Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochał się?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam faceta przez internet, zanim się spotkaliśmy pisaliśmy ok. pół roku. Po tym czasie nasza znajomość prawie się urwała, przez głupie nieporozumienie. W kłótni wyznał mi miłość. Czy to możliwe, żeby się zakochać przez internet? Po tym wyznaniu spotkaliśmy się w końcu. Jest chemia, podobamy się sobie, ale nie wiem czy jestem zakochana. On twierdzi, że to spotkanie tylko go upewniło, że mnie bardzo kocha. Czy mu wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba coś więcej. Pociąga mnie, ma u mnie szansę. Boję się jednak zaufać w te wyznania. Kiedyś zaufałam komuś innemu i okazało się, że robił sobie ze mnie żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro za pośrednictwem internetu można wzbudzić w sobie jakiekolwiek uczucia, to można wszystkie. Każdy ma taki film jaki sobie nakręci. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to musisz od razu go kochac? Jesli Ci sie podoba, no to spotykaj sie z nim. Jesli robi sobie zarty, to wyjdzie to na jaw. Nie wyznawaj milosci tylko zobacz co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół roku to dość długo ,jak dla mnie dobry sposób na zakochanie się w kimś a nie tylko zauroczenie wyglądem itp. :D Ja kiedyś pisałam z kimś 2 tygodnie zanim się poznaliśmy,to On się pierwszy zakochał i zanim się spotkaliśmy.Obecnie jesteśmy razem i układa Nam się bardzo dobrze więc uczucia z jego strony mogą być prawdziwe ale skoro Ty masz wątpliwości to chyba nie nadajecie na tych samych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×