Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta2733

Najlepsza prywatna szkoła podstawowa? (tylko Warszawa)

Polecane posty

Gość Marta2733

Cześć dziewczyny :D (i chłopaki pewnie też ;), od kilku dni debatujemy z mężem nad wyborem szkoły dla naszego Mateuszka. Chcemy go zapisać we wrześniu do pierwszej klasy, ale zależy nam na prywatnej szkole w Warszawie. Nie mamy przekonania do szkół państwowych. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone, do których może chodzą Wasze dzieci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denbanril
Nasze dzieciaki chodzą do prywatnej podstawówki im. Wiktorii Wiedeńskiej. Według mnie to dobra szkoła, dzieciaki dobrze się uczą i nie narzekają. Pojedź sprawdź i sama zdecyduj, ale według mnie to byłby dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich szkół jest sporo :) Ja ze swojej strony mogę polecić szkołę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja ( mają swoje siedziby na Ochocie i w Wawrze ). Nowoczesne metody dydaktyczne, sporo zajęć dodatkowych, ciekawe koła naukowe i duży nacisk kładziony na naukę matematyki i języków obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiliMamama
Ja, tak, jak ktoś wyżej mam córkę w szkole na Wilanowie w niepublicznej szkole im Wiktorii Wiedeńskiej. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Czesne nie jest duże, a szkoła jest naprawde super. Dobra kadra, fajnie wyposażone klasy, no i ogólnie podejście tam jest fajne do dzieci. Ja jako matka jestem bardzo zadowolona. Córka raczej też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forsak
no podobno ta szkoła jest na serio bardzo ok - mają dobrze zorganizowane plany lekcyjne, zajęcia i kadra pomocna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millis
tak, mi też ta szkoła pasuje - moim dzieciakom także. Nie zamierzam tego zmieniać! doskonale trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszkas
szkoła świetna, ja ją gorąco polecam. dzieci i ja jesteśmy zadowoleni z wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Na Wilanowie jest też międzynarodowa szkoła Edison, warto wziąć ją pod uwagę :) Mój syn Damian chodzi od 3 lat. szkoła nastawiona na dzieci i ich rozwój. Poziom jest wysoki, ale nauczyciele świetnie przekazują wiedzę i dzieciaki nie mają problemu z nauką. Syn nie tylko zdobywa tam wiedzę, ale też rozwija się pod kątem sportowym i artystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulikka
Szkoła imienia Wiktorii Wiedeńskiej jest porządną placówką, z dobrą kadrą nauczycielską. Ja jestem osobiście bardzo zadowolona z tego że moje dzieciaki tam chodzą bo widzę ze dobrze się uczą. No i dzieci są zadowolone - bez stresu, wszystko na spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanniaa
Już ktoś wcześniej polecał Te Vizję, przyłączam się do tej opinii. Mój syn chodzi w tej chwili do 4 klasy ( też na Ochocie ). Świetne podejście nauczycieli do dzieci, widzę to po moim dziecku które codziennie chętnie się uczy. Te zajęcia dodatkowe to też rewelacyjny sposób na rozwijanie pasji i zdobywanie nowych doświadczeń. Jedna z lepszych szkół z jakimi się do tej pory spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raddi
no ja polecam szkołę im Wiktorii Wiedeńskiej - świetnie uczą, bogaty jest program nauczania, kadra jest sympatyczna...szczerze mówiąc jedna z lepszych szkół dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraa111
My też zdecydowaliśmy się na prywatną szkołę podstawową https://gdansk.tevizja.pl/ dzieki czemu chociaz mam pewność, że dzici są bezpieczne i dobrze spędzają czas ucząc się przez zabawę nowych rzeczy. Szkoła oferuj***ardzo niskie czesne, a w tym aż 2 języki obce polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minataa
Zdecydowanie Szkoła Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na Ochocie, na ulicy Gładkiej. Moja córka chodzi tam już od 2 lat. Szkoła oferuje wysoki poziom nauczania, bogatą ofertę na zajęcia dodatkowe. Klasy są kameralne a dzieci są traktowane w bardzo indywidualny sposób. Docenić należy też zaangazowanie pedagogów nie tylko w kształcenie ale także wychowanie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2132121
Moje dzieci tez chodza na Wilanowie do szkoły im. WIktorii Wedenskiej. Super szkoła to jest, mało liczne klasy, dobra kadra, dzieciaki maja naprawde dobre warunki do nauki. Szkoły niepubliczne sa bez porównania lepsze niż publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffis
Tak, potwierdzam - szkoła faktycznie jest dobra i dobrze zorganizowana! widze po dzieciakach że bardzo są zadowolone jak tam idą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gweenka
Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić polsko-angielską szkołę Edison. Znajduje się na Wilanowie, na ulicy Królewicza Jakuba 69. Jeśli szukasz szkoły, w której dziecko będzie miało dostęp do wysokiego poziomu nauczania, będzie na co dzień obcowało z językiem obcym a przy okazji będzie miało okazję rozwijać swoje zainteresowania na licznych zajęciach dodatkowych to ta szkoła będzie idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tammika
ja wysłałam swoje dzieci do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej i uważam że to był bardzo dobry pomysł. dzieci są zadowolone. ja także i myślę ze bedzie im tam dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się z rodzicami wyżej, mój syn tez chodzi do szkoly przy kolegiackiej, do szkoly imienia wiktorii wiedenskiej. Szkola jest naprawde dobra. Moim zdaniem lepiej zaplacic czesne i poslac dzieciaka do niepublicznej szkoly a miec w zamian za to pewnosc, ze uzyska naprawde dobra edukacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula788
Szkoła warta uwagi to na pewno ta na ulicy Gładkiej 31 Te Vizja. Moje dzieci zawsze przychodzą z zajęć zadowolona. Klasy bardzo kameralne, nauka przez doświadczenia, oparta na faktach. Podejście do każdego ucznia indywidualne. Warto zainwestować w przyszłość dziecka. Mają tam również wiele do wyboru zajęć poza lekcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elota
no ja jestem po tych dwóch miesiącach bardzo zadowolona ze szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie. Bardzo fajna szkoła, bardzo fajni nauczyciele - moje dzieci są zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silonka
tak, dokładnie. Ta szkoła jest bardzo dobra, przyjazna dzieciom. Nie boję się zostawiać tam swoich pociech bo wiem że są tam bezpieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje dzieci chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 przy ul. Bacha ,te szkole tez prowadzi Fundacja Varsovia. Maja super kadre i fajne programy nauczania, wiem ze moje dzieci sie tutaj rozwijaja tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toporka
sporo słysząłam o szkole im Wiktorii Wiedeńskiej i jestem zadowolona. Bardzo fajna szkoła, kadra sprawdzona i przede wszystkim widzę po moich dzieciach że są zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queenka
Ja też polecam szkołę TeVizja my uczęszczamy do placówki w Gdańsku https://gdansk.tevizja.pl/#_ga=2.206017111.571622773.1526898379-805966605.1518604893 . Szkoła oferuje wysoki poziom nauczania , lekcje prowadzone są w interesujący i ciekawy sposób z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania i najnowszego sprzętu. A dzięki temu że córka w szkole ma w prawie codziennie angielski to nie musiałam posyłać jej na korepetycję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbek

