Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdyby Magda Żuk miała twarz 3 na 10 to by nikt o niej nie mówił

Polecane posty

Gość gość
No no to jakiś żart :P mam kuzynke Magdę taka wiesniare. Paszczur ze hej... ale imie calkiem ładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem Magda i zgadzam się z tym, ze Madzie są ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna dziewczyna. Szkoda, że nie rozsądna, biorąc pod uwagę wykształcenie to dziwne. Było nie było to nasza rodaczka. Dawniej za czasów króla była by Zemsta,tymbardziej, że zdrajcy tego kraju pomagają obcym w ciemnych interesach. Takie gnidy. Jedną z gnid jest taksówkarz, który wozi używki a dziekj temu, że zonusia jest kuratem to nigdy go nie złapali bo wszystko paniusia wie co się dzieje niczym szczury. Ich podopieczni im donoszą informacje co się dzieje w ciemnym terenie. A za ciemne donoszenie mają od urzędów pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozśmieszył mnie tekst że ma mało lajkow a inne brzydkie mają-naprawdę nie wiesz dlaczego???przecież to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona miała przeciętną twarz (a bez makijażu i retuszu na zdjeciach to jeszcze bardziej przeciętną) i nikt by o niej nie mówił, gdyby nie ten filmik, który rozpętał podejrzenia, hipotezy, śledztwa itd. Nie chodziło o jej twarz, tylko o sprawę co się tam stało i ... jaki Marcus ma "niemęski" XD głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:45 - jeśli uważasz że miała mało lajków z zazdrości (bo była taka piękna) to sry, ale jakby była taka atrakcyjna to męska część natłukła by jej setki lajków. A druga sprawa są i bardzo ładne dziewczyny które mają mnóstwo lajków i opinii pod zdjęciami. Pomijając fakt że wszyscy ci ludzie co wystawiają swoje foty publicznie żeby je oceniać, to są zwykłymi pustakami. Nie mają za dużo w głowie, a swoją wartość podciągają lajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wstyd wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wstyd wam? xx Nie. a jak tobie wstyd to się ubierz a nie stój goła w oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już taka reguła, im więcej fotek ryja na profilu tym większy pustak i ściera. Gdy brak intelektu i rozumu to co wtedy pozostaje jak nie masa fotek z wytapetowanym ryjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne jestes gruba i brzydka i cie zazdrosc zrzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie się jakieś części podobała, ale jak dla mnie była przeciętna z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona byla przecietna , i ten paskudny blond kolor wlosow. Juz nie robcie z niej niewiadomo jakiej pieknosci , zadna Marylin Monroe nie byla :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla muzułmana nawet koza jest seksowna i ponętna gdy mu sperma łeb rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny umówmy się, każda z was tu piszących / każdy z was piszących panowie, Chciałby mieć taką laskę, żonę, kochankę A wy drogie panie chciałbyście tak wyglądać Plastik sztuczna ksero kopia i inne określenia to schowajcie sobie do dupy. Same przypominacie g****o, bo przecież jakie inne laski mogą siedzieć na kafeteri tylko takie co mają d**e jak szafe. A wy panowie po nocach marzcie o takich kobietach, sliniąc sie na ulicy, ale pod kołdrą no cóż słabe 2/10. I trzeba jakos z tym żyć nie? Dlatego najpierw lustro, a potem ocena czy ona była brzydka czy ładna Zaufajcie mi że byłą to bardzo atrakcyjna osoba. Styl miała jaki miała ale rysy twarzy ciało. Tego sie nie kupuje nie zmienia. Była bardzo Ładną kobietą a żadna z was jej do pięt nie dorasta. Zapewne chicałbyście żyć tak jak ona, intensywnie, na pełenej epie. Ale wasz wygląd nie pozwala wam na nic, innego jak narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ona już nie żyje, jest zimna jak grób w którym wyląduje na wieczność uroda mija tak jak życie każdej osoby na tym padole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem że nie żyje, nie chodzi mi personalnie, o nią. Ale w*****a mnie że oceniacie jej urodę a sami g****o sobą reprezentujecie. Rozmawiam o typie urody a nie o osobie. A uważam tak jak pisałem że żadna z was jej nie dorastała urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z jednego profilu jest ładna, z innego taka sobie, zwykła przeciętna kobieta z urody, ale była wysoka i szczupła co nie jest bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kobieta i uwazam ze to przepiekna dziewczyna. Trudno mi napisac "byla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś kobietą czyli tym bardziej nie znasz się na urodzie kobiet, tylko facet może ocenić czy dana kobieta jest piękna, przeciętna czy wręcz brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie już wreszcie; laska była nijaka, a przez swoją plastikowość wręcz odpychająca. Mnie brzydzą takie ostrzykane, oklejone czuczła :o a już najlepszy ten kretyn/ka twierdzący/a że jak ktoś pisze że brzydka to musi być sam brzydki/prawik. To że tobie się plastikowe karyny podobają nie oznacza że wszyscy w laskach o urodzie bułgarskich tirówek gustują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:41 Nie do konca bo ja mam taka urode ze dla jednych jestem przepiekna a dla drugich paskudna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wrzuć foto swojej twarzy i daj się ocenić wyjątkowemu specjaliście :) potem obgadamy wysyłkę do Egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była zrobiona i wychudzona jak każda szkapa po siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziewczyny umówmy się, każda z was tu piszących / każdy z was piszących panowie, Chciałby mieć taką laskę, żonę, kochankę A wy drogie panie chciałbyście tak wyglądać :D:D:D:D:D:D:D napisała pusta powierzchowna pustaczka z rybim dziubkiem i blond farbą na głowie co wyglada jak jeden z tysięcy klonów :D w życiu nie chciałbym mieć kobiety co wyglada jak zretuszowana fotokopia co drugiej pseudo blondyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:01 Sory "specjalisto", nie jestem jedna z tych głupich zdesperowanych karyn , ktore wstawiają tu swoje zdjecia do oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 strasznie się skupiasz na wygladzie, wszystko u ciebie rozbija się tylko i wyłącznie o wygląd i tylko o tym piszesz. Typowy przykład osoby próżnej i z pustą głową. p.s. Nigdy w życiu nie chciałabym być blondynką, gdybym tego chciała to cóż za problem się farbnąć. Ale ja uwielbiam swoje ciemne naturalne włosy, usta mam normalne nie nabuzowanie silikonem, anie rozciągnięte od wy*ymania. W niczym nie przypominam tych zrobionych plastikowych "twarzy" i nawet nie wiesz jak się cieszę, że się różnię od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro była taka piękna, to po co na kazdym zdjeciu tona tapety, szminka, tusz na rzęsach, kredka itd, po co operowanie filtrami z foto shopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś za jej "super" urodą uganiali się dziwne typki, starszy o 20 lat facet Maciej i homocośtam Marcus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś taką pięknością nie była w wieku 18-20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miała interesującej urody. Taka zwykła karynka, makijaż trafiający w gust facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×