwie pasem na gołą pupę? Ile miały lat i jak wyglądało przygotowanie dziecka do lania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jara cie to ?? a chcesz w ryja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, dostawały w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można lać dziecko pasem na gołą dooope ja dzieci nie mam a mnie tez nikt nie bił raz tylko wpruł mi ojciec przez całe życie jeden raz pasem ale nie na goły zad po prostu złapał mnie i mi wjjjebał bicie na gołe ciało pasem to zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Mam 5 dzieci i każde dostaje pasem jak jest niegrzeczne. Najmłodsze ma 8 lat, a najstarsze 14. Przygotowanie wygląda różnie, zależy od tego co zrobią. Na ogół dziecko ma przynieść pas do swojego pokoju, położyć poduszki jedna na drugiej i przełożyć się przez nie. Ja jak byłam mała też dostawałam pasek czy kablem i teraz jestem normalną kobietą, a nie huliganem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasem na gole cialo to dla mnie juz forma znecania sie i podchodzi pdo zboczenie z rozbieraniem dziecka w celu bicia. Moja nigdy pasem nie dostala.. czasami postrasze ,ale wie ze to tylko takie czarne zarty z mojej strony i pasem raczej nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemoc wobec dzieci rodzi przemoc w dzieciach. Moja corka nigdy nie dostala, niczym i nigdzie.Krzykne ale tylko tyle. Zreszta bicie to nieudolnosc rodzicow. Mnie nie bije nikt, ja tez nie mam prawa uderzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawalam od ojca pasem czy kablem. Dla mnie to jest zwykle pastwienie się nad dzieckiem. Teraz jako dorosła kobieta nienawidzę go za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze dostawaly, byly tez przypalane oraz klaczaly na grochu z rekoma do gory. Wyrosly na porzadnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Barbara
Mam dwie córki i miałam to szczęście, że wychowywały się jeszcze w normalnych czasach kiedy nie było rozwydrzonych psychologów. Stosowaliśmy z mężem tradycyjne metody wychowawcze w tym solidny pas. Jak córki miały po kilka lat zaczęły dostawać klapsy, na początku szkoły typową karą było zwykle kilka pasów "na szybko". Jako nastolatki, do końca podstawówki (ośmioletniej) dostawały już na gołe tyłki i musiały same zdjąć majtki i przynieść pas. Użycie pasa nie było jakąś wyjątkową ostatecznością tylko następowało zawsze po przekroczeniu ustalonych zasad, które córki doskonale znały. Byliśmy w tej kwestii bardzo konsekwentni. Dzieci po osiągnięciu dorosłości wcale się nas nie wyrzekły a dziś nieraz ze śmiechem wspominamy różne sytuacje które zakończyły się dla nich solidnym laniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też Stara Jagoda
Tak. Ja jak bylam mloda tez dostawalam solidne lania za kare. Wtedy powiedzialam sobie ze moje dzieci nie beda dostawaly lania tak jak ja dostawalam, a dostawalam na prawde solidne lania od ojca pasem skorzanym od spodni. Rzeczywsitosc okazala sie jednak inna niz zakladalam. Syn i corka lubili sprawiac problemy wychowawcze co w przypadku wyczerpania wszelkich innych sposobow konczylo sie dla nich laniem tylkow. Na poczatku tez byly klapsy, w pozniejszym jednak wieku do uzycia wszedl solidny skorzany pas wojskowy meza, ktory nosil w spodniach jednak jak zaczely sie kumulowac liczne wybryki dziec***as zawisl na wieszaku w kuchni na scianie. Uzywany byl tylko do jednego - lania. Dzieci dostawaly lanie tylko od meza, zawsze na goly tylek. Pas z kuchni zniknal, gdy dzieci skonczyly podstawowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie jesteśmy sadystami. Jakiś pojedynczy klaps się zdarzył, na otrzeźwienie u 3-4 latków gdy np dokuczali młodszemu rodzeńswu lub wyrywali się żeby wbiec na ulicę. Nie wyobrażam sobie uderzyć starsze dziecko a mam ich czworo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem. Córeczkę lałam pasem po gołej pupie. Tylko to nią działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bylam bita i swoich dzieci tez nie bije. w ogole sb nie wyobrazam zebym miala wlasnych synow bic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś ale dlaczego od razu pasem na gołą pupę? wiesz jak to bardzo boli? rozmowy nie pomagały czy od razu sięgałaś po pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bicie nastolatki na gołą pupę , nakazanie jej obnażania się przed ojcem lub matką podchodzi pod molestowanie seksualne