Nie dziwie sie, ze nie wiecie na jaka szkole sie zdecydowac, bo jest ich mnostwo w stolicy. Takze  Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma fajne opinie i my taka wybralismy dla dzieci. Mamy pewnosc, ze tu sie wiele naucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem póki co zadowolona bardzo ze Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 przy ul.Bacha w Warszawie. Małe, kameralne klasy po 18 osób, bardzo dobre podejście nauczycieli do uczniów. Moja córka tutaj chodzi od wrzesnia i bardzo polecamy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busolka

W Wilanowie jest szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej. To jest bardzo fajna placówka, jestem zadowolona z niej, dzieci są wesołe, chętnie się uczą i widzę ze to im frajdę sprawia. Także moim zdaniem to bardzo fajna szkoła i warto rozważyć naukę w niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nihan

Tak jak ktoś wspomniał, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ulicy Bacha, syn chodzi do tej szkoły i ja jako rodzin oraz on jako dziecko jesteśmy bardzo zadowoleni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numiika
Dnia 27.05.2018 o 15:59, Gość Raddi napisał:

no ja polecam szkołę im Wiktorii Wiedeńskiej - świetnie uczą, bogaty jest program nauczania, kadra jest sympatyczna...szczerze mówiąc jedna z lepszych szkół dla dzieciaków

 

Też polecam tę szkołę. Zdecydowanie najlepsza na Wilanowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×