Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AsiazeSzczecina

Dobre Auto dla kobiety

Polecane posty

Gość Malinka

Ja kupowałam w salonie klimczak w Częstochowie i super było to że mogłam sobie auto wziąć i przetestować, taka jazda próbna dużo daje. No i dzięki temu mam teraz nową mazdę trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak dla kobiety to tivoli się sprawdzi, mały zwinny miejski suv. Nie będzie problemu z parkowaniem, zresztą czujniki samochód ma więc jak będzie blisko przeszkody to dadzą znać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszEk

Ja myślę, że ciekawą propozycją jest Fiat Tipo dostępny poza tym w rozsądnej cenie i z tego co słyszałem jest tez jedną z najmniej awaryjnych jednostek w przypadku nowych aut. Warto więc dokładnie sprawdzić i w Rzeszowie możecie go znaleźć m.in w ofercie salonu Auto Res z którego również sam nie tak dawno korzystałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella

Mnie się bardzo dobrze jeździ moim Mini pacemanem, też nie umiałam znaleść auta dla siebie ale odwiedziłam warszawski salon Bawaria Motors Mini na Czerniakowskiej, tu mi miły sprzedawca doradził . I nie mylił się, nie duże autko ale wbrew pozorom bardzo przestronne wnętrze, ekonomiczne, super do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Opla, polem dla mnie doskonała marka, auta bezawaryjnie jeździ, super do miasta. Kupiłam w katowickim salonie MM Cars na ul Lotnisko w Katowiach. Polecam salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×