Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż wyjechał na konferencję nie daje znaku życia

Polecane posty

Gość gość z Paryża
Zresztą tu nie jest problemem sms tylko brak zaufania.jednego wieczoru zasiedzialam się przy drinku i tel zostawilam w pokoju. A jak wrocilam to prosto do lozka(sama). Nie patrzylam na tel. Dopiero rano odpisalam. I nie bylo zadnych jazd bo sobie ufamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Ale on od poniedziałku się z nią nie kontaktuje. Pisała, że zostawiała mu wiadomości, więc ona próbowała się z nim kontaktować. Mąż, który nie odzywa się 4 dni? To nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale wydaje mi się, że gdyby leżał w szpitalu to całą pewnością znaleźli by kontakt do żony. Chociażby z jego prywatnego telefonu" x Bardzo często telefony mają blokady "z firmy w której pracuje. Poza tym mają jego nazwisko" x W firmach nie zawsze jest obowiązek zostawiania namiarów do domu. Poza tym to wszystko trwa. xxx "Problem z internetem w miejscu gdzie odbywają się konferencje? Proszę Cię... Napisała wyraźnie, że mąż był online. Ma ją zwyczajnie w d***e" x Nie proś mnie:) No jednak tak bywa. Owszem, napisała, w trakcie gdy pisałem swój post:) Niemniej jednak autorka robi z siebie księżniczkę. Być może jej facetowi nie zależy na związku. Ale na pewno nie zależy na tym autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Jak nie zależy skoro próbowała się kontaktować, napisała to wyraźnie. W ciągu 4 dni mąż z własnej inicjatywy mógł znaleźć te biedne 2 minuty na telefon do żony. Gdyby mu zależało. Nie ma co dywagować. Mąż MA JĄ W D***E. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
No i to raczej nie szpital, skoro mąż był online, a nie odezwał się do żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B2_
Widzę,że co niektórzy próbują infantylnie tłumaczyć jegomościa. Stanowczy to już całkiem teorie wymyśla. Błękitna ma rację. Jegomość wyraźnie ma powód,że się nie odzywa. Powodów jest wiele. Nie mniej,skoro tak się zachowuje sam od siebie,to macie problem. Załatwcie to między sobą. Po za tym,skąd masz pewność,że wyjechał za granicę? A może siedzi sobie teraz gdzieś w Polsce? Zadzwoń do jego firmy i poproś żeby skontaktowali się z mężem,bo on nie odpowiada. Będziesz miała pewność,że nic mu nie jest,a dwa powinno mu być wstyd. Są różne sytuacje,lepiej to sprawdzić. Kto był za granicą to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec dlaczego nie odzywa się, jesli chcesz sensownej porady na temat Waszgo związku napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczy czytaj uwaznie, bo pieprzysz jak.zwykle farmazony. Chyba autorka wyraznie napisala, ze jest cisza mimo iz zostawiala wiadomosci. Zawsze probujesz chlopie zablysnac , "wszechwiedzacy" w kazdym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecino, no i co z tego, że zostawiła wiadomość? Jesteś pewna, że ją odebrał? Czytam uważnie, a przy okazji korzystam z wyobraźni, najwyraźniej w przeciwieństwie do Ciebie:) Jeśli autorka jest zainteresowana, co się dzieje z mężem to powinna zadzwonić. Ponieważ nie jest, woli marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nic innego nie robisz tylko siedzisz na forum i czekasz az ktos cos napisze. Porazka. Masz Ty w ogole jakies zycie poza kafeteria? Na temacie HeartFullOfPain tez spedzales cale dnie doradzajac, oczerniajac jej meza itp itd. Skoro sam jestes taki z******ty to dlaczego nie masz d**y? Rodziny? Bo chyba nie masz, w innym wypadku zajmowalbys sie teraz swoja kobieta, a nie w kolko sledzil losy kafeterianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż tej pani już dawno wrócił z delegacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:00 Ty też piszesz moją biografię? Pojawiam się też na innych topikach, masz zaległości:) Nie oceniaj wszystkich według siebie, to zazwyczaj bardzo mylna diagnoza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja? Na pewno nie, o czym czlowiek mialby pisac? O niespelnionym facecie w podeszlym wieku, ktory marnuje zycie siedzac tylko na forum? Hahaha pocieszny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i na pewno mam zaleglosci, bo nie siedze tu 24/7 w przeciwienstwie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale teraz temat zdrady jest bardzo popularny. A to pierwsze oznaki bo facet zdradzając nie chce pisać do dziewczyny bo czuje się z tym źle. Na twoim miejscu po jego powrocie wynajęłabym prywatnego detektywa i go sprawdziła. Bo albo sobie ufacie w 100% albo w ogóle. Moja znajoma korzystała niedawno z pomocy detektyw Skrzypek. Tak właśnie dowiedziała się o zdradzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×