Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AsiazeSzczecina

Dobre Auto dla kobiety

Polecane posty

Dobre auto dla kobiety jakie ?? która lubi jeździć szybko ? żeby miało co najmniej 90 Koni ?? do 18 tysiecy ? Co sądzicie o Suzuki Swift ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę budżet mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Audi A3 lub BMW E46 Compact z silnikiem 1,6. Obydwa mają ok. 100 KM. Dobre samochody i przyjemność z jazdy duża tylko trzeba kupić nie zajeżdżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toyota Yaris jest w sam raz. Nie za duże to, ani nie za małe. Fajne babskie auto, sprawdza się w mieście i na autostradzie, polecam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz kasy na nową to weź na raty, albo kup używaną taką 5 letnią, jeszcze pojeździsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yarisa na autostradzie wiatr zabierze :-)Jeździło mi się dobrze , ale ciągle miałam właśnie to uczucie ze przy szybkiej jeździe wiatr mnie zabierze. Teraz jeżdżę Grand Cherokee. Wygodne auto , ale do tankowania to studnia bez dna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepiej Corsa, taniej wyjdzie w utrzymaniu niż Astra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toyota Aygo jest fajna wizualnie, ale za mała. Duży pies się z tyłu nie zmieści. Każdym małym samochodem narywa na otwartym terenie przy większej prędkości. Do jazdy miejskiej i korków lepsze małe gówienko, niż pół autobusu by mnie miało puścić z torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dacia Duster wygląda szpanersko, a nie jest droga. Taka fajna, z napędem na 4 koła, kusi mnie, żeby się przesiąść z Yarisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojej żonie kupiłem DS3 bo jej się spodobał. Nie powiem stylizację ma ciekawą i w środku dobrze wygląda. Żonie od razu się oczy zaświciły jak go zobaczyła i do niego wsiadła takze pózniej już nie było zmiłuj tylko “mężu kupujemy”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz się zdecydowała użo. dm na zakup Peugeota 208 -myślę że dla kobiety super wybór :) jest nie duży, zwinny, nie pali też dużo. A że wyprzedaż rocznika się zaczęła to i na spory upust się załapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiSemka
Według mnie Yariska jest narpawdę dobra, komfortowa, mała, po prostu do miasta i nei tylko. Polecam zajrzeć na stronę salonu Toyota Carolina Wola, tam mają fajną ofertę na ten samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym autkiem dla kobietki jest tivoli. Sama jeźdżę już ponad 2 lata nim i dobrze się prowadzi. Wszystko delikatnie chodzi. Parkowanie nie sprawia trudności bo mama kamerkę i czujniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie, co jest auto dla kobiety/babskie itp. Bo nie czaje, myślałam że auto się wybiera patrząc na parametry, bezpieczenstwo. Pomijając budzet: Jak jebniesz Suzuki świtem w słup 50 km /h a czymś dużo większym, to jak myślisz. W koty aucie z ciebie więcej zostanie po wypadku? W życiu nie wysiadlabym do małego auta, gdzie jak coś cię pieprznie w bok to ręki nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peugeot 208 ktoś tu proponuje, chyba cie posralo delikatnie mówiąc człowieku. Peugeot to najgorsze auta na rynku, awaryjne i mało bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie powinna jeździć samochodem to wielka hańba dla kobiety to pojazd męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tominn
Smarty na pewno to ogromna wygoda jednak przy dalszych wyjazdach i posiadaniu dzieci raczej odpadają. Natomiast myślę, że Honda Jazz bądź może Civic będą dobrą opcją, jeżeli również będziesz chciała wybierać się w dalsze wyjazdy poza miasto itd. Odwiedź stronę internetową salonu HondaPlaza, gdzie możesz obejrzeć sobie propozycje zarówno nowych jak i używanych modeli z ich oferty oraz sprawdzić je w Warszawie na jeździe próbnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Marzena
Uważam, że lepiej wynająć auto na dłuższy okres. Wtedy właścicielka nie musi mieć na głowie kwestię napraw czy serwisów. Po prostu płaci co miesiąc i jeździ. Warto przejrzeć sobie oferty przykładowo http://autkonajm.chost.pl/oferta/samochody-osobowe/ pamiętając, że jeśli wynajmuje się na auto na dłużej cena się zmienia. I porównać koszt najmu miesięcznie z kosztem zakupy i napraw, przeglądu, ubezpieczenia i opon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SWIFT jest ciasny i niewygodny na nasze pseudodrogi. Corsa po za minimalnie mniejszym spalaniem nie będzie wcale tańsza niż Astra w utrzymaniu. Czujniki, różnego rodzaju części itp. są w tej samej cenie. Może opony o 40 zł droższe ta sztuce. Obecnie różnica pomiędzy dużym a małym autem w kosztach utrzymania jest znikoma. Jak Ci padnie sonda lambda, albo łożysko w kole - cena taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady że 18 koła to mały budżet. Seat Leon taki z 2007 roku by wystarczył spokojnie. Polecam poczytać sobie różne zestawienia polecanych aut w przedziałach cenowych. Na https://www.auto-motor-i-sport.pl/ widziałem kiedyś coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danecia
Zobacz sobie do Bawaria Motors BMW, dla mnie marka idealna dla kobiety- zgrabne, nieduże, ale z pazurem. Sama mam Pacemana i rewelacyjnie mi się jeździ, tak się trzyma drogi, łatwy do jazdy w mieście. Zobacz sobie na Czerniakowskiej w Warszawie, polecam salon- sama u nich swoje cacko kupowałam. Ceny ok, pobsługa kompetentna, doradzą ci co trzeba , a i nawet wyróżnienie dostali jako dealer marki Mini http://www.bawariamotors.mini.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie mini aoutko jak do gry w golfa, akurat kobiecie więcej nie trzeba do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedek67
Marka Mini też jak dla mnie jest super, ekonomiczne, eleganckie auto dla kobiety. Spoko się prowadzi, my akurat córce kupiliśmy w katowickiej Bawaria Motors BMW. Takie typowo kobiece auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam toyotę aygo :) małe, zwinne autko. Całkiem szybkie do tego, łatwo się parkuje i według mnie idealne do miasta. Zakupiłem w zeszłym roku na wyprzedaży rocznika w salonie carolina toyota wola i jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia

ja szukam czegoś ;/ ale kurde nie umiem się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×