i znęcanie się . Do tej osoby co to pisała , jakbym wiedziała kim jesteś od razu policja i mops . Też byłam bita pasem i też na goły tyłek , mam do tego obrzydzenie i czułam się obdarta z godności ludzkiej . Już dziewczynkom 10 letnim rosną tam włosy a niektóre mają okres . Nie szanujecie swoich dzieci jako człowieka , nie rozumiecie że one też się wstydzą i mają uczucia . Jest tyle innych kar niż bicie dzieci , trzeba mieć tylko podejście i być konsekwentnym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bije tylko bezmyślna patologia , a dzieciaki zachowują się paskudnie często odreagowując kłótnie rodziców , zwracają na siebie uwagę gdy rodzic daje im mało uwagi i w zamian za to jeszcze dostaje w łeb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak dostawałam od mamy . dziś mam 35 lat i nerwicę lękową do tego brat cioteczny wykorzystywał mnie seksualnie Mam nadzieję że wszystkie matki które tak robią swoim dzieciom będą zdychać w męczarniach dusząc się własnym gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tym rodzicom życzę żeby takie nastolatek takiej matce czy ojcu oddał i też wpierdzielił pasem na gołą dupę . Najlepiej jak odda za te wszystkie lata . Do cholery nie umiecie tym dzieciakom zabrać zabawki , gry , telefonu , zabronić wyjazdu , wyjścia do koleżanki tylko musicie je lać ?!!! Kurwa lejesz własnego dzieciaka , nie jest Ci wstyd !!!! A potem Maciusiu nie wolno bić dzieci .. a co jak słabszy to czemu nie ? A potem rosną takie które wyładowują agresję na innych a w domu siedzą cicho bo w łeb zarobią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o natychmiastowe usunięcie posta bo zgłaszam to jutro na policję . Bicie dzieci podlega karze .Naruszenie nietykalności cielesnej jest występkiem uregulowanym w art. 217 Kodeksu karnego. Zgodnie z § 1 tego artykułu: kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.Kodeks karny nie wprowadza granicy wiekowej osoby, której nietykalność cielesna została naruszona. Przepis ten dotyczy, więc zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Zazwyczaj jest to ograniczenie praw rodzicielskich do dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis u gory- popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego sie burzycie. Kiedys (dawno temu) za dzieciaka dostawalo sie czesto pasem na gola i nie bylo tragedii. Dzis juz raczej tego nie ma, wiec nie wiem skad takie poruszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ena 11
Ja z dzieciństwa głównie pamiętam właśnie to,że matka lała mnie czym popadnie.Często też dostawałam w twarz,do czasu kiedy miałam 16 lat i chciałam jej oddać w mordę.Wtedy suczysko się wystraszyło i więcej nie próbowała.A teraz,po latach żali się sąsiadom,że córka ma ją gdzieś.To jest prawda,mam ją gdzieś i jej nie kocham,sama na to zapracowała.Ale ja NIGDY nie zapomnę jej szykan np.jak ktoś się zachwycał moimi długimi włosami to ta sooka na drugi dzień mi je obcięła. I nie piszcie,że matkę ma się jedną i trzeba szanować.Każdy ma to na co zasłużył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 15:42 Tak,to prawda,że kazdy dostawal,ale nie kazdy wybaczyl.Ja nie,i jedyne uczucia jakie mam do moich rodzicow to "dobic"A oni chca milosci teraz,za co,ja sie pytam?Litosci dla nich nie mam i miec nie bede,przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lanie nie, ale pojedyńczy klaps pasem jak synowie byli już mega niegrzeczni zdarzał się. I nie na gołą pupę tylko przez ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uderzylam nigdy corki i wiecie co? Obie zyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.08.2018 o 21:37, Gość gość napisał:

Bicie nastolatki na gołą pupę , nakazanie jej obnażania się przed ojcem lub matką podchodzi pod molestowanie seksualne i znęcanie się . Do tej osoby co to pisała , jakbym wiedziała kim jesteś od razu policja i mops . Też byłam bita pasem i też na goły tyłek , mam do tego obrzydzenie i czułam się obdarta z godności ludzkiej . Już dziewczynkom 10 letnim rosną tam włosy a niektóre mają okres . Nie szanujecie swoich dzieci jako człowieka , nie rozumiecie że one też się wstydzą i mają uczucia . Jest tyle innych kar niż bicie dzieci , trzeba mieć tylko podejście i być konsekwentnym !

Jak dziewczynka ma okres to lanie należy oczywiście odłożyć. Ale nie należy zapomnieć, że kara musi zostać wